Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Championship 2019/2020


Preporučeni postovi

Bilić: Spremni smo za utakmicu vrednu 200 miliona funti

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona, koje vodi Slaven Bilić, u sredu igraju utakmicu vrednu 200 miliona funti, koliko po pisanju novinara vredi ulazak u Premijer ligu.

I pored loših igara u završnici sezone, fudbaleri VBA imaju meč loptu za plasman u elitu i sami odlučuju o svojoj sudbini.

„Imali smo slobodnu nedelju, a onda smo se videli u ponedeljak i optimističan sam pred poslednju utakmicu, koja, svi znaju, vredi 200 miliona funti”, rekao je Bilić u najavi pred jedan od najvažnijih mečeva u klupskoj istoriji.

VBA je trenutno drugoplasirani, iza prvaka Lids Junajteda. Trećeplasirani Brentford ima bod manje, a četvrtoplasirani Fulam dva boda zaostatka za elitom.

Na svom „Houtornsu”, VBA će dočekati Kvins Park Rendžers i u slučaju pobede osigurati povratak u društvo najboljih, posle dve godine. Brentford, pa i Fulam, veruju da će VBA kiksnuti još jednom, pa da će oni voditi borbu za ulazak u Premijer ligu.

„Ostala nam je samo jedna utakmica”, nastavio je Bilić. „Zaboravili smo na kiks u petak, igramo kod kuće. Moramo da pokažemo jaku mentalnu snagu, intenzitet i moramo da završimo posao”, hrabri Hrvat svoje igrače.

„Čempionšip je ove sezone bio duži nego ikad i moramo da budemo ponosni kako smo igrali. Sada je vreme da završimo posao, moramo to da napravimo!”

VBA je prošle sezone igrao u baražu, u kojemu je izgubio od Aston Vile u polufinalu.

Ct47N16B?format=jpg&name=small

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 92
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Slazem se ! Odlicno mu lezi Engeski fudbal, zato je Championship i zanimljiv ,razlika je mala u bodovima izmedju vodecih timova i timova na dnu tabele,svako svakoga moze da pobedi ?

Ja licno bih voleo da vidim šumare u PL sledeće sezone. Bilo bi zanimljivo videti njih i Fulham u duelu za PL.

Mitar sa novim imidzom na treningu Fulama,da li ce uspeti da ih uvede u PL😊  

Posted Images

Dobili smo 2 nova ucesnika PL, ali i one koji su ispali iz Championshipa

 

20200722_224329.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona plasirali su se u Premijer ligu. Ekipi Slavena Bilića bio je dovoljan bod u poslednjem kolu Čempionšipa.

Duel sa Kvins Parkom nije počeo dobro. Golom Meninga gosti su poveli. Ipak, Diangana donosi do poluvremena izjednačenje svom timu. U nastavak susreta VBA sjajno ulazi i golom Robinsona dolaze do preokreta. Ipak, talentovani Eze pogađa za 2-2. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

VBA se okoristio kiksom Brentforda. Da je tim Tomasa Franka savladao Barnsli, uspjeli bi ući u elitu. Ali ipak su pali pod pritiskom i izgubili sa 2-1. Gosti su poveli preko Stajlsa ali su domaći izjednačili preko Da Silve. Pobjedu svom timu donio je Oduor u završnici.

Pobjeda bi Barnsliju mogla donijeti opstanak jer je Vigan odigrao 1-1 sa Fulamom. Poveli su golom Mura ali je Roberts donio bod gostima. Pošto Viganu prijeti kazna od -12 bodova, Barnsli može ostati. Trenutno su 22. ali Vigan će sa minusom biti prvi ispod crte a Barnsli će ostati u ligi.

Fulam ide u plej of, baš kao i Kardif koji je sa 3-0 savladao ekipu Hala. ''Tigrovi'' su porazom potvrdili poslednje mjesto. Iz lige ispada i Čarlton koji je od Šampiona Lidsa igubio sa 4-0.

