Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

Evo sada citam doneta je odluka ako se uopste bude igralo igraće se u jednoj dvorani i Evroliga i Evrokup. Gde ce se igrati, e to je pitanje za milion dolara. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

 

Ponajbolji igrač Reala iz Madrida ove sezone na meti je NBA klubova. Facundo Campazzo je partijama na Svetskom prvenstvu zaintrigirao mnoge NBA skaute, ali je ipak sezonu odradio u Realu . Argentinac je jedna od glavnih uzdanica Kraljevskog kluba te je privukao interes mnogih NBA klubova.Više izvora nam potvrđuje da je Campazzo na radaru Dallas Mavericksa i San Antonio Spursa. Argentinski plejmejker ove sezone je odigrao 28 evroligaskih utakmica u kojima je prosečno beležio 9.9 poena i 7.1 skok. U ACB ligi je pak bio na 10.0 poena i 5.0 asistencija u proseku. Podsetimo Kampazzo ima ugovor do 2024 godine sa Realom i izlaznu klauzulu od cak 7 miliona evra, sto je i za Nba standarde izuzetno visoko obestecenje. 

Prenose hrvatski mediji. 

 

Takođe, vrlo verovatno je da će Trej Thompkins produziti saradnju sa Madridjanima. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kampaco je stvarno dobar igrac i ako vec bi mogao da bira bolje da ode u San Antonio nego u Dalas,u Dalasu se nece naigrati.Medjutim 7 Miliona za njega je stvarno mnogo pa nije Bodiroga.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zamenik Gradonacelnika grada Beograda Goran Vesic podneo kandidaturu za domacinstvo Euroleague ove sezone. Zaista sraman potez, a navodno grad Novi Sad je zainteresovan za domacinstvo Ec, tacnije zavrsnice, ako se ovo ispostavi kao tacno, zaista mislim da se ide na to da Partizan ne bude domaćin Ec. Ne znam zbog čega je prioritet Euroleague a ne Eurocup. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Osim pomenutog Beograda, kandidati za F8/F4 Euroleague su jos Atina, Kaunas prenosi @Sportando, takodje se kao poslednja vest pojavio jos jedan kandidat prema pisanju "Makedonij" a to je grad Solun.

Uzevsi ove vesti, sve smo bliži da ce se Euroleague ove sezone nastaviti, iako još uvek nema zvaničnih potvrda od strane celnih ljudi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga  mislim da nije ok. Partizanu oduzeto isto to kad je trebao da igra F4, sada kad ovi trebaju da dobiju.... Kako mi se gade. Izvinjavam se, ali da gade mi se. Neka Partizan ce u Fuenlabradu ili Skerlic iza Prnjavora. Sramota bre, dokle vise? Jel Zvezda moze do zabrsnice? Ne.

Jel Partizan moze, itekako. Jel prvi favorit, jeste. Jel moze u istom gradu? Moze. Imamo dve hale, imamo. Ali to je Zvezda. 

Mimo toga, raduje ova vest o potencijalnom nastavku oba takmicenja. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Partizan je domacin u Stark Areni, za koju dobrano placa, za razliku od CZV BEOGRAD koja samo utakmice Euroleague igra u Areni, a ostale meceve u dvorani Aleksandar Nikolic. Grad Novi Sadbi njegov Gradonacelnik su zainteresovani za organizaciju Eurocup a po pisanju nasih medija. Sramota ako se zaista ovo potvrdi kao istina. Samo cu podsetiti da je zamenik Gradonacelnika grada Beograda bio u KK Crvena Zvezda od 2002-2004, tako da me nista vise i ne cudi... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slozicu se da je objektivno glupo podneti organizaciju za takmicenje gde nece ucestvovati tvoj klub. Evroliga nece dati Beogradu da to organizuje, ako nista zbog toga jer je skoro ga i organizovala. Sa druge strane realnija je mnogo opcija bila da se dobije organizacija Evrokupa, jos imas ozbiljnog kandidata za titulu. Novi Sad nema sanse to da dobije. Jedino mogu da vidim ovde neki ekonomski razlog ali i to je klimavo, nece biti navijaca jedino TV prava. Samim tim sto je se Beograd kandidovao za Evroligu nece moci da dobije Evrokup, da Zvezda igra Evrokup mislim da je realno reći da bi Beograd se kandidovao za to takmičenje. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sramota jeste sto nije podneto samo za Evrocup, jer tu imamo predstavnika, ali opet, mozda gledaju to sa druge strane( radio sam obezbedjenje one godine kada je bila zavrsnica, kada je Real uzeo, tada su pricali da su uzeli velike pare po danu samo, preko milion, a tamo su bile ekipe vise dana). Trazi se zemlja koja je " dobra sto se tice korone" ali opet mislim da nece biti navijaca na utakmicama, sto mi opet govori, isti djavo gde igrali.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vladamaaaaa vidi ako je zbog korone, bice kod nas sto posto... Ne bi me iznenadilo da bude i pred navijacima. Obzirom da se situacija kao kod nas privela kontroli. 

