Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Manchester United

Preporučeni postovi

• Odgovori/odgovora 197
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Step i ja mislim da im je Bruno Fernandes top pogodak ove sezone, odigrao je par meceva i uspeo da postigne i gol i da asistira ,vidi se prevaga na sredini terena koja im je bila potrebna , kad se Ra

@Nemanja U borbi za pozicije 5-7 slažem se da je Matić odličan.. Za nešto više veliko je pitanje..

@Nemanja  daj bre da se umrezimo da pikamo fifu kad je vec spomenu 😂😂

Posted Images

Како се прича било би лепо да дође Кеан и онај мали из Лајпцига дефанзивац, то би било топ појачање за Ман утд. Прича се и да је Митровић слободан, ето још једне прилике за центарфора каквог Ман утд није имао још од времена Енди Кола и Златана.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

mancester treba da dovede par igraca na svim pozicijama da bi mogao da 

bude konkurentan ovim vodecima okej megvajer i bisaka ali fali tu neki kreatoor fali dobar spic nema levog beka non stop se luta 

Link teme/posta

Ja mislim da je sa ovim junajtedom za koji je uspeh da budu u ligi Evrope gotovo, da se sledeće godine vraćaju tamo gde pripadaju u sam vrh engleskog i evropskog fudbala .

Sa ovim Brunom fernandesom uboli Jack Pot i da je to igrač koji će ih gurnuti u vrh 

Sa još par pojačanja koja se spominju to biti opet tim koga  će se svi plašiti

Link teme/posta

@Step i ja mislim da im je Bruno Fernandes top pogodak ove sezone, odigrao je par meceva i uspeo da postigne i gol i da asistira ,vidi se prevaga na sredini terena koja im je bila potrebna , kad se Rasford oporavi i uz raspolozenog Marsijala mogu u napadu da naprave dosta toga ,mislim da treba da odrade dobar posao sto se tice odbrane u sledecem transfer periodu kada sve ovo prodje i mogu da se nadaju evropi ponovo. 

Link teme/posta

Najvećem klubu u Pl je osnovni problem post "Fergusonova" era, klub mnogo luta sa promenama na klupi, nema jasnu strategiju, takodje su problem vlasnici kluba, braca Glejzer, koje fudbal previše i ne zanima,samo gledaju kako ce da zarade, na ustrb rezultata.Misljenja sam da bi Poketino bio idealan izbor za klupu crvenih djavola, takodje u ovom prelaznom roku ocekujem da Pogba napusti klub, a da u timu dodju Madisson i Sanco, možda i Godin, tesko da ce uspeti da dovedu Kejna koji bi predstavljao ozbiljan tandem sa Sancom i Rasfordom, kako u dresu Manchestera tako i u dresu reprezentacije Engleske,sa ovim pojacanjima bi klub bio itekako konkurentam za titulu. 

Link teme/posta

Jedan Man utd je docekao da se oslanja na Rasforda i da ih on cupa ,on jeste dobar igrac ali kakvi su ono cirkuzanti sto igraju za mancester ,uzas

Link teme/posta

Pocelo je vec da se pise da je Sanco presao iz Dortmunda,sad naravno pitanje je koliko je to istina,ako jeste,napokon nesto sto valja da dodje u UTD

Link teme/posta

@KasmirEvo sad citam svi Britanski portali su objavili da se Sanco dogovorio sa Mancesterom. Ugovor ce verovatno biti oko 110 miliona. Mislim da je odlican transfer i da se Mancester konacno budi malo. Ozbiljan je to klub da bi posrtao ovako. Posle Fergija nikad vise nece biti isto ali mislim da Ole radi solidan posao (ipak je on Fergijeva skola). Jos da dovedu Mitrovica za napad i reseno je ofanzivno pitanje.

Link teme/posta

@DelijaMomak I ja sam video da se prica da dolazi Sanco, iskreno, pun pogodak, ali opet tu nesto fali, kada se pogleda nesto ne stima. Mislim da nije toliko mitar, mada on bi imao minimum 10+ po sezoni, kazem minimum, koliko je opet sredina terena ovde vazna, jer se nekako olako lopta gubi, olako se probija po strani, i onda jadna odbrana kakva je, moze samo da gleda i da se moli da ce De Gea da izvede nesto. Povrede su unakazile i ovaj tim, a klupe nigde nije bilo. Isto sto treba jeste kontinuitet, nesto sto je u poslednjih 10 utakmica Man imao, ali se nadam da ce i nastaviti. Treba se po meni opredeliti, ili krenuti na Le punom parom ili pak drzati visok nivo igre u kupu, ligi i Le, sto znamo svi da je jako testko. Ne znam iskreno za Matica, nisam pametan jel on moze igrati na tom nivou ( po strani sto ga svi volimo i kao igraca i kao coveka). Ali i jedne dobre vesti, svaka cast ko god je doveo Bruna, on ce tek kidati sa igrom.

Screenshot_20200420-160731_Rezultati.jpg

Link teme/posta

@Vlada Bruno Fernandes je nesto najbolje sto se desilo Mancesteru poslednjih par godina. Decko  zna da barata loptom i zna da koristi mozak. Ali naravno,potreban mu je jos jedan igrac koji ce da krpi rupe (nesto kao Kante u Celsiju). Sto se tice Matica,ne znam dal bih mogao da kazem losu rec za ovog coveka,jer je ljudina i na terenu i van njega. Ali nekako mi deluje da se zasitio PL da nema vise tu zar,mada mozda mu se desio los period i potreban mu je neki saigrac na terenu da ga trgne da probudi zver u njemu. Ali ako dodje Sanco (a nadam se da je gotova stvar),jos jedan na sredini i jedan u odbrani i Mancester ce da lici na ozbiljnu ekipu.

