Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Mundo Deportivo prenosi da je Barselona jako zainteresovana da u svoje redove dovede Nika Kalatesa, pogotovo posle prekida saradnje sa Dilejnijem, ali je podugacak spisak zainteresovanih za Kalatesa, pa ostaje da se vidi ciljem hatu ce se privoleti . Navodi se jos da klub može da priusti Kalatesovu platu koja u Pao-u iznosi godisnje 2.2 miliona evra . Pritom bi Barcelona resila problem sa organizacijom igre u napadu, jer su ove sezone i Pangos a i Ertel bili van parketa zbog povreda, tako da je neretko i Hanga igrao na pleju ove sezone . 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

@Conga  Steta za Dilejnija ,zna vecina o kakvom je igracu rec,secam ga se iz Lokomotive ,imao je i u Barsi par takvih partija, kad poludi  bas ga je tesko cuvati , Kalates je odlican takodje , sut mu je slabija tacka , ali Barsa svakako ima igrace koji ce poenterski da doprinose ekipi , ipak mislim da je Dilejni bolji igrac od Grka (moje misljenje)  🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Provlači se informacija da će Partizan ili Virtus dobiti specijalnu pozivnicu za narednu sezonu ukoliko se Eurocup ne završi na terenu, prošle sezone smo izvisili za mesto zbog para,ove sezone je sve na Partizanovoj strani! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Sećam se priča sa početka ove sezone da će Virtus sigurno dobiti pozivnicu za EL sledeće sezone bez obzira na učinak u EK, tako da opet verujem da će njih zvati pre nas. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Izmenila se znatno situacija sada, pogotovo što ce glavni i generalni sponzor Euroleague biti Gaspromnjeft! Kao kompanija koja ima većinskog udela od 51% u Srpskom NIS-U, a ta srpska kompanija je generalni sponzor KK Partizana, jedan od uslova Gaspromnjefta ce biti ostanak Zenita i specijalna pozivnica Partizanu, iz pouzdanih izvora ti ovo govorim, već je poslat zahtev bordu Euroleague za tako nešto! Ako se sezona ne nastavi Euroleague ce povećati broj timova u Euroleague za sezonu 2020 /2021 na 20!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Stvarno se nadam da si u pravu i da će Partizan sledeće sezone igrati EL. Ne bih voleo da to bude na mufte nešto, već da igra kao osvajač ABA lige ili kao osvajač/finalista EK i to je to. Mislim da to Partizan stvarno zaslužuje, zbog svega bukvalno, tradicije, istorije, navijača.. Ali opet onda imaš primer Zenita, i Darušafake koji su igrali EL, sve na mufte naravno, zbog raznih sponzora i koje čega. Voleo bih da se Partizan vrati u EL, ali na 100% sportski način. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

"Asvel obaveštava javnost da je raskinuo ugovor kojim je bio vezan za Zvezdana Mitrovića. Trenutna procedura ne dozviljava, u ovom trenutku, da obelodanimo više o razlozima za rastanak.

Predsednik Asvela Toni Parker će se oglasiti u narednih par dana, kako bi pojasnio situaciju, nakon komentara koje je dao advokat Zvezdana Mitrovića
", stoji u saopštenju francuskog kluba.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Danas je bio zakazan sastanak između kapitena svake ekipe i čelnika Evrolige, a na tom sastanku je bilo i glasanje za nastavak Evrolige.

Ako je verovati novinaru Georgiju Zakasu, većina igrača koji su danas prisustvovali sastanku NE ŽELE da se nastavi sezona i protiv su svakog plana za nastavak sezone.

Većina igrača je zabrinuta za svoju bezbednost, ali i za povrede koje su više moguće u ovim trenucima.

Ponedeljak je "dan D", tada će se doneti konačna odluka od strane čelnika Evrolige.
Ipak, ovaj sastanak je bio nešto što će bitno uticati na odluku Evrolige da li da nastavi sezonu ili ne.

Naravno, odluka se odnosi i na Evrokup

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaMislim da se igrači najmanje pitaju i da će biti onako kako finansije zapovedaju a to je da se sve nastavi samo pitanje u kom formatu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne očekujte danas nista novo ako se sezona ponisti! Nije realno u ovom trenutku da se zna koji ce timovi naredne godine igrati u Euroleague, to ce se u hodu rešavati, boce nekih spekulacija i nista vise! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Nekako mislim da ce to odmah prelomiti, kako bi klubovi mogli da se opredele kako ce i gde ce. Nekako mi smrdi da ce zbog mira u kuci, reci da se sezona ponistava, i da se krece opet iznova, sa istim timovima...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prve informacije kazu da je gotovi, ostaje da vidimo zvanicne informacije, ali mislim da se nece mnogo razlikovati

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1328219/Evroliga-sastanak-odluka-kraj-sezone-nastavak-sezone-glasanje-klubova-uzivo-mondo.html

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Ma dobro, evo sad je izasla vest da je gotova sezona u Euroleague i Eurocupu! Mislim da ce se naci neko resenje, ne sada, Euroleague ce prosiriti po meni broj učesnika na 20 klubova sledeće sezone! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bertomeu predložio otkazivanje sezone Evrolige

Kako prenosi portal Jurohups prvi čovek Evrolige Đordi Bertomeu je predložio klubovima da se sezona otkaže. Klubovi sa A licencom u ponedeljak glasaju o tome da li takmičenje treba da se nastavi.

Izgelda da među klubovima ne vlada želja da se sezona završi, a takođe su i igrači protiv toga da se igra. Predstavnici klubova su od 11 na sastanku na kom bi trebalo da bude glasanje. 

Rizik je prevelik po mišljenju Bertomeua i on smatra da je prava odluka da se otkažu sezone i u Evroligi i u Evrokupu. 

Neki mediji iz Turske kažu da neće biti šampiona kao i da će istih 18 timova igrati Evorligu naredne sezone.

Sezona u Evroligi i Evrokupu otkazana!

Ovosezonsko izdanje Evrolige i Evrokupa je otkazano. To je bio predlog prvog čoveka Evrolige Đordija Bertomeua, a sa time su saglasni klubovi sa A licencom. Uskoro će ovo biti i zvanično objavljeno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981

Sad mene zanima kako ce se klubovima nadoknaditi gubitak novca, sto se tice ugovora kosarkasa, Tv prava, karata i svega ostalog? Ne verujem da ce bas istih 18 klubova igrati naredne sezone Evroligu! Sigurni su 13 klubova, ostalih 5 nisu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaMožda im nadoknadi Evroliga u nekom obliku u narednom periodu ili sledeće sezone. U svakom slučaju jeste bezbedno, ali finansijski skroz fatalno po sve aktere. Videćemo šta će se događati u narednom periodu. Moraju svi razuemti situaciju koja nije nastala ničijom krivicom. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Polako, polako, nista to ne mora znaciti! To sto su pojedini novinari objavili nije relevantno, mislim na strane novinare, mislim licno da ce se tek u Julu nesto vise saznati o samoj Evroligi, ima prostora za još 2 tima! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...