Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

Došao je i taj dan, možda najočekivaniji SB u istoriji..

S jedne strane Čifsi sa najboljim igračem svijeta Mahomsom, Kelsijim, Hilom kao i ostatkom ekipe u odbrani trofeja od prošle sezone.. S druge strane Baksi sa GOAT-om, Evansom, Gronkom i Gadvinom u prvom SB koji neka ekipa igra na svom stadionu..

Ja jedva čekam meč a kao i uvjek navijam za Brejdija i Gronka!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A sad i moj osvrt na Superbowl i pobjedu Tampe.. Nevjerovatna igra cijelog tima i na sve opšte iznenadjenje ubjedljiva pobjeda.. Odbrana i defanzivni kordinator Bovls su odradili strašan posao svih 60minuta utakmice.. Raning bekovi su bili odlični, posebno Fornet! Gronk pokazao po ko zna koji put da je najbolji TE u istoriji.. Antonio Braun uhvatio jedan TD i napokon došao do svog prvog superbowl prstena!

Za kraj, najbolji, najveći, GOAT, jedan jedini Tom Brejdi!! Doktorska igra, pogotovo u prvom poluvremenu, 3 TD pasa i sigurno trošenje vremena u drugom poluvremenu.. 7 SB prsten i 5 mvp trofej za najvećeg ikad a najavio je da se vraće i sledeće sezone!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...