Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Barsa imala +23, Real ublažio poraz

Poslednji meč petog kola Evrolige koji se igrao u petak doneo je košarkaški „El klasiko“, a ekipa Barselone prilično je sigurno savladala madridski Real sa 79:72.

Šarūnas Jasikevičius

Barselona je u prvom poluvremenu bila znatno bolji rival i uspela je da dođe do čak 23 poena prednosti, iako je u finišu meča Real uspeo da zaostatak smanju na jednocifrenu razliku.

Najbolji u pobedničkom timu bio je Kajl Kjurik sa 15 poena, dok je Brendon Dejvis dodao 14, a Kori Higins 13. U timu iz prestonice istakao se Trej Tompkins sa 14 poena, dok je Alberto Abalde imao 13.

Bila je to četrvrta pobeda za Barsu, a treća u nizu, a naredni protivnik biće im Baskonija u gostima. Sa druge strane Real nastavlja sa problematičnim startom sezone i sada imaju jednu pobedu i četiri poraza. U sledećoj rundi igraće protiv Bajerna na domaćem terenu.

U prva dva meča petog kola Evrolige koja su se igrala u petak Makabi je posle produžetka u gostima pobedio Himki u uzbudljivom meču, a Bajern je uz odličnu partiju Vladimira Lučića savladao Olimpijakos.

https://www.sofascore.com/sr/turnir/kosarka/international/euroleague/138 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

@Vuko uopste me ne cudi ovakva igra Lucica koji je cele sezone sjajan kao i njegova ekipa , nezgodni su za svakoga i neće se predati tako lako 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakav spektakl od zavrsnice 5 utakmice izmedju Milana i Bajerna..

Milano je vodio cijelu utakmicu sa laganih 10-15 razlike, usli u poslednji minut sa rijesenom utakmicom i +9 a onda su krenuli sa serijom gluposti..  Doslo je do toga da na 10ak sekundi do kraja imaju samo +2 a da Bajern ima napad za pobjedu/produzetak.. Ipak uz dosta srece prosli su dalje i idu na prvi f4 jos od 1992 godine..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na ostalim majstoricama lagana pobjeda Barselone i pobjeda Efesa na krilima Vase Micica..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko davno završnica Evrolige nije bila ovako zanimljiva ,ekipe su odlične ali verujem da fe Barsa ovo da resi lagano do kraja 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

 Euroleague objavila zvanično stanicu Final-Foura

Ekipe Cska Moskve i Anadolu Efesa ce igrati u Petak 28 Maja od 18 casova, dok je za 21 cas zakazan duel između Barselone i Milanske  Olimpije.

 

20210506_145554.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga paklene utakmice nas očekuju ,mada je neko moje mišljenje da će Barselona ovo bez vecih problema da privede kraju i osvoji  ovo takmičenje 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Koliko se Efes kockao u prvom polufinalnom mecu f4.. Sa +21 i razbijanja Moskovljana do toga da Cska ima otvoren sut za pobjedu.. Ipak Efes je imao i srece i otisao u finale.. Micic jos jednom maestralan!

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko kockao se Efes posle onolike prednosti ,bas kao sto si rekao dozvolili su da sa 20 plus dodju da CSKA ima sut za pobedu ...i Efes i Barsa su se provukli sinoc ,mislim da ćemo u finalu gledati duel Mirotic -Micic 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Za ne povjerovati je u kakvog je igraca izrastao Vasa Micic..

Nadam se da ce od jeseni igrati najbolju ligu na svijetu.. U najboljim je godinama, prekucao je EL tako da je Nba logican potez..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...