Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Evo najnovije informacije, Larkin potpisao jos 2 godine sa efesom. Kakav fantastivan posao Efesa a sa druge strane, ja shvatam da  Larkin gazi evropom i ovo mu se valjda svidja, ali nije mi jasno da nije otisao negde.Potpisao na 2 godine za 7.7 miliona evra,znaci 3.8 miliona po sezoni. Po tome nije ostao zbog para u NBA bi dobio sigurno vise. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

Izgleda da ce Zeljko potpisati novi trogodišnji ugovor sa Fenerom, naime, kako pojedini ugledni turski novinari pisu i javljaju,Zeljko i klub su dogovorili saradnju na sigurnih dve godine, a ako obe strane budu zadovoljne, automatski će se produžiti na još jednu godinu, takodje dobice novac za totalnu rekonstrukciju tima, izgleda da su samo sigurni par igraca, Slukas, Datome, Vesely, Kalinic, De Kolo, Mahmatoglu i Duverioglu, sa ostalim ce se ili raskinuti saradnja ili se nece nastaviti... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da ce Zeljko potpisati novi trogodišnji ugovor sa Fenerom, naime, kako pojedini ugledni turski novinari pisu i javljaju,Zeljko i klub su dogovorili saradnju na sigurnih dve godine, a ako obe strane budu zadovoljne, automatski će se produžiti na još jednu godinu, takodje dobice novac za totalnu rekonstrukciju tima, izgleda da su samo sigurni par igraca, Slukas, Datome, Vesely, Kalinic, De Kolo, Mahmatoglu i Duverioglu, sa ostalim ce se ili raskinuti saradnja ili se nece nastaviti... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, Conga rekao/la:

Izgleda da ce Zeljko potpisati novi trogodišnji ugovor sa Fenerom, naime, kako pojedini ugledni turski novinari pisu i javljaju,Zeljko i klub su dogovorili saradnju na sigurnih dve godine, a ako obe strane budu zadovoljne, automatski će se produžiti na još jednu godinu, takodje dobice novac za totalnu rekonstrukciju tima, izgleda da su samo sigurni par igraca, Slukas, Datome, Vesely, Kalinic, De Kolo, Mahmatoglu i Duverioglu, sa ostalim ce se ili raskinuti saradnja ili se nece nastaviti... 

Sto bi se reklo ne verujem dok se neozvaniči, mislim da je realnija ona opcija sto su je provlacili cele sezone a to je da ce da napusti Fener i da ce otici da dize kosarku u Velikoj Britaniji. Mislim da je se vise zasitio Fenera, a i da mnogo zavisi kako ce se zavrsiti ova sezona, hoce li uzeti neku titulu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Najuticajniji novinari su ovo objavili,najupuceniji u Feneru, tako da ce za par dana po njihovom pisanju da se ozvanici ugovor,usmeno je sve vec dogovoreno, samo da se prebaci na papir. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaDobro, posto je to sigurno, Fener ce da bude u velikom problemu narednih godina, mislim da su trebali da krenu sa nekim drugim, Zeljko je se zasitio ovoga, ostao je zbog para, videcemo sta ce biti.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaBio mladji gladan trofeja video mu se žar u ocima,sada je sve vise frustriran, nema vise taj žar. Ne krivim ga, covek uzeo koliko 10 evroliga, boli ga uvo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Ne znam,ne bih se slozio da nema zelju za trofejima,naprotiv,pgledaj kako i dalje vodi meceve,crven kao paprika,ubilacki pogled,i dalje je meni isti Zeljko,jednostavno i dalje ima on glad i zelju za trofeje,,to je bar moje misljenje...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaPa da ali sada to pokusava da spreci Fiba, samo kasno su se setili. Bartomeu hoce da evroliga postane kao NBA, kojoj Fiba ne moze nista niti NBA liga pita uopste nesto Fibu,e to hoce Bartomeu za Evroligu i verovatno ce uspeti. Fiba ako hoce da vrati Evropsko klupsko takmičenje pod svoje okrilje mora da pljune mnooogo para da bi svi ti klubovi nasli interes da predju od Bartomeua.Ovo sa ucenama, kvalifikacijama za prvenstva je cista glupost. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaTu je najveći problem sto Fiba misli da njoj pripada Kup evropskih sampiona kako je se pre zvao. Sada bukvalno drzi reprezenzativnu kosarku kao taoca, tako sto ucenjuje saveze da ne saradjuju sa Bartomeum. A ove kvalifikacije su strasno smesne, da prvak evrope ne igra na Olimpijskim igrama je stvarno neverovatno jer se nije kvalifikovao za svetsko prvenstvo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ne samo to, nego da igras sa velesilama poput finska, madjarska, malte i ne znam ti ja jos koga sve. Mada vidis pokazalo se da ponekad je to otreznjujuce, tipa kako smo se mi jedva kvalifikovali zadnji put, ili kako smo uspeli kuci da izgubimo od gruzije, gde u kladzi nije mogao da se igra kec, i gde je osnovni hendikep bio 20 razlike za nas. To doduse jeste bilo precenjeno, jer gruzini si daleko bolji od gore pomenutih velesila, ali svakako su jos dalje od selekcije od koje mi moramo da strepimo kod kuce!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaPa da ali u kojim sastavima se igra, Gruzija nije sa nama u stratosferi da igramo sa prvim postavama. To je posebna prica, mi igramo ne sa trećim, nego cetvrtim timom koji nece ni u ludilu igrati na prvenstvu za koje se bori. Normalno onda gubimo od Gruzije ciji i prvi tim nije bolji od naseg cetvrtog ali su uigraniji. Ovi nasi kada se sastanu za kvalifikacije kao mi da se skupimo sa ulice. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Bas tako ne moze niko da ti igra od igraca i nba niko iz evrolige zbog nazovi rata na relaciji fiba evroliga. Igraju mahom igraci iz nase lige plus Raduljuca koji je u Kini, ne kazem da su to sve losi igraci ali nisu toliko uigrani, sastanu se samo kad su tako neke kvalifikacije i dodje ti uigrana Gruzija i onda se spotaknes 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Treba sada videti kako ce se evroliga nastaviti a pogotovo popuniti za sledeću sezonu, kako sada stvari stoje ni oni ne znaju sta da rade. Neki sampionati su vec zavrseni i proglaseni su sampioni neki se izgleda nece ni igrati, bice zanimljivo.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Najnovija info je da bi F8 ukoliko se EL nastavi mogao odigrati u Litvaniji, naime Litvanski savez se ponudio kao moguce resenje. Vilnijus se pominje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...