Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Nece jos dugo Arsenal da se vrati na stare staze slave, pored trenera po meni treba i malo vise ulaganja u igrace, a ne napravis igraca kako treba i odma ga prodas 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@BeconiWR Hajberi jeste imao dusu, ali ipak je ovo napredak.. Najmanje je Arsenalu “kriv” novi stadion za njihove neuspjehe..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da je  Ivan Gazidis najveći krivac za posrt Arsenala, a i Venger je više znao da namirise talente, nego da daje novac za proverene igrace, mada je umeo kad kad i da pogresi,e sad cinjenica je da kada je Arsenal bio na vrhuncu nije bilo toliko novca kao danas, bilo je ali ne u tolikom obimu kao danas, tu se Arsenal pogubio u politici kluba, nikako nije smeo da dozvoli da mu odlaze najbolji igrači, a da pritom dovodi manje kvalitetne zamene. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Problem je sto su godinama igrali i radili po istom sistemu za vreme Vengera, kao Mancester sa Fergusonom ili Everton sa Mojesom. Kako su otisli, ti klubovi su poceli da igraju toplo-hladno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Koji god trener da dodje u Man. Utd nikad oni nece izgledati kao u Fergusonovo vreme, treba cudo da se desi pa da dodje takav period dominacije za bilo koji klub u top 5 kao nekada sto je umelo da se desi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 sat , Conga rekao/la:

Mislim da je  Ivan Gazidis najveći krivac za posrt Arsenala, a i Venger je više znao da namirise talente, nego da daje novac za proverene igrace, mada je umeo kad kad i da pogresi,e sad cinjenica je da kada je Arsenal bio na vrhuncu nije bilo toliko novca kao danas, bilo je ali ne u tolikom obimu kao danas, tu se Arsenal pogubio u politici kluba, nikako nije smeo da dozvoli da mu odlaze najbolji igrači, a da pritom dovodi manje kvalitetne zamene. 

Imam osecaj kao da je Wenger dovodio mlade talente ,pravio od njih igrace i tako lako ih prodavao ,deluje mi kao da nije imao ozbiljnije ambicije da sacuva nekoga od tih igrača koji su stasali ili kupi nekog proverenog igrača pa napadne trofeje,titule ...najbolji je bio u tome da zaradi za klub kroz igrace ... ! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , pretendent rekao/la:

@Milan Koji god trener da dodje u Man. Utd nikad oni nece izgledati kao u Fergusonovo vreme, treba cudo da se desi pa da dodje takav period dominacije za bilo koji klub u top 5 kao nekada sto je umelo da se desi.

Pa za to mora da se podesi onakva generacija koja je dosla u Mancester, odnosno koja je stasala u omladinskom timu, a to se nece ponoviti nikada jer sada Mancesteru to ne treba on kupuje sada igrace a ne pravi ih, tada je Ferguson krenuo od nule i napravio ovo sto Mancester sada jeste. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanjada kakvih su se sve igrača odrekli proteklih godina većina nosilaca verovatno nije ni želela da ostane u takvoj ekipi koja nema ambicije da se bori za titulu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Arsenal je teska prica, al zato bih da iskomentarisem pad proslogodisnjeg finaliste lige sampiona. Dobro povredio se Kejn ali nisu igrali bog zna sta ni sa njim. Murinjo procitan na svaki nacin, Poketino napustio brod koji je sigurno video i sam da je poceo da tone. Morali su da dovedu neke igrace a nisu doveli nikog i evo. Milsim kao navijacu Arsenala nije mi zao da odmah budem jasan ??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaZa Mancester je vrh ako ode u real kao sto rece @SaLe, jos ako uzmu neke solidne pare, masala. To bi bio najbolji potez uprave od kada je dosla ova nova garnitura. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da se trenutno Manchesteru komplikuju stvari, ustvari svima se u Engleskoj kompikuju stvari, jer je dosao Bin Salman, covek koji moze da baci 1 milijardu, a to mu je kao nos da istrese. Iskreno, od sada ce se on pitati za svet fudbala. Svako ime koje znamo, a da vredi, na njegovom je spisku.

http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-League/a329831-Saudijci-dovode-Maksa-Alegrija-u-Njukasl.html

gj7k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRJN01EQV8vMzA1M2FlZjE0ZWZiYmRhOWU4Y2M1ZmMxNDIyMTU4YTkucG5nkZMCzQJCAIEAAQ.jpeg

Edited by Vlada
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 sto se tice Pogbe , najbolja bi solucija bila da napusti klub ,dobro su neki navijaci ranije kacili transparente da je promenio vise frizura nego sto je doprineo klubu od kad je tu, samo sto ne znam koja ce ekipa izdvojiti novac za njega .. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Kneza90 rekao/la:

Arsenal je teska prica, al zato bih da iskomentarisem pad proslogodisnjeg finaliste lige sampiona. Dobro povredio se Kejn ali nisu igrali bog zna sta ni sa njim. Murinjo procitan na svaki nacin, Poketino napustio brod koji je sigurno video i sam da je poceo da tone. Morali su da dovedu neke igrace a nisu doveli nikog i evo. Milsim kao navijacu Arsenala nije mi zao da odmah budem jasan ??

e jesu doveli onog bregvajna ili kako vec iz psva sto su jurili ko ludaci i da se ne zaboravi monstruozni ndombele koji se vec dokacio sa murinjom najskuplje pojacanje kluba a hoce da ide i nece da trenira ali sta se njima desilo to sam Bog zna i poketino je pametan ode covek na vreme

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLeSančo je valjda vec dosao, a Hames ja ne znam sta se desava sa njim. Neverovatan igrac, samo treba da mu legne neka ekipa i ima da eksplodira. Ko zna mozda to bude bas Mancester ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, SaLe rekao/la:

@NemanjaPogba jeste ali on je cirkuzant,razmazen igrac,a citam i da ide u Real 99%

Takav je utisak sada ostavio u Man u .ali ja pamtim njegove partije u Jiventusu gde je realno kidao !voleo bih da promeni sredinu i da vidim jel stvarno postao cirkusant ili se samo uspavao u Man.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Step rekao/la:

@Nemanjada kakvih su se sve igrača odrekli proteklih godina većina nosilaca verovatno nije ni želela da ostane u takvoj ekipi koja nema ambicije da se bori za titulu

Tako je ,svi su željni trofeja i titula ,uostalom zato i igras fudbal ,pored novca naravno , svako će otići u klub koji je gladan trofeja !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...