Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Toza slažem se sa tobom za ovu izjavu ,možeš da ga ne volis ali prema ovakvom treneru treba pokazati bar poštovanje ako ništa drugo. Sve normalno i ljudsko je izgleda izumrlo u većini ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

Covek je osvojio sve sto se moze osvojiti kako klupski, tako i reprezentativno (osim olimpijade, gde ima srebro). I da nije bilo zlonamerno, mogli ste coveka nazvati i Grkom, gde je proveo i vise nego duplo godina u odnosu na Tursku. A o uporedjivanju sportskog radnika i najveceg evopskog trenera sa politacarem je izlisno govoriti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ima li vece sramote nego uporedjivati zoca i covketa. Kosarkaskog maga i ne znam ni ja koju profeaiju doticnog. Najtrofejniji trener i najveci muljator.

Stvarno nemam reci za ljude koji brane covketa, sta je on dobro ikome ikad doneo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 sati , Đunisimus rekao/la:

Stvarno nemam reci za ljude koji brane covketa, sta je on dobro ikome ikad doneo

Da pozivi još 100 godina. I da mu sin bude uspešan kao funkcioner koliko i sam Nebojša. Da vas jebu još 100 godina baš zbog vaše mržnje prema porodici Čović

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Uskoro se očekuje da će redove Barselone pojacati ni manje ni više nego Pol Gasol! 

FB_IMG_1594220683833.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Barsa samo dovodi i dovodi a izgubi finale od bawkonije jos sad gasol i da vrate rubija i pali se masina.

I Zvezda opasne planove neke ima pojacanja kao na traci, zenit isto tako pao malo dovodi malo pusta. Oly se pojacava kao i armani. Cini se da ce ovo biti uzbudljiva sezona

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Transfera koliko hoćeš ... tačno vise ne znak ni gde ko igra ,toliko zvučnih imena i promena u ekipama , živo me zanima ko će naredne sezone kako igrati 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dobro je za Srpsku košarku to što se Czv okrenula domaćim igračima 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ne sekiraj se brate, treba smisliti kvote za to koji od njih će prvi dobiti srpski pasoš. Ja tipujem na Lojda! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Specijalizovani košarkaški portal "Jurohups" donosi nam spisak od 10 najvećih transfera do sada u Evroligi.
Najbolji klubovi sa starog kontinenta za sada su bili veoma aktivni na letnjoj pijaci.

Ako sudimo po ovoj listi, najbolje se pojačao moskovski CSKA, čije se dve akvizicije, Nikola Milutinov i Tornike Šengelija, nalaze na vrhu
1. Nikola Milutinov (Olimpijakos → CSKA Moskva)
2. Tornike Šengelija (Baskonija → CSKA Moskva)
3. Malkolm Dilejni (Barselona → Armani)
4. Kajl Hajns (CSKA Moskva → Armani)
5. Điđi Datome (Fenerbahče → Armani)
6. Nik Kalates (Panatinaikos → Barselona)
7. Derik Vilijams (Fenerbahče → Valensija)
8. Martin Hermanson (ALBA Berlin → Valensija)
9. Rokas Giedraitis (ALBA Berlin → Baskonija)
10. Džordan Lojd (Valensija → Crvena zvezda)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Armani samo pare samo kes i nikad nista ne urade. Dokle ce djordjo ulagati pare u ove imbecile da mi je znati. Cska opasno ojacala reket samo ne znam zasto su pustili hajnsa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Cska je osvezio svoju centarsku liniju, Olimpija Milano dovodi i sakom i kapom, ne verujem da je to pametno jer ce biti sujete u timu i trebace im tri lopte odjednom a to je nemoguće, Valencia pametno popunjava svoj roster kao i Zenit, Real ne menja tim skoro uopšte sto je u neku ruku i pametno, Barselona ce tek dovoditi "Superstarove", Crvena Zvezda Beograd gomila strance na spoljnim pozicijama, za sad su Atinjanski rivali veoma tihi na tržištu, vidi se da su baš pogodjeni krizom izazvanom Covid-om 19, Fener ne dovodi toliko zvučna imena, od njih ocekujem da budu iznenađenje iz prikrajka, Efes sacuvao skoro ceo tim! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ne bi me čudilo da Milano opet ništa ne uradi, svake sezone čitamo kako dovode ekstra pojačanja i najavljuju ne znam ni ja šta i onda na kraju opet ništa, borba za neko deseto mesto otprilike 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga slušam komentare Olimpija najjača bla bla ... puno novih igrača u ekipi ne znaci i dobra ekipa . Evo ti primer koliko su dovodili u Man U igrača ...samo kupuj i dovodi i ništa ,dodje jedan normalan igrač i promeni sve u ekipi . Ne igra kvantitet nego kvalitet ,treba znati šta dovesti u ekipu .jeste da je ovo Fudbal a ovo košarka ali poenta je ista .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja @Toza

Za razliku od prethodnih godina Olimpija je ovog puta dovela sam krem Evropske kosarke, ali opet im niko ne garantuje da će biti konkurentni za trofej, mnogo zvezda na malom mestu, Dilejni, Rodriguez, Datome, Ledaj, Hajns, to ce vrlo verovatno biti i startna petorka koja će uglavnom pocinjati, defanzivno ako budu dobri mogu se necem nadati, ali tesko, jako tesko! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...