A Novi Sad... Eto navofno Vucevic, gradonacelnik to zeli. I direktno se oduzima domaci terenPartizanu u Beogradu i sansa da se izbori EL, obzirom da ce kod nas navijaca biti.... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 sati , Conga rekao/la:

@Vuko

Partizan je domacin u Stark Areni, za koju dobrano placa, za razliku od CZV BEOGRAD koja samo utakmice Euroleague igra u Areni, a ostale meceve u dvorani Aleksandar Nikolic. Grad Novi Sadbi njegov Gradonacelnik su zainteresovani za organizaciju Eurocup a po pisanju nasih medija. Sramota ako se zaista ovo potvrdi kao istina. Samo cu podsetiti da je zamenik Gradonacelnika grada Beograda bio u KK Crvena Zvezda od 2002-2004, tako da me nista vise i ne cudi... 

Partizan je od Arene dobio malu salu u Areni za dz za treniranje. Zvezda u tu salu ne moze da udje. Tako da nemojte mnogo da pričate o drzavi i tim stvarima. Zvezda Carter moze da sanja, vi idete sa privatnim avionom po Rendolfa u Spaniju

 

I da bog da vam Vesic bio glavni ko nama

 

@Vlada imamo predstavnika i U Evroligu koji se bori za Top 8

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@GretnaSlazem se za Vesića, zavio nas u crno, on ne mora Zvezdi da pomaze. Nista od njega nam ne treba. A glavni za Arenu koliko se sećam je Goran Grbović legenda partizana, ne moguce da vam on nije obezbedio da partizan ne plaća ne znam koliko. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Pa vasa sala je Pionir i tu trenirate, ne znam sta bi i trazili u maloj areni.. O privatnim avionima da ne pricam tek, ili je po Grofa u Rusiju isao trabant.. I neomj vi mnogo da pricate o drzavi i ti mstvarim, jetr stvarno nema smisla..

@Kneza90 Eto mi dobili Arenu dzabe a vi je masno placete.. Samo kad bi jos to bila istina.. A za Grbovica to ti je odprilike najvaznija pozicija u drzavi koju zauzima Partizanovac..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Ja sam zaboravio da zvezda igra Evroligu, moja greska, ali ako pricamo o procentima i sansama ko ce vise da dogura, mislim da je u ovom slucaju na strani Partizana( bez ikakve namere da potcenim Zvezdu, nego onako realno)

@Vuko Obradovao sam se kada sam video Rebića kako peva na stadionu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoJa koliko znam Dačic je partizanovac a i Ruzic, valjda su na većoj poziciji od Grbovića. Bio je i Tadić partizanovac kada je na vlasti radio sto i sada Vucic. Nije poenta da ne pricamo mi o drzavi i tim stvarima, nego nemoj ni vi da pricate, ispade da vasi nisu nikada na vlasti bili. Nema potrebe o drzavi da se prica ni jedni ni drugi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Pa otprilike se i pitaju u drzavi taman koliko Grbovic.. A i tu je slucaj kao vama sa Vesicem, njih dvojica su pokrali fk a ne nesto pomogli..

I ne zaboravite da je ovaj sa sipke vec 8 godina na vlasti..

A sto se EL tice, ocekujem da BG ili Kaunas dobiju organizaciju.. Mozda cak i vise Kaunas, tamo je korona dosta pod kontrolom..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...