Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Ljudi ja ne verujem da se uopšte vodi rasprava o poseti Partizana i zvezde u košarci i uopšte o navijanju?? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

@Vuko Au brate.. Sve razumem, i ovu raspravu o EL i Đordiju, ma sve, ali kad neko krene da nas upoređuje u basketu što se tiče navijanja, pa nema svrhe uopšte voditi raspravu o tome, zatvori temu 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 sati , Vuko rekao/la:

@Gretna Istina je da KK Czv ima veću prosječnu posjetu od KK Partizana?

Ja sam pitao ko drzi rekord u najvecoj poseti u Evropskim takmicenjima.. Nit sam rekao prosečnu, nit Evroligu, ili samo Eurocup ili Ligu Sampiona

 

Pise lepo sta sam pitao

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tolika je navala bila, da ovo nisu radili dosta ljudi ne bi stiglo da udje na tekmu. Ovako su otvorili kapije, ljudi samo davali ulaznice na ulazu i oni kasnije očitavali. 

Al znali bi to da ste nekad imali taj problem.. Al u Eurocupu imate 10k po tekmi pa nema potrebe za iznudjenin rešenjima

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jadni vi, niste se mogli snaći pa eto, morali ste posle da otkucavate karte, pa gle čuda oborili rekord. U prevodu - Budiveljnik Bog te video, čudi me da nije snimljen neki film sa Bikovićem u glavnoj ulozi.

U pravu si, Partizan nikada nije napunio halu, ljudi nikada nisu stajali jedni drugima na glavama, i onaj rekord Evrolige je zapravo imaginaran i ne postoji. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
51 minuta , Gretna rekao/la:

Ja sam pitao ko drzi rekord u najvecoj poseti u Evropskim takmicenjima.. Nit sam rekao prosečnu, nit Evroligu, ili samo Eurocup ili Ligu Sampiona

 

Pise lepo sta sam pitao

Samo ti vjeruj pudličinim ciframa.. Pa samo ove sezone ste “budžili” EL posjetu i to barem za trećinu..

A kad smo već tu, može jedno pitanje..

Jel ima i jedan jedini post na forumu da si napisao a da nije provokacija, podjebavanje i sl?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ima na pdf fudbala.. Ovo dok Covica budete zvali pudlom i drugim pogrdnim nazivima.. Dobijacete kontra napade

 

Sa vama definitivno ne moze da se prica normalno jer mislite da je vama nesto ukradeno kao i uvek

Edited by Gretna
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Cini mi se da je u pravu, da Zvezda i dalje drzi rekord po broju navijaca na nekoj Evropskoj utakmici, i to je oboren Partizanov rekord. Realno to nije cudno, posto je Arena najveca po kapacitetu na kosarkaskim utakmicama, u Evropi.

Sa druge strane, @Gretna nisi skroz u pravu. Sto se tice kosarke, nemamo bas cime da se pohvalimo, vidis da se bojkotuju sva moguca takmicenja, i to iz nekih nejasnih razloga...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čoveče zašto braniš čovića? Ako je neko zaslužio da bude nazivan pogrdnim imenima onda je to on, po čemu je on ne daj Bože zadužio našu košarku ili bilo šta? Vi ga volite, ma šta volite, obožavate zato što sipa pare u vaš klub i to je to, ne mogu da verujem da nekome idoli mogu biti čović i terzić. Šta si ti, njegov dežurni bot ili? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Na temi Eurolegue 2019/20 se vodi polemika ko ima više gledalaca u hali Zvezda ili Partizan. Tema je skooz o ff-u. Kakave sve to veze ima sa Evroligaškom sezonom 2019/20?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Pa i sve da su tačne čovićeve cifre nek i bude da držite rekord.. EL i Aba su rekordi i dalje Partizanovi..

A evo i jedno konkretno pitanje..

Hoćeš da mi kažeš da OVE sezone brojke posjete koje ste objavljivali u EL su tačne?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nema vecu, ali ima rekordnu u Uleb takmicenjima...22 632 tako nesto  1/4 Uleb Cup-a protiv Budjevelnika ako se ne varam!! @Vuko cek, znaci po tebi smo neuporedivi  u basketu, vaterpolu....ne znam ni sam u cemu sve jos, pa gde da se poredimo??!! U micama, badmintonu, bocanju...gde??!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Znas i sam da su te brojke zapravo prodate ulaznice, one moraju da budu tacne zbog finansijkih inspekcija. A koliko je zapravo bilo gledalaca, to je vec neka druga tema, koja ima vise veze sa kriminalom nego sportom...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Pa ja mislim da u posjeti na basketu ne možemo da se poredimo, valjda je to jasno. Isto tako ne možemo u fudbalu samo kontra..

@Milan Pa uvjek se posjeta pogotovo u Pioniru smanjivala, osim u slučaju kad je trebao neki rekord da se obara.. Ali moje mišljenje je da ste vi tj. klub ove sezone malo “kitili” i dodavali posjetu, mislim na Arenu i EL mečeve..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko imate bolju posetu u basketu, nema sumnje apsolutno. Nasa poseta ove god, pogotovo u EL je sramotna. Ja ne znam sta ljudi misle, da real barsa cska i drugi ovde dolaze svaki dan pa ko vele, i nije neka tekma necemo ici. Ja recimo licno ne gledam iz tog ugla. Nisam isao na recimo pola meceva u EL ove sezone priznajem, ne sto nisam hteo, nego nisam mogao, ali i kad idem, i u basketu, fudbalu, rukometu....bilo kom sportu, ja idem da gledam i navijam za Zvezdu, jer me 2% ne zanima ko je sa druge strane, idem da bodrim moj tim do pobede protiv bilo koga na svetu!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja E tu se maximalno slažem..

Kod nas je sportska/navijačka kultura na niskom nivou.. I dok se god bude išlo na stadion/dvoranu zbog raznih Liverpula/Mančestera/Reala/Cska ni ne zaslužujemo mnogo bolje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Zapravo se slusaju navijaci koji bojkotuju kosarku.

@Vuko Na kosarci da nema tih "navijaca" koje si apomenuo, hala bi bila prazna, problem je u pravim navijacima koji ne dolaze. Sto se tice stadiona, mislim da i Zvezda i Partizan imaju zadovoljavajuci broj navijaca za nase uslove.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo i zvanično je Djordi saopštio da u slučaju da Pao istupi iz Euroleague da ce drugi klub popuniti njihovo mesto! To ce vrlo verovatno biti Virtus, ali sacekajmo taj 3 Jun! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...