Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

England national football team


Preporučeni postovi

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Megvajer izbačen iz reprezentacije!

Nakon skandala koji je izazvao na letovanju u Grčkoj, Hari Megvajer je izostavljen iz nacionalnog tima za predstojeće duele u Ligi Nacija.

Harry Maguire

Igrač Mančester Junajteda nalazio se na spisku reprezentacije za mečeve Lige Nacija koji su na programu u septembru.

Ipak, nakon što mu je određena uslovna zatvorska kazna u trajanju od 21 meseca, selektor Sautgejt je odlučio da ga zbog nediscipline precrta sa spiska.

Podsetimo, Megvajer je proglašen krivim po tri tačke: Fizički napad, opiranje prilikom hapšenja i pokušaj podmićivanja.

 

W_4C3KSM?format=png&name=small

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Sautgejt: Ne razumem te priče, Kejn nije povređen

Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Geret Sautgejt rekao je da on i njegovi saradnici ne izlažu igrače riziku i naveo da Hari Kejn nije bio povređen.

Napadač Totenhema Hari Kejn ušao je u igru protiv Belgije u nedelju u 66. minutu meča. To je bio povod za Žozea Murinja da pozove stručni štab reprezentacije da "zaštiti njegove igrače dok su na reprezentativnoj dužnosti" i da zatraži da Kejn ne igra protiv Danske u sredu.

Sautgejt insistira na tome da i sam želi da igrači budu spremni i zaštićeni. Sautgejt je dodao i da je Kejn potpuno spreman još od kraja prošle nedelje.

"Ne razumem u potpunosti ovu priču. Bio bi starter protiv Belgije, ali nije imao dovoljno treninga. Osećao se dobro i bio je spreman. Ne razumem odakle sve ove priče dolaze, to nije ono o čemu smo razgovarali sa lekarima Totenhema. Moram da kažem da na nas u kampu te stvari ne utiču. Kejn je u potpunosti zdrav od kada je došao prošle sedmice. Nema nikakvu povredu. Osećao je blagi bol u mišiću, ali to je ono što se brojnim sportistima dešava kada se vrate na trening posle povrede", rekao je Sautgejt.

 

"Ne izlažemo igrače riziku. I sam sam bio igrač i moj prvi prioritet je uvek dobrobit fudbalera. Nikada nikoga nismo izložili riziku, nikada nismo 'izgubili' igrača zbog greške u vođenju treninga i prilično smo ponosni zbog načina na koji brinemo o igračima. Logično je da i mi želimo da oni budu spremni, želimo ih u što boljoj formi", dodao je selektor Engleske.

Engleska u četvrtom kolu Lige nacija u sredu od 20:45 dočekuje Dansku. Meč možete gledati na Sport Klubu 4.

 

Screenshot_20201014-114951_Sportklub.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...