Link teme/posta

@Vlada @DelijaMomak

Manchester ce sada napasti Kejna, traze uveliko napadača svetske klase, mislim da ce vraski tesko dovesti ga, pritom mislim da je i Maddison izvestan,Godin takođe, ako dovedu i Kejna, vratili bi se u sam krem najjačih timova danasnjice, verovatno Pogba odlazi, fali mozda jedan klasičan zadnji vezni, uz dužno poštovanje prema Fredu i Maticu, takodje meni je Mctomini prosek, kao nekad Flecer, cak i malo slabiji, ali verovatno neće imati novca za to, mada ko zna, možda se zestoko otvore na tržištu. 

Link teme/posta

@CongaMislim da ce Kejn biti preveliki zalogaj za sve klubove nakon ove krize (sem za Real) jer ce ga Pevci proceniti na 200 miliona. Bolje da se okrenu nekom mladjem a proverenom. Kao sto rekoh malopre na sredini fali jedan uz Bruna,ni Fred ni MekTomini nisu klasa za prvu postavu (mozda za ulazak sa klupe kao Flecer). Ali svakako mi mirise da je sledeca sezona vrlo vrlo povoljna za Mancester,a zasto da ne i borba za titulu u PL.

Link teme/posta

@DelijaMomak

Pa ja mislim da je Kejnu dozlogrdilo da bude u timu koji nije kadar za najveće moguće domete, Real i Kejn? Mozda, ali bas 200 miliona, tesko, ne verujem da bilo ko može toliko dati, posle ove krize, pritom se suska da ce Aguero u Real, tako da Kejn može u Manchesteru da zavrsi, a kog mladjeg napadaca da nadju, a da je svetska klasa??? Dembele nije iz Liona,tesko je naci danas vrhunskog a mladog napadača.Mozda dovedu Kavanija, ali opet to nije Kavani od ranije, Icardi bi bio novi Pogba, tako da nema puno izbora. 

Link teme/posta

@Conga Citao sam vec negde da je Murinjo spreman da ga proda,al pod uslovom da ne igra u PL.Tako da je jedina realna opcija Real. I mislim da ce i Godin biti verovatan,naravno na ugovor od godinu dana,jer ipak ima 34 god. A sa druge strane mi je i to budalastina zasto dovoditi igraca pred penziju na godinu.

Link teme/posta

@Kasmir

Tu se pre svega pitaju Levi i Kejn,pa tek onda Murinjo,a Kejn posto poto zeli da ode iz Tottenhama,malopre sam bas gledao Gerija Nevila,rekao je da je itekako moguc transfer Kejna,kaze da ce biti savrseno pojacanje za napad na sve trofeje,pritom Kejn do sada nema niti jedan trofej,a Sanco je gotova stvar,Godin ce sluziti za rotaciju u odbrani.

Edited by Conga
Link teme/posta

@Conga Mislim da ce pre osvojiti titulu sa Tott nego sa ovakvim UTD.Za Sanca znam,samo da se sto pre prilagodi opet eng fudbal i da samo ne padne u formi mnogo posle svega ovoga. UTD je imao gomilu promasenih transfera zadnjih par sezona i sve su to bili top igraci,sta vise perfektni do samog dolaska u klub,al samo su pojedinici pogazali da su vredni igrati u UTD

Link teme/posta

Ako Manchester uspe nekako da se resi Sancheza,napasce svim silama Kejna,takodje na listi za odstrel se nalaze sledeca imena:Lingard,Pereira,Dzons,Sanchez(samo je pitanje kako ce ga se resiti),Pogba,Fred,Baji...Alternativa ako se ne dovede Kejn je Serlot iz Cristal Palasa,koji briljira u Trabzonu na pozajmici,koji je Norvezanon,u tomslucaju bi znacilo da ce Igalo biti otkupljen...

Link teme/posta

@CongaPa iskreno za 200 miliona bih pre doveo Bejla,Mitrovica i Kantea(ili Haverca iz Leverkuzena),nego jednog Kejna :) A sto se tice mladjih napadaca a jeftinijih sad mi pade na pamet Haland iz Dortmunda, Dembele iz Barse, Dibala je isto godiste kao i Kejn, za te pare i Mbape,nadam se da je Sanco gotova prica,a ako nije i on onda. A sto se tice Kejna,da,svakako se zasitio Totenhema a mislim i PL,jedino Real ga vadi. A sto se tice Aguera u Realu,mislim da bi bio veci promasaj od Jovica.

Link teme/posta

@DelijaMomak

Prvo Haverz nije spic,takodje nije ni Dembele,Dybala moze da odigra centarfora,ali opet nije klasicna 9,Haland da je hteo,dosao bi zimus,a na osnovu cega bi Aguero bio gori od Jovica,zna jezik,igrao je vec u Spaniji,pritom je mnogo jeftinija opcija od Kejna,a Real se cuva,tacnije cuva novac za Mbapea sledece godine,tako da je tesko da dovedu sada Kejna,Bejl je obicna kanta,mnogo kosta,macka u dzaku,vec imaju Sancheza,zar im je jos jedan potreban,Kante,tesko da ce ga pustiti Celsi,Mitrovic bi bio dobro resenje,ali ga jednostavno izbegavaju vodeci timovi u Pl,ne znam zasto???Mancesesteru fali dubina u napadu,koju nemaju odavno,zato se muce protiv timova koji se brane,lakse laka konjica dolazi do izrazaja kada se igra na kontranapad,a u pozicionom napadu je problem,pobedis City dva puta,ali zato ne mozes da dobijes Wolves kuci,jer su defanzivnije nastrojeni...

Link teme/posta