Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Tottenham


Preporučeni postovi

Dajeru četiri meča suspenzije 127 dana nakon incidenta

Erik Dajer suspendovan je na četiri utakmice zbog utrčavanja na tribine nakon poraza Totenhema u osmini finala FA Kupa od Noriča.

Erik Dajer

Erik Dajer kažnjen je sa četiri utakmice suspenzije i novčano sa 40.000 funti odlučila je Fudbalska asocijacija.

Dajeru je kazna izrečena zbog ulaska na tribine i sukoba sa jednim navijačem nakon poraza Totenhema od Noriča nakon penal serije u osmini finala FA Kupa.

Dajer je bio besan nakon poraza, a kada je video incident na tribinama odlučio je da se umeša. Incident se odigrao u martu, pre nego što je fudbal suspendovan.

U obrazloženju odluke navodi se da je Dajerovo ponašanje bilo "preteće".

Od incidenta do izricanja suspenzije prošlo je 127 dana.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 238
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@NemanjaAko im ode Kejn oni mogu za te pare da dovedu dobre igrace ,videcemo:)

@SaLe Orije baš zbog takvih stvari nije ostvario bolju karijeru, mislim u suštini nije to ništa strašno, ali uvek pravi neke gluposti, zato ga se PSG i rešio, a mislim da će ubrzo i Totenhem kako je k

@SaLe Ali koliko je takvih glupih primera ja ne mogu da verujem. Ono sto se kaze, ako radis nesto, uradi to tajno. Kao i onaj baja sto je izasao da kupi pastu za zube, pa rodjace.

Posted Images

  • 1 month later...

Vulverhempton je prihvatio ponudu Totenhema za Meta Doertija. Vukovi će na ime obeštećenja inkasirati 15.000.000 evra.

Doerti je za Vulvse igrao još od 2010. godine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Mediji: Bejl se vraća u Totenhem!

Napadač Real Madrida Garet Bejl uskoro će napustiti klub iz prestonice Španije i preseliti se u Totenhem, tvrdi novinar Fabricio Romano

Gareth Bale

Dogovor između klubova je svakim satom sve izvesniji, a navodno su ostali još samo detalji da se usaglase pre nego što reprezentativac Velsa dobije dozvolu da se vrati u London.

Bejl je već rekao saigračima da odlazi, navodi Romano.

Menadžer fudbalera Reala Džonatan Barnet je za BBC potvrdio da je transfer vrlo blizu da se realizuje, kao i da su razgovori u toku.

Nije tajna da oba kluba žele da se dogovore i pronađu konačno rešenje, a i Bejlu je više preko glave da greje klupu (ili tribine) kod Zinedina Zidana. Tokom dana i Žoze Murinjo je odobrio povratak u klub koji je napustio 2013. za tada rekordnih 91 milion evra.

Jedan od predloga je da Garet ode u London na pozajmicu, a u tom bi Totenhem plaćao punu platu napadaču, koja je prilično visoka i iznosi 17 miliona evra godišnje. Druga opcija je da Pevci otkupe ugovor za 20 miliona evra i onda pokušaju da sami dogovore platu sa fudbalerom.

Image

Bejl je za Totenhem igrao od 2007. do 2013. a prethodno je bio član Sautemptona.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

"Treba zauvek da zapamtimo kako se sada osećamo"

Napadač Totenhema Heung-min Son bio je izuzetno razočaran posle remija sa Vest Hemom 3:3 u kojem je njegov tim vodio 3:0 sve do 82. minuta.

Heung-min Son

"Momci su razoreni zbog rezultata, mislimo da smo zaslužili tri boda, igrali smo jako dobro sve do poslednjih deset minuta. Ovo je šok. Ne bi trebalo da se dešava, ali jeste deo fudbala. Moramo da budemo koncentrisani do poslednjeg zvižduka. Ne želim ponovo ovako da se osećam, ovo je dobra lekcija da nam se nikada ne ponovi", kaže Son i dodaje:

"Dominirali smo od starta, dali tri gola rano, imali šanse da damo još neki, ali sa tri gola kod kuće ne smeš da ne pobediš. Tužno je, svi smo tužni, ali šta se desilo, desilo se. Ponavljam, boli nas, tužan sam kao da smo izgubili utakmicu i ne znam šta da kažem".

Son poručuje da su Pevci i u drugom poluvremenu kontrolisali meč.

"Jesmo, ali fudbalska utakmica traje 95, 97 minuta. Treba zauvek da zapamtimo kako se sada osećamo i da ne dozvolimo da nam se ponovi ikada više", zaključuje Korejac.

Pevci su posle pet kola sakupili osam bodova.

U narednom kolu Totenhem gostuje Burnliju 26. oktobra, dok Vest Hem dočekuje Mančester siti dva dana ranije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Mislim da ove sezone popularni "Pevci" iz Londona mogu do titule prvaka Premier Lige, ma koliko to nekima smesno zvucalo! Kompaktno deluje ceta Zoze Murinja, imaju kvalitet i duzu klupu, gotovo na svakoj poziciji imaju po dva kvalitetna igraca! Pritom ove sezone ne igraju Ligu Sampiona, tako da je sve moguće, jer nece imati zestok ritam! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Mislim da to ove sezone nece biti vest slučaj da ceta Zoze Murinja pravi kikseve protiv tzv. malih timova! Sad je fond igrača mnogo veći, sa više kvaliteta za razliku od proslih sezona, pritom bitna stvar je da Tottenham ne igra Ligu Sampiona, već Ligu Evrope! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...