Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Manchester United


Preporučeni postovi

@CongaNismo se razumeli,nisam ni rekao da je Haverc spic nego da bih doveo Bejla,njega i Mitrovica u paketu za 200 miliona umesto jednog Kejna. Dibala i Dembele nisu klasicne 9ke ali ta pozicija u modernom fudbalu izumire (na moju zalost),zato sam mislio da su dobri za Mancester. Mozda zvuci glupo ovo,ali Aguero nije igrac za Real. Njima treba zivotinja za spica (nesto poput Benzeme). A i Real je takav klub da ne mora da se cuva za lovu,ako njima dune u glavu dace 500 miliona za renoviranje tima. Bejl kanta?? Ne bih rekao,kante ne osvajaju LS 3 puta zaredom (sa Liverpulom finale sam resio). A za Mitrovica,pojma nemam,mozda je najjednostavnije da kazemo Srbin je,ali mislim da tu ima vise faktora.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 410
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Step i ja mislim da im je Bruno Fernandes top pogodak ove sezone, odigrao je par meceva i uspeo da postigne i gol i da asistira ,vidi se prevaga na sredini terena koja im je bila potrebna , kad se Ra

@Nemanja U borbi za pozicije 5-7 slažem se da je Matić odličan.. Za nešto više veliko je pitanje..

@Nemanja  daj bre da se umrezimo da pikamo fifu kad je vec spomenu 😂😂

Posted Images

Meni je Mata oduvek bio kao neki stranac, momak na koga niko ne racuna, ali uvek je tu kada je gusto. Ovo je svakako jedna od najlepsih asistencija na svetu od strane fenomenalnog igraca

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Negde sam isto procitao da bi Man.Utd. ukoliko se otarasi Pogbe mogao da dovede Donia Van de Beka. Momak koji je 2019 vec bio vidjen za Real. Trazi se oko 50 miliona, ali ukoliko se Pogba proda, to nece biti veliko opterecenje za budzet.

 

 

20200501_202138.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Huan Mata je jedan od najpotcenjenijih igrača, ne samo u Engleskoj, nego i na svetu. Sećam se da je bio biran čini mi se od strane navijača za igrača godine u Čelziju. Onda ga Murinjo sklanja pa prelazi u Junated, gde onda, gle čuda, dolazi baš Murinjo ? sećam se da je baš kidao u Junajtedu u sezoni 2015/2016, u jednom momentu je učestvovao u čak polovini golova koje je dala ekipa, da li kroz golove ili kroz asistencije, i bio najbolji veznjak lige. Igračina!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Covek koji je bio "Suvereni vladar" u kaznenom prostoru! Rud Van Nistelroj. Holandski napadac je u dresu Crvenih Djavola od 150 golova za ovaj klub, cak 149 pogodaka je dao iz sesnaesterca, samo je jedan gol dao van kaznenog prostora i to protiv Carltona. 

 

ebdf009b877174c6662b723932502539c9d36914.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada definitvno bi bio ozbiljno pojačanje za Man Utd ...čuo sam da postoji mogućnost razmene Man. i Intera ...Pogba za Brozovica ?nzm koliko im je to pametno ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Ma video sam i ja, ali mislim da im treba neko ozbiljniji od Brozovica, dobar je on ali ga ne vidim u Mancesteru. Vise idem na ono da ce da uvale Pogbu i onda da krenu u kupovinu

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

NEMANJA VIDIĆ SE VRAĆA U JUNAJTED: Srbin dobio sjajnu ponudu za povratak na ‘Teatar snova’

Rio-Ferdinand-Nemanja-Vidic-Manchester-United-jKYmHkrmKz2l.jpg

Legendarni srpski defanzivac Nemanja Vidić mogao bi da se vrati na ‘Old Traford’ ovog leta i dobije važnu ulogu u Mančester junajtedu, prenose engleski mediji.

Prema navodima tabloida ‘Dejli Star’, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde pregovara oko direktorske funkcije sa posrnulim gigantom.

Pouzdani ‘Atletik’ je objavio ranije da je Vidić jedan od nekoliko bivših igrača ovog kluba čije se angažovanje razmatra, ali da čelni čovek Junajteda Ed Vudvard još nije načisto da li želi da dovede nekoga na poziciju direktora fudbala.

Vidić bi u slučaju angažmana koordinirao između uprave i trenerskog tima na čelu sa Ole Gunar Solskjerom, a imao bi i važnu ulogu u transfer politici i pravo veta prilikom dovođenja pojačanja.

Srbin, međutim, nije i jedini koji je u konkurenciji za ovo mesto pošto se paralelno pregovori vode i sa Riom Ferdinandom, Edvinom van der Sarom, Darenom Flečerom i Patrisom Evrom.

Na listi kandidata je i nekadašnji fudbaler Lestera Stiv Volš, koji vodi kompaniju za organizaciju događaja, zatim nekadašnji šef skautinga Totenhema Pol Mičel, kao i tvorac Red Bul Lajpciga Ralf Rangnik.

Videćemo za kakav će se koncept odlučiti na kraju na ‘Old Trafordu’. Nemanja Vidić bi sasvim sigurno bio dočekan sa velikim uzbuđenjem na Teatru snova kao začetnik vaskrsnuća uspavanog velikana engleskog fudbala.

 Za sve one koji su možda zaboravili, podsećamo da je Vidić u periodu od 2006. do 2014. godine nosio dres Junajteda i da je dobio kapitensku traku od Ser Aleksa Fergusona, iako su u tom trenutku u ekipi bili i Rio Ferdinand, Rajan Gigs, Pol Skols.

Kakav bi to sastav stručnog štaba i uprave bio.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Koliko je pametno staviti nekoga ko nije to na tu poziciju. Jeste legenda kluba i sve ali koliko se razume u posao direktora da se pita oko pojačanja i svega ne samo vidić već bilo koji igrač od pomenutih

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981mislim da od svih njih jedini koji zaista ima šansu je van der sar jer on ima funkciju u Ajaksu i za sada radi dobar posao ovi ostali od bivših igrača imaju iskustvo jedino kao igrači

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@StepDobro pominju se sve velika imena sto je jako dobro da se vrate i kao funkcioneri, naravno da ce imati odredjeni kriterijum pri svakoj poziciji. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 po meni je dobar potez tražiti nekoga od bivših igrača kluba koji su proveli tu mnooogo godina i poznaju klub kao niko , i kao sto si rekao svaka pozicija zahtjeva odredjene kriterijime

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

8 maja 2013 Aleks Ferguson je napustio klupu Man utd,i posle 7 god Man nije ni nalik onom kad je legenda vodio taj klub 

gettyimages-51231398-594x594-1.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Van Nistelroj, kakav sidraš svojevremeno, završnica odlična ? nije mnogo takvih "klasičnih" špiceva imao utd od tada?  @Vlada a za utd bi po meni najveće pojačanje bilo da se otarase Pogbe, koji je više frizura promenio nego golova/asistencija podelio.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...