Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Liverpool


Preporučeni postovi

@Vlada stvarno ne znam kako se čovek bukvalno vukao sve ove godine u Liverpulu , i Gomez mi je bolji od njega dosta ... trebali su davno da ga se otarase ,najslabija karika u odbrani definitivno .Svidja mi se ideja da se dovede Zagadu , stamen je , oštar i odlučan u svakom duelu ,pokazao je da moze lepo da iznese loptu i pored Van Dijka sigurno bi bio sjajan !!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 795
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

LFC you tube kanal svaki dan postuje neki zanimljiv klip.

Kakva sezona kada su iza sebe ostavili jedan City preko 20 bodova razlike ...nestvarno 

@Nemanja Ma mnogu su vise koristili samo pticu kroz