Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Vlada ocigledno da nema ambicije da uradi mnogo više u karijeri,sa ovim kvalitetima lagano bi se uklopio u NBA , ali dobro ovde ima sve i hoce da igra lagano , samo steta ..mogao bi uraditi mnogo više u NBA

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

Pa ne može baš ni on u nba kad mu se ćefne nego kad ga zovnu što da ide da bude rezerva u sparsima kad može da dere el kao jedan od najboljih centara i da uzima lepe pare koje ne može odmah kao ruki u nba da nabije.

Armani ja ne znam svake godine silni igrači pare i treneri svake godine razočarenje ali hajns ćaćo tandem još ako dođu điđi i dilejni sa skolom tarževskim micovim mogla bi to zanimljiva ekipa biti na kraju 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni nije on centar za nba...ne zato sto se ne bi snasao, nego ne znam... dobar je svakako igrac, ali fizicki ne bi bio toliko dominantan, a nema mi nekako stofa kao jokic, gasol, dankan... @Vlada bodiroga i zoc nisu pri sebi? 😁

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Pa kada postavis takva dva imena, onda me demantujes odmah 😂 Ali druga vremena bila, a sada svi hoce da idu jedino Milutinov ode da se smrzava u Rusiju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa dobro, svako ima svoje vidjenje kosarke, nekom je nba izazov, profesionalozam, a nekome cirkus 🙂 ma sta lose da mu bude u moskvi, nema zime tamo sa tim milionima, plus konkurentan klub, uvek napada el. Samo mislim da mi njega ne koristimo dovoljno u reprezentaciji, a po meni je odlican centar. Mada tek mu je 25, a kao sto neko rece, kao da igra vec 15 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis E Misko je baš “mjerodavan”

Vjerovatno mnogo manje može da muti sa Nba timovima nego po Evropi..

@Vlada Dabogda se ja smrzavao u onakav grad sa 200/300k eura mjesečno 😉

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

videcemo, igranka tek pocinje. Kazu da PAO trazi nacin da izvrda propise i proba da proda svoju licencu koja traje jos 7god. E sad, sta ce cika Djordi reci na to, to je veliko pitanje, mnogo toga jos treba se dogodi do razvoda. Jer niti ce gazda PAOa, koji je by the way stavio klub na prodaju za 35mil E, dati Djordiju 10mil za izlazak, niti ce ih doticni tek tako pustiti napolje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pao sa Ulebom ima još 5 godina ugovorenu A licencu za Euroleague! Navodno advokati Janakopulosa glefaju na koji način da izađu iz Euroleague i da odu u Fiba takmičenje! Naravno jedna od opcija je da se proda mesto, tacnije A licenca! Glavni favorit za popunu je Virtus Segafredo iz Bolonje iako ne ispunjava sve uslove i zahteve Euroleague! Naime kapacitet dvorane mora biti minimum 10.000 sedecih mesta, ali je svima poznato da to nije odlučujući faktor! Takođe može lako da se desi da Zenit otkupi A licencu od Janakopulosa, jer Rusi imaju ogroman novac! U tom slučaju Partizan bi imao pravo da na osnovu rezultata u ovoj godini u Eurocupu popuni mesto! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Puste zelje, najmanji problem su mesta, Buducnost zavrsila ocas posla. Nema dok mi ne budemo prvi, ili dok ne uzmemo cup, a sto verujem da ce se desiti sl sezone

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

To za kapcitet je "mrtvo" slovo na papiru, Blaugrana prima 7 i po hiljada , pa Barsa lagano dobija konstantno A licencu

1.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ma koji crni kapacitet kao uslov??!! sta, alba i bayern recimo imaju takve dvorane?? ne znam tacno al cisto sumnjam da 5cifren broj nemaca gleda basket tekme

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
8 sati , gazda gruja rekao/la:

ma koji crni kapacitet kao uslov??!! sta, alba i bayern recimo imaju takve dvorane?? ne znam tacno al cisto sumnjam da 5cifren broj nemaca gleda basket tekme

Albina prima 14 i po hiljada. A to jeste činjenica da teško da će Nemci to da popune. Jedino kad igraju sa Turskim ekipama to može da se popuni jer bude više turaka nego njih

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague 2020/2021

Na ovoj temi cemo nastaviti pricu vezano za Evroligu u sezoni 2020/21..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

@gazda gruja Turčin?? Da li si ti normalan da najtrofejnijeg trenera Evrope i našeg najuspešnijeg trenera nazivaš tako samo zato što je vodio i što navija za Partizan? Ti si verovatno jedan od onih što vređaju Novici sve po redu a onda se čudiš kad vam uzvrate istom merom, pa treba vam deset puta više vratiti, slepci nezahvalni. Čovek koji je cenjen svuda, samo ga u svojoj rođenoj državi nazivaju tako kako ga nazivaju. A i kakvi ste i ne treba da ga cenite, kome vaše poštovanje uopšte i znači, imate vi vaše legende kriminalce pa se njima klanjajte

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...