Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Vuko U pravu si za Grbovića, to i jeste najvažnija "pozicija" (ako se uopšte tako može i nazvati) u državi koju obavlja neko ko navija za Partizan. Dačić i Ružić jesu navijači Partizana ali su totalno nebitni, i uža rodbina je zaboravila na njih, više se ništa i nigde ne pitaju, sad se sve vrti oko jednog čoveka i to je to. Tadić je bio Partizanovac, i najviše što je uradio za Partizan je što je otpevao pesmu posle odlaska na F4, hvala mu, sledeći put možda doprinese ako povede navijanje, ili šutne još koji penal na Marakani.

Što se tiče Evrolige i Evrokupa, uopšte mi nije logično da hoće da pošalju Evrokup u Novi Sad. Okej da nemamo predstavnika i da dolaze timovi koji nisu iz naše zemlje, ali imamo Partizan koji je jedan od glavnih favorita za osvajanje, i imaš Evroligu gde nećeš imati naš klub u samoj završnici. Jedino što ih možda opravdava je to što se ide da neće biti publike na utakmicama, pa kao "nebitno" je gde se igra. Pa šta ti onda znači EL u Beogradu kad svakako nećeš imati turiste i zaradu od karata?? Bolje se potruditi da svom (ako oni uopšte Partizan i smatraju kao svoj) klubu omogućiš da završnicu takmičenja u kojem je i zaslužio da bude domaćin odigra u svojoj hali, u Beogradu, da osvoji to takmičenje i da na terenu i ISKLJUČIVO sportski zaigra EL. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

@Conga @Vuko @Toza@BeconiWR Iskreno ne vidim problem ako se i igra u NS-u. Ako se igra bez publike, totalno je sve jedno. Ali ukoliko navijacima bude dozvoljen ulaz, kao sto @Vlada kaze, napunice se i tamo. Poenta je da ce ukoliko se igra u Srbiji biti na svom terenu, pa makar se igralo i na Vrskoj Cuki

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma moze EC i u Pioniru.. I onako f8 moze da se zavrsi u 3-4 dana..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanNema šanse da će biti publike, pogotovo što bi onda i navijači drugih timova izrazili želju da dođu, što naravno nije izvodljivo. Nije problem što je Novi Sad u pitanju, pa to mi je na 15 minuta, meni bi to bilo super, naravno da se igra pred prisustvom publike (a neće). Nego što se u toj hali Partizan ne bi osetio kao domaćin, a opet su Arena i Pionir hale gde je Partizan igrao milion puta. Svakako sumnjam da ćemo kao država dobiti organizaciju i jednog i drugog takmičenja. Videćemo svakako, sve su ovo nagađanja. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan nije poenta igranja u drugoj hali. Poenta je licemerje i cist bezobrazluk. Ko sto rece @Vuko moze i u pioniru.

@Toza ima i Hala sportova u Beogradu. Mislim toliko hala kao Partizan domacin u NS.... Daj bre. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Pođimo u Halu na Novi Beograd.. Neću previše da sa opterećujem, to su još nagađanja i ko zna čije i kakve igrice. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR @Toza Ne bi dozvolili da se oba takmicenja igraju u istom gradu. Kapiram da bi na to gledali kao na veliki rizik, a tesko da ijedna druga hala ispunjava uslove za Evroligu. A zasto bi iko propustio sansu da se zavrsnica EL za 3 godine, dva puta odrzi u istom gradu. Tu je ukljuceno mnogo vise stvari od profita, time bi Beograd postao jedan od vecih kandidata za odrzavnje i nekih drugih takmicenja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Beograd istice kandidaturu sami organizovanjem utakmica u EK i EL za veca takmicenja

Pa ne vidim iskreno rizik da je tu. Prvobitno zbog toga sto ne bi bilo navijaca, tako da bi odbacili i tu prepreku

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ne mislim samo na kosarku, bitna je sposobnost organizovanja turnira u ovakvoj situaciji. Ne mislim tu samo na navijace, nego na vecu koncentraciju igraca, strucnog staba, delegata, sudija... Sto se tice Partizana, jel moguce da ja imam vece poverenje u njihove igrace, od samih njihovih navijaca?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa jedino da je to razlog, da jedan grad ne može istovremeno biti domaćin završnice EL i EK. Rizik od nekakvih nereda i prevelikog broja navijača ne postoji jer navijača neće ni biti, znači jedino igrači, stručni štab i ostalo osoblje klubova. Morali bi biti smešteni u hotelima po Beogradu. Ostalo je još po osam ekipa, znači 16 ukupno, eto, možda bi im to eventualno predstavljalo problem. Ali u svakom slučaju Beograd ima najbolje uslove za završnicu, neka se igra u Pioniru, i ovako su naši klubovi tu igrali EL sto godina. Svakako da bi za Beograd i Srbiju bilo dobro da budemo domaćini, jer kao što kažeš onda bi nas ubuduće gledali kao potencijalne domaćine za mnoga druga takmičenja. 

Nije stvar u poverenju u igrače, nego samo do želje da Partizan dobije ono što je zaslužio na terenu, izborio se za domaći teren do kraja Evrokupa i to je to. Bilo bi makar pošteno da im bude dozvoljeno da igraju u svojoj hali, ako već publike neće biti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pionir I arena su prijavljeni za Evroligu. Logicno da Eurocup ne moze

 

A samo sanjajte da se EC biti u novom sadu. Kad ste zadnji put bili U spensu? To prokišnjava ima par godina, cak je Zvezda kad je morala zbog baleta i mitinga da ide van Beograda izabrala Vršac pre Novog Sada i Spensa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Nisam ni mislio na navijace, napisao sam u prethodnom postu, da se sad ne ponavljam. Problem sa Pionirom je sto nema potrebne uslove za zavrsnicu EL

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Kapacitet. Svi klubovi koji imaju A licencu moraju igrati u hali kojoj je kapacitet minimum 10 000. Isto tako vazi i za zavrsnicu EL. Ovo pravilo se jedino ne odnosi na Barselonu koja igra u Blaugrani...verovatno svi znaju razlog zasto....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Kakve veze ima kapacitet dvorane ako se igra bez publike? Mozes i u Sumice da organizujes a ne u Pionir..

I nije Braselona jedina koja igra u dvorani manjoj od 10k, nego ima barem jos 5-6 klubova koji igraju u manje dvorane.. Tako da se to pravilo u praksi ne postoji..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa nek završnica EL bude u Areni i to je to, ako već zahtevaju kapacitet i šta ja znam još. Ali šta ćemo sa EK? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko I da mogu podneti kandidaturu, ali da li mislis da bi EL izabrala tu halu? Ti klubovi koji imaju manje kapacitete imaju B licencu, gde je dovoljno 5000. Barselona je jedini klub sa A licencom cija hala ne ispunjava taj uslov

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan To da u situaciji kad bi se igralo bez publike Pionir ne ispunjava uslove ne stoji ni malo i nema nikakve logike..

A to sto za nekoga vazi 10k+ a za nekoga 5k+ je i napravljeno za razne mahinacije i sl..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ok nema pubilke, da je Beograd jedini kandidat mozda bi i proslo nekako. Ali da li zaista mislis da bi u konkurenciji sa vecim i modernijim halama izabrali bas Pionir?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...