A gubitnik dana je svakako Notingem. Forest je ušao u poslednje kolo kao peti. Mogli su i uz minimalan poraz proći u plej of. Međutim, izgubili su od Stouka kući 4-1 a Svonsi je istim rezultatom dobio ekipu Redinga u gostima i ušao kao šesti u plej of. Forest je na kraju izvisio i završio je kao sedmi.

Parovi polufinala plej ofa su Brentford - Svonsi te Fulam i Kardif.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svaka čast Mitru na tituli najboljeg strijelca Championshipa.. 26 golova nije lako dati ni u zonskoj ligi.. Još kad bi ušli u PL..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Definitivno je Championship najuzbudljivije takmičenje na celoj planeti, zamislite da je situacija bila u nekoj drugoj ligi i takmičenju, videli bi namestanje, ali su svi odigrali kao da im je biti ili nebiti, tu pre svega mislim na Stouk i Qpr koji uopšte nisu imali rezultatskog znacaja, ali su odigrali posteno do kraja! Ocekujem da ce u finalu play-ofa igrati Fulam i Swansea, Bretford se muci zadnjih nekoliko kola, pritom mislim da ni psihički ne mogu da izdrže pritisak, pa zato prednost dajem ekipi iz Velsa(Swansea), sto se tice drugog para, bčagi favorit je ekipa Fulama, ali to uopšte nista ne znaci, tako da vrlo lako može da se desi da najskuplj mec na svetu odigraju ekipe iz Velsa Cardiff i Swansea! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @Conga Iako mi je drago zbog Mitra i voleo bih da ga vidim u PL navijam za Svonsi u ovom plej ofu, gotivim ih od one sezone kad je Miču igrao.

A šta reći za Notingem? Kako su ljudi ono uspeli da ispuste pa ja ne znam, oni onako da izgubi i Svonsi onako da pobedi, neverovatno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zlatna kopacka za najboljeg strelca CHAMPIONSHIPA! Svaka cast Mitre!💪🖤🤍

 

 

20200724_172158.jpg

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jedan od favorita za ulazak u PL, izgubio je u gostima popularnih Labudova, te je ostao tezak zadatak Brentfordu da izadje iz lose forme i domogne se nekako finala.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Po meni Brentford cak treba da bude prezadovoljan minimalnim porazom u prvoj utakmici  polufinala play-ofa Championshipa! Swansea je bio mnogo bolji rival celih 90 minuta, promasivao neke neverovatno dobre prilike! Evo i najzanimljivijih detalja sa utakmice! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Danas ocekujem tvrdu utakmicu na mail broj golova između Cardiffa i Fulhama, cak mislim da ce se završiti 0:0! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga tako se igra kad su ovako bitne utakmice u pitanju , ja se nadam pobedi Fulama iskljucivo zbog Mitra ! Inače da , ne moze pasti preko 2 gola 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svonsi akcijom i golom "iz igrice" dobio prvu bitku sa Brentfordom

 

Svonsi je u prvom duelu plej-ofa za plasman u Premijer Ligu savladao Brentford 1:0 sjajnim golom Ajua posle prelepe akcije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Uspeva Fulham i bez Mitrovica da dobije Cardif sa 2:0 na strani, tako da ce kuci imati daleko laksi posao.

Mitrovic nije igrao zbog neke manje povrede, pa trener nije hteo da rizikuje danas sa njim. Sve mirise da ce Fulham u PL.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja svim srcem navijam da se Svonsi vrati, od one sezone kada je Miču igrao za njih ih simpatišem

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Pa koliko sam procitao, trener je rekao da Mitrovic ima povredu neku, nista ozbiljno( jer 50% igraca igra sa takvim povredama), pa nije hteo da rizikuje da se pvredi odmah na startu, ali koliko sam skontao, cuvace ga za finale, posto tesko da mogu izgubiti 2:0 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Brentford pokazao silu u prvom poluvremenu, ostaje da vidimo da li Svonsi moze da uzvrati, barem jednim golom, koji bi njima mnogo znacio.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...