Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Championship 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 92
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Slazem se ! Odlicno mu lezi Engeski fudbal, zato je Championship i zanimljiv ,razlika je mala u bodovima izmedju vodecih timova i timova na dnu tabele,svako svakoga moze da pobedi ?

Ja licno bih voleo da vidim šumare u PL sledeće sezone. Bilo bi zanimljivo videti njih i Fulham u duelu za PL.

Mitar sa novim imidzom na treningu Fulama,da li ce uspeti da ih uvede u PL😊  

Posted Images

Ako neko naleti na link meca, neka ga pusti, da mi koji imamo Arenu mozemo da gledamo 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Rekao sam da ce Fulam da se useta u Premijer ligu, a bilo je nevernih Toma koji su mislili da ne zasluzuju ulazak u Premijer ligu. E sad bi bio red da izbore plasman u Ligu sampiona. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Parker: Biće pojačanja, ali ne i drastičnih promena

Menadžer Fulama Skot Parker ističe da će klub dovesti pojačanja pred narednu sezonu Premijer lige, ali dodaje da ne planira da promeni tim kompletno.

U finalu plej-ofa Čempionšipa na Vembliju Fulam je posle produžetaka savladao Brentford 2:1 i tako se vratio u Premijer ligu.

"Imamo prostora za napredak i to je ono što me raduje. Srećan sam zbog igrača jer je samo pre godinu dana bila grupa koja je psihološki mučila, koja nije imala mentalitet. Ponosan sam zbog svega što smo uradili u proteklih 12 meseci", rekao je Parker.

Kada je reč o sastavu tima za narednu sezonu, očekuju se pojačanja.

"Ne možete stvarati timove sa drastičnim promenama i iračima koji dolaze. Ovi momci su napreduovali, usavršili su se, poboljšali. Zadovoljan sam gde smo sada. Naravno da su nam potrebna i pojačanja, takmičićemo se u najjačoj ligi, ali neće biti drastičnih promena. Prošli put smo napravili nekoliko grešaka, nadam se da smo naučili lekciju. Veliki izazov je sada pred nama", dodao je Parker.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tvrda utakmica do samog kraja , greška golmana Brenforda je prelomila meč i tu je Fulam iskoristio svoju šansu ! Zao mi je samo sto nisam gledao Mitrovica ceo meč ali je pisao asistenciju samo u produzetcima ! Svaka im čast 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...