Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Ja samo kažem da je u glavnom imao 5-10 sekundi da razmisli. I da je on pocket QB meni su veće face Mahomes i Lamar koji iznose loptu, trče i sve to. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

@Vuko manje ofanzivne pomoci? Aaaaa kapiram na sta ciljas. Imas Rodgersa. Cist primer plej of tekma protiv SF, em je linija zakazala, em je imao jednog hvataca... Ali Petsi:Randy Moss, Woodhead, White, Edelman je vrhunski hvatac, iako je da, na koledzu, bio qb, Antonio Brown propala investicija, nije se uklopio, TE koji je pokrenuo da timovi forsiraju iste, Rob Gronkovski, samo neki od. Nisam toliko pratio njihov roster kroz godine. Ok pravio je ihrace, ali opet ne moze se reci da nije imao pomoc. I definitivno podrzavam, OL da im je od File, pa ne bi im bilo ravnih. Strasno je kako su poceli proslu sezonu, vec sam video da osvajaju lagano,i ponavljaju cuvenu sezonu Majamija bez poraza, sta se onda desilo, ne mogu da objasnim. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pitanje da li je u nekom sportu ekipnom neko vise uradio nego Tom Brejdi.. I ocekivat da sa 43 godine pravi magiju je vise nego nerealno.. Ja mu svakako zelim sve nabolje i hvala mu za 20godina uzivanja..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar Kako mislis vise? 7 superbowl-a? 10 finala? Jel znas ti da jedan Rogers ima 1 SB? Brejdi se ostvarenjima odvojio od svih svjetslosnu godinu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko jedan Rodgers 1 sb... Jedan Brees 1,jedan Favre ima isto 1...a govorimo o velikanima. Peyton 2. Mozemo se sloziti da niko nece uspeti da ponovi Brejdijev ucinak, bar ne u skorijoj buducnosti. Kao sto skoro 50 godina, nije ponovljena Cudesna sezona Majami Dolfinsa. Sezona bez poraza. Iako su Petsi bili najblizi. Poraz od Djajantsa u finalu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Poceo bih sa predstavljanjem pojedinih igraca na ovogodisnjem draftu. A danas ce biti Ruggs III. Decko koji ima sansu da bude veliki igrac, a pre svega veliki covek je. Evo i zasto

 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko mislim da sve to što si naveo nije Brejdi postigao sam tu je i Beliček i ceo tim. Pitanje je da li si siguran da recimo Roserberger neni isto to uradio da je bio u Patriotama. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar to je vec sbb kbb priča i ne bih se upuštao u nju.. Malo je sportu stvari gdje nema dilema/poredjenja i sl a jedna od rijetkih je ko je GOAT Nfl-a i to sa tolikom razlikom da je sve smijesno.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo na SK 3 snimak SB 53. Patriote protiv Remsa. Sjajna utakuca, odbrane su tu pokazale svoj kvalitete i veliki Brejdi sa Edelmanom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Saznao sam na nekim vestima da legendarni Tom Brejdi, legendarni kvoterbek, prelazi u Tampa bej. Izgleda da ga tretiraju kao vino, što starije to bolje, pa se i tom izrekom koriste i kad je on u pitanju. Odjeknula je ta vest kao bomba da posle 20 godina napušta Nju Inglands, sa kojim je 6 puta osvajao Superbol. Sa Tampa Bej Bakanirsima je postigao usmeni dogovor i da će tamo zarađivati oko 30 miliona dolara godišnje. Izgleda da bez starca nema udarca. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar polako burazeru, svaki dan novagarnitura ce da se okaci. Za danas ide garnitura Atlanta Falconsa. Po mom misljenju jedna od najlepsih garnitura. 

https://www.instagram.com/p/B-uKcCSAW6M/?igshid=15ff9kl1negki

Nastavio bih sa predstavljanjem igraca sa drafta. Random cu kaciti, za danas sam spremio Joe Burrow, qb-a LSU-a, sa kojima je osvojio NCAA takmicenje, i uzeo Heisman trofej. Prvi pik sa drafta, trebalo bi da ide u Sinsinati, posto kao najlosija ekipa imaju prvi pik. Zanimljivo je da Klivlend posle duzeg vremena nema prvi pik. Fun fact, Peyton, Veliki, Manning je izjavio da ne bi imao problem da upravo on obori njegov rekored iz Rookie sezone. 

9610121.png

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Ugovor je potpisao na dve godine. 25mil USD godisnje uz 4.5mil USD po godini za odredjene bonuse. Zanimljivo je da Patriote nisu mogle da iskesiraju 2 miliona jos. Posto je u Patriotama zaradjivao "samo" 23 miliona. Dakle ukupna vrednost ugovora je 59 USD. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bomba koja je odjeknula kao nukleani rat u NFL ligi. Rob Gronkovski potpisuje za Tampa Bay Buccaneers. On izgleda nije bio u penziji. Naime Tampa Bay ga trejduje, verovatno za neki pik, ali videcemo sta ce Brejdi sa Robom uraditi. U sledecim postovima vise informacija o ovoj detonaciji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...