Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Kratak osvrt na Tampinu poslednju utakmicu..

Brejdi je u karijeri 7-1 (od vikenda 8-1) u utakmicama koje dolaze poslije poraza od 20+ poena..

Ocekivano je bilo da ce izaci jako protiv Pantersa.. Ipak prvo poluvrijeme su bili u zaostatku jer odbrana nije funkionisala..

Kad su oni dosli sebi, napad sa Brejdijem, brutalnim trcanjem Dzonsa kao odlicnim hvatacima lagano je napravio razliku..

AB polako dize formu i konekciju sa Tomom.. Gronk je imao dva odlicna hvatanja.. O Evansu i Gadvinu je suvisno i pricati..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

  • 2 weeks later...

Poraz Tampe od sampiona za vikend..

Brejdi je kao i uvjek bio fenomenalan u 4/4 ali ipak nije bilo dovoljno za preokret..

Inace Mahoms je sve bolji i bolji..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Za vikend okrsaj dva odlicna napada. Cifsi protiv Sejntsa, naravno da pobeda ide u Kanzas, ali ocekujem isto tako pregrst poena. 

Stilersi pokazali da su i dalje prosecna ekipa sa dva vezana poraza od Bafala i Vasingtona. 

Filadelfija sa Hurtsom pokazuje da su ozbiljna ekipa obzirom na partije koje pruza ruki QB. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Ja odavno nisam gledao losiji tim od Detroita...da nije zamenjen Brejdi i da malo Tampa nije olabavila..rezultat je mogao da bude mnogo mnogo ubedljiv.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Završena je regularna sezona u od 09.01 počinje vrhunac.. Mene najviše naravno interesuje Brady/Gronk i Tampino gostovanje Vašingtnonu.. Tim iz glavnog grada se plasirao u PO kao pobjednik divizije sa ne baš ubjedljivih 7-9..

Kvotama je Tampa veliki favorit, nadam se da ce to i potvrditi.. A kao dodatna motivacija (kao da mu i treba) Brejdiju je i prozivka pd strane ruki defanzivca Janga..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Završena je wild card runda NFL plejofa, moji utisci poslije odgledanih 6/6:

1. Prvo Tampa i Brejdi.. Mnogo teža utakmica od očekivane ali ipak na kraju pobjeda.. Brejdi je bacio 380jardi uz dva tačdauna ali je backup kvoterbek Vašingtona Hajneki pružao otpor do samog kraja.. Raduje i sve bolja igra Antonio Brauna pred nastavak doigravanja..

2. Remsi pobijedili Sijetl u gostima.. Nevjerovatna odbrana Remsa nadoknadila je i igru Gof pod teškom povredom palca bacačke ruke.. S druge strane Vilson je odigrao ispod svih očekivanja i svog renomea..

3. Bilsi u neizvjestnom meču savladali Koltse.. Tandem Bilsa Alen-Digs i dalje funkcioniše besprekorno.

4. Baltimor i Lamar krenuli užasno protiv Tenesija (0:10) a onda ipak preokrenuli i pobijedili.. To je i prva pobjeda Lamara u plejofu.. Istakla se i nevjerovatna odbrana Rejvensa koja je najboljeg trkača lige Henrija svela na veoma skromnih 40jardi iz 18 nošenja..

5. Braunsi su poslije 17 vezanih poraza u Pitsburgu konačno slavili.. Možda i kad im je najsladje bilo.. Meč je prelomila užasna prva četvrtima i 3 velike greške Big Bena i ekipe.. S druge strane Bejker konačno pokazuje ono što se od njega i očekivalo..

6.  Sejntsi opravdali ulogu favorita i lagano pobijedili Berse kod kuće.

Definitivno je i nedostatak publike uticao da u 6 mečeva vidimo čak 4 pobjede gostiju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Završena je i divizijska runda i imamo finaliste konferencija.. Na prva tri meča nije bilo iznenadjenja i slavili su domaćini.. U poslednjem GOAT odradio ono što najbolje zna: POBIJEDIO!!!


 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sad poseban osvrt na GOAT-a i Tampinu pobjedu.. Koliko god ga ja volio i koliko on bio dobar i sinoć, odbrana Tampe je odlučila meč.. Tampini defanzvci su “ubili” Brisa koji je iznenadjujuće griješio možda i nikad više.. Brejdi je mirno i sigurno potvrdio dobar posao odbrane i priveo sigurno meč kraju..

I sad poslije poslastice Brejdi vs Bris u finalu konferencije imamo još i veću Brejdi vs Rodžers..

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ ni CR7 ni Mesi ni LeBron..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko tako je..zbog njega sam zavoleo NFL jos kada je bio u Patriotsima a i sada igra isto vise nego kvalitetno,vrhunski kvoterbek..Jedva cekam Super Bol.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...