Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Pre 1 sat, NemanjaNis rekao/la:

Izuzetno cenim Klopa jos iz perioda Borusije. Bez nekih velikih finansija, njegove ekipe igraju fudbal koji lep za gledanje. Realno ove godine im je i konkurencija slabija bila, sve ove "velike"  ekipe su se nesto pogubile. A da su zasluzili, to jesu. Bez dileme. Mada kakvo ih prokletstvo bije, nista me ne bi cudilo ? prijatna iznanedjenja po meni vulvs i lester

Tako je,mnoge bitne ekipe su se pogubile,nije bilo realno da lester izdrzi trku,al da totenhem i siti ovako padnu to je uzas,Celzi u renoviranju sve se slozilo Liverpulu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dokopaju evrope ako se sve ovo nastavi.

  • Svidja mi se 1
  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Definitivno je Liverpool zasluzio tu tako cekanu titulu rezultatima ove sezone,nema sta,ja bih voleo da vidim sledece sezone i Leeds United u ligi,zasluzili su i oni ovo,i oni dugo cekaju na promociju,bili su veoma respektabilni nekada,imali su dobre igrace i pojedince,od ostalih timova,ako se  ne nastavi Pl najveci gubitnik ce biti Mancester United,jer se nece domoci Ls,mada ja mislim da generalno nije toliko jaka Pl kao nekada,pogledajte nekada koji su sve igraci tu igrali,a pogledajte sada,pa prosudite sami,nekada su timovi koji zasluze promociju cesce ostajali u ligi nego sada,pogledajte samo Fulam prosle godine i Norwich ove godine,odmah ce ispasti,sve manje tih iznenadjenja ima,i sve je veci jaz velikih i malih klubova.Everton godinama ulaze dosta novca,a rezultati izostaju,jedini meni onako simpaticni klub je Bornmut,nemaju neku tradiciju niti dovode velike i skupe igrace,Wolwes je ekipa puna invidualaca,koji za sada deluju skladno,lepo je to Nuno Espirito Santo uklopio,Mancester Utd luta sa formom i problemom takozvanih malih utakmica,nastaje problem protiv ekipa koje se brane i koje ne gaje ofanzivan fudbal,City ima problem sa zamorom pojedinih igraca i manjkom imperativa,ove sezone su se usredsredili na Ls,Celsi vise nema identitet niti takve igrace,oni su u fazi renoviranja tima,Arsenal vec godinama polako gubi na snazi,Southampton su mnogi otpisali posle one katastrofe protiv Lestera,ali su se izdigli,i zasluzeno su igrama pobegli iz opasne sezone,Kristal palas,od njih uvek ocekujem da budu neko prijatno iznenadjenje,s obzirom na sasvim solidan sastav tima,Lester lep fudbal igra,ima viziju Brendan Rodzers,solidan igracki sastav imaju,izgleda da umeju da pogode sa nekim anonimnim igracima,tacnije manje poznatim na fudbalskoj mapi,Brighton,ekipa koja me uzasno nervira i zaista bi voleo da im vidim ledja u narednom periodu,los fudbal igraju,Tottenham ima puno problema,pocevsi od povreda pa do isticanja ugovora kljucnim igracima,trebace im verovatno par sezona da se vrate,ako uopste uspeju,jer je opste poznato da je Levi skrtica,Newcastle,od nekada velikog kluba i igraca,do strepnje svake sezone da se obezbedi opstanak,Watford ima neka zanimljiva imena,kao sto su Sarr,Dukure,tradicionalna saradnja sa Granadom i Udinezeom zbog familije Poco,Burnley prosek,mada mi se cini da sada nesto lepsi fudbal igra nego ranije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Vlada rekao/la:

Iskreno oduzeti titulu je nesto sto bi mnoge obradovalo, ali opet, prelako su se odvojili, ali mislim da kada odu 2-3 igraca, po pisanjima i najboljan 3( virdzin, mane, firmino, milner) ne znam gde ce ali dobri, oni sw kolektivno raspadaju, i njih ce svako da bije sledece godine

pa gde ce da odu iz sampiona evrope, ne ide to tako lako, igrace se oni jos

Edited by pretendent
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 minuta , Flaki rekao/la:

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dokopaju evrope ako se sve ovo nastavi.

