Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

@Vuko

Po meni su od Mesine bolji i Pablo Laso i Itudis, Mesina sa ekipom Cska nije mogao do titule prvaka Starog kontinenta i to je imao brutalan tim, daleko od toga da je los! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dan nakon što se rastao sa Crvenom zvezdom, Bili Beron potpisao je za svoj novi klub - Zenit.
Ruski evroligaš saopštio je da je Amerikanac stavio paraf na dvogodišnji ugovor. Beron je igrao za Zvezdu od leta 2018. i ostavio je dubok trag među crveno-belima, sa kojima je i debitovao u Evroligi

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada niko nista drugacije nije ni očekivao ,odigra dobru sezonu i odmah ga pokupi nelo ,to je tako sa svakim igračem koji dođje u naše klubove ,odskočna daska smo za sve ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga U ovom trenutku su moguće i bolji..

A što se tiče Mesine i Cska nadam se da si samo zaboravio da je on vodio njih u dva navrata.. U prvom navratu je imao 4 finala Evrolige od kojih 2 osvojena i dva izgubljena na sledeće načine: 1. Izgubio 2 razlike od Željkovog Panate u Atini 2. Ponovo od istog rivala u Berlinu a imao trojku za pobjedu.. 

U drugom navratu nije bio tako uspješan ali nije ni da je bio 15 u Evroligi.. U dvije sezone jednom bio 3 a jednom 4 (izgubio 1/2 a imao šut za pobjedu)

Evo pogledaj baš utakmicu u Milanu koju je izgubio od Makabija u 1/2.. Po meni mnogo više taj poraz ide na dušu igračima nego njemu.. Jer ne znam sta je trebao da uradi da bi spriječio “bravure” najboljih igrača.. Da ne spominjem “doprinos” lažnog cluch igrača Teodosića..

Da se razumijemo, ja sam skoro uvjek navijao protiv Mesine kao Željkovog najvećeg rivala a i Partizan je najteže pobjedjivao njegove ekipe ali mu se ne može osporiti da je u poslednjih 25-30godina najbolji/najuspješniji trener u Evropi (poslije Željka naravno)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nikola Kalinić je novi igrač Valensije iako su ga svi selili u Makabi. Veliko pojačanje za špansku ekipu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Kako je odigrao proslu sezonu zabo je top tim i prosao vrhunski..

@Nemanja Ofanzivno je sve gori, dok po meni i defanzivno "zivi" od stare slave..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko ofanzivi nikada nije ni imao ... mada i to sto kažeš kad bilje pogledam bije bio toliko upadljiv ni kad je odbrana u pitanju u zadnje vreme 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim da pojedinci komentarisu da Trinkijeri ima manju platu u Bayernu, iskreno uopšte me ne zanima da li je tačno ili ne, ali pak umesto  da gledaju u svoje dvorište oni gledaju u tudje, niko ne prica o Dzejmsu Gistu i njegovom ugovoru, naime Gist ne zeli da raskine ugovor sa klubom, tacnije zeli da ga klub isplati za privremeni raskid ugovora a cifra uopšte nije mala! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mi se još dogovaramo, al vi ste vec isplatili Parahovskog za isti taj ugovor koliko ima Gist 500k evra... 

Inace drago mi je što vam ne smetaju nova kola Parking servisa koje je Ostoja prodao Vesicu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Prvo ti nemaš pojma koliko je Trinkijeri imao u Partizanu a još manje koliko ima u Bajernu.. Možeš samo da guraš tu rsb priču u koju ne vjeruju ni oni koji je pričaju tj. svjesno je izmišljaju..

A što se tiče Ostoje.. Kad tebi/vama ne smetaju Vučići, Mali, Brnabići, Stefanovići, Vesići, Vulini, Djilasi, Jeremići, Obradovići i ostali preživjet ćemo i mi Ostoju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...