Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

samo me zanima dokle ce oni koji su napravili ovaj forum dopustati da se JA nazivam kojekakvim imenima i opsnim pridevima, bez da sam ikog ikada licno uvredio!!!! Dakle @Vuko akoijednom vise ja budem bilo kako lose opisan i nazvan pogrdnim imenom ili pridevom, a taj koji to napise o meni ne bude barem javno opomenut,  nemoj vise ocekivati da budem ovde!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Ne vidim da te @Toza bilo kako uvrijedio..

Naravno da nece biti tolerisano bilo kakvo vrijedjanje bilo koga!

A sad par pitanja za tebe..

Jel Zeljko Obradovic Turcin? Sta ce ti ta prica? Sta pokusavas sa takvom izjavom da izazoves?

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ako ja vredjam nekog treceg je jedno, a ako neko vredja direktno mene je nesto sasvim drugo. Ja slepac?? Hvala!!! I da ne vude zabune, " vi slepci..." se najdirektnije moguce odnosi i na mene!!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A na ona pitanja nemam sta da kazem, jer u bilo kojoj drzavi kad provedes vise od 5god imas pravo na drzavljanstvo, tako da s punim pravom mogu da doticnog nazovem turcinom, makar on to i nikad ne hteo da bude!!! Jos jednom, veliko hvala na interakciji!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Aj stavi jos neki znak uzvika, djelovat ces ozbiljnije.

Prvo ne ponavljaj po dva posta zaredom, imas edit ili prvo razmisli pa napisi sve sto hoces.

Drugo, ti si ga oslovio pogrdno i tako NECES nazivati najvecu legendu Srspke kosarke.

Trece da SLEPCI su svi koji vrijedjaju Zeljka Obradvocia koji to NICIM nije zasluzio.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko jel to ovde vlada i zabrana misljenja?? eto vidis recimo i ti me nazivas slepcem pa i tebi veliko hvala. A ja cu svakog na ovom svetu nazivati kako ja hocu i nema te sile da me u tome spreci, pogotovo ne ovde, jer ja za razliku od mnogih, ovde nikog nikad uvredio nisam. tako da doticni sto se mene tice je bio, jeste i bice - turcin. ende

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna

Zaista nisu dvostruki arsini, nego vredjanje bilo koga nije dozvoljeno! Sramota je za najboljeg trenera u istoriji Euroleague i Evropske kosarke kazes da je "Turcin"! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Dvostruki aršini su to što se brani Željko Obradović od takvih kao što ste vi?? Sram nas bre i stid bilo, ko je on da ga neko brani, samo najtrofejniji evropski trener. Šta je postigao u životu, ništa, samo je bio prvak Evrope mali milion puta, vi ste svi postigli mnogo više, čak ste mu rekli i da je Turčin!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Izgleda da je neko njih ubijedio da je svako ko ima ikakve veze sa Partizanom legitimna meta pa i jedan Zeljko Obradovic..

Ajde sto je bio odlican igrac, ajde sto je najbolji Evropski trener svih vremena, ajde sto je osvojio i najvece medalje sa reprezentacijom i sve to makni sa strane ali covjek nikad ali nikad nije rekao nista lose ni za Czv ni za njene navijace.

Pametnima dovoljno..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Znaš kad ne verujem šta čitam. Još kaže čovek dvostruki aršini, pa čovek nigde drugde nije vređan već jedino u SVOJOJ zemlji, a i nigde drugde ne mogu da ga vređaju ili osporavaju jer je svuda osvajao trofeje, i to one najznačajnije.

Upravo to, čim imaš bilo kakvih dodirnih tačaka sa Partizanom ti si odmah meta i tu nema priče, a to što si postigao više nego što će mnogi treneri zajedno postići to nikome ništa, to što ti se cela Evropa klanja, ni to nema nikakve veze. Već se našla neka šaka ciganskog jada za koje je on Turčin, zamisli ti njih ej. 

Koliko sam njegovih konferencija slušao i kao što ti kažeš nikada ali nikada ništa loše nije rekao u vezi bih već je uvek isticao svoju ljubav prema Partizanu, ali izgleda da su cigani kao klonirani čović, ima im koliko hoćeš a svi su isti kao on. Žali Bože takvog kluba i takvih navijača. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Conga Prvo ja ga nisam vredjao. Čak sam i napisao da je pametno postupio što hoće da odmori jednu godinu. Zato nemojte da mi stavljate u usta reči koje nisam izgovorio.

 

Ali vidim npr da nije dozvoljeno vredjanje Obradovica, dok je na primer dozvoljeno vredjanje Čovića. Al to samo zato što je po vama sa pogrešnog strana brda. 

 

Ali ok. Vama i ovom forumu na čast. Napravite od njega Avangardu. Jednoumlje gde se banuju drugačija mišljenja od vodja foruma

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Prvo nije banovan niko..

Tj. banovan je čovjek koji je upućivao najgore uvrede ljudima na forumu.. 

Vrijedjan je i Danilović da se ne zaboravi..

A ako ja tebi moram 2020te objašnjavat razliku izmedju Željka Obradovića i Nebojše Čovića onda se zapitaj malo.. 

I neće biti vrijedjan više niko pa ni legenda..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Evo sada te najnormalnije pitam, da li je po tebi u redu u istoj rečenici staviti Nebojšu Čovića, čoveka koji je optužen da je imao veze sa ubistvom premijera, čoveka koji je optužen da je pokrao Srbe sa Kosova, i Željka Obradovića koji se isključivo bavi KOŠARKOM i to je to. Nemam nameru da raspravljam o politici i da je uplićem već sam samo naveo istaknute "osobine" gospodina Čovića. Imam mali milion drugara cigana koji pričaju i gore stvari o Čoviću od mene a pritom ne vređaju Obradovića. Da li je merilo koliki si cigan to koliko ćeš vređati Obradovića i njemu slične, a braniti kriminalce? Ako je tako daleko vam lepa kuća. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Opet spinuješ. Gde sam ja vredjao Obradovića? Ja tog čoveka izuzetno poštujem 

To što vi govorite o Čoviću mnogo govori o ovama. A znam da vas boli

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A gde sam ja napisao da si TI vređao Obradovića? Imaš gospodina u par postova iznad koji ga je nazvao Turčinom. 

Ti misliš da ljudi pričaju ružne stvari o čoviću zato što ga ne vole? Da nije možda zato što je on stvarno takav? Zašto ne pričaju o nekome drugom iz zvezde, zašto ne vređaju nekog čoveka iz sporta već baš njega? O tome verovatno nikada nisi razmišljao. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna

Zaista se ne može uporedjivati Covic i Zeljko Obradović u isti koš! Ja ne znam da li je neko vredjao i nazivao Gospodina Covica pogrdnim izmenima i da li ga je neko vredjao na nacionalnoj osnovi, ne kažem da si ti, ali ima ljudi koji su to radili! S druge strane uporedjivati Covica i Obradovića je kao uporedjivati "Nebo i Zemlju"! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...