To mi je fokus na prvenstvu bio posle Liverpool-a, borba za Evropu izmedju United-a, Sheffield-a i Wolverhampton-a.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
38 minuta , pretendent rekao/la:

pa gde ce da odu iz sampiona evrope, ne ide to tako lako, igrace se oni jos

Videcemo, bas mislim da ide prelako, jedna rec opisuje te igrace i taj tim, a to je da su zadovoljili svoje potrebe, jednostavno su se zasitili svega, 2 igraca jedina na svetu poznajem koja se nikada nece zasitit, a to su Mesii i Cr7, svi ostali, kada osvoje nesto, sledi pad forme i to ogroman, a o tome i svedoce rezultati dok nisu prekinuli sezonu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nesto mi tokom cele ove sezone Liverpool nije izgledao tako zasiceno, ne znam kako mogu biti zasiceni kada ispred njih imaju trofej koji se ceka 30+ godina.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, NemanjaNis rekao/la:

Ne zaboravi ocajni junajted..posle fergusona potop ?

Kako je krenulo cekace titulu duze od Liverpoola

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, NemanjaNis rekao/la:

Pa nisu..daleko je to od ulaganja barse, reala, psg-a, sitija, junajteda...a i sezonu pre su prodali kutinja za 145 milki barsi...tako da eto ti ih virdzil i alison... minimalna su im ulaganja bila kad ih uporedjujes sa bilo kim, par igraca dovedeno, a izdominirali evo vec druga sezona...

pa dobro okej da jesu ali imalo je tu ulaganja za salaha bobija manea sve se moralo platiti a od odlazaka samo taj veci kutinja naravno nisu trosadzije kao ostali i sjajan rezultat imaju i krajnje zanimljivu ekipu ali jos jedan stoper i kreator igre i nece im moci niko nista

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma da, zato su mi i drazi, nego recimo siti kad je uzimao. Bekovski par mislim da imaju najjaci na svetu. Pa jeste stoper i kreator, ali i drugi se pitaju, tu su i odlasci...videcemo ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da je salah postigao vrhunac i da ide pad forme, igre, u lfc-u za njega, mozda gresim.. haha, kako skromno, mada i ja mislim da bi se kilijan uklopio kod klopa ?? kada se vrati u normalu, bice nenormalno jer ljudi cekaju 3 decenije na titulu ??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Posle toliko sezona u kojima je Liverpul bio nadomak titule koja im je faktički pobegla iz ruku u zadnjim kolima ,konacno odigraju savrseno sezonu i pobegnu na nedostiznih 25 bodova drugoplasiranih ekipi ,treba da drhte da li će se sezona regularno nastaviti ili će je poništiti i tako ih opet uskratiti za titulu ,stvarno nebi bilo u redu ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 sati , Kneza90 rekao/la:

E sada posebno je pitanje sto ja ne bih voleo da uzmu titulu i bilo bi ekstra da im je oduzmu da se prokletstvo nastavi???

Slazem se u potpunosti sa tobom sta ces kad je takva situacija ispala

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim da bi se mnogi radovali da se Liveprulu ponišiti titula ? ali stvarno bi bilo i smešno i žalosno da im ovo ne priznaju, nastavilo se ili ne. Čekaju 20 godina na ovo, ako sada ne osvoje pa ja stvarno mislim da neće nikada. Po svim parametrima su zaslužili, dominiraju cele sezone, tukli su sve protivnike redom, eto sad su pred kraj izgubili jednu ali kao da nisu, i ovako imaju bodova viša da mogu da ih dele šakom i kapom, niko ih neće stići da se igra još 30 kola. I slažem se da bi bilo bolje da prodaju Salaha, mislim da je tu već došlo do nekog zasićenja, a mislim da su im naprimer Firmino i Mane važnij šrafovi od Salaha, ili ipak možda grešim. A što se tiče Mančester Junajteda.. Čujemo se za 30 godina ??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni od sve ove teme je najbolnija nastavak muke i bede Arsenala, dusa me boli, jos jedna sezona ode u zaborav, em uzas u ligi, em uzas u evropi, ispali od Olympiakosa, ponovo nikakva pojačanja onaj Pepe zna da igra fudbal ali za 80 miliona ne zna nista, promenili trenera, ne vidim poboljšanje, sada ce kao da prodaju Lakazeta, neverovatno, jos i Obamejanga i neka ugase svetlo, a Ozil je posebna tema, onako bezvoljnog igraca jos nisam video, strasno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 U potpunosti se slazem sa tobom,ja kao navijac Arsenala ne vidim niti ima ikakve naznake kada ce ova agonija da prestane. Pepe kada je dosao pokazao je nesto samo u prvih par utakmica i o da totalno razocarao,bar po mom misljenju.I ako prodaju napad kao i sto se prica,nwce biti u 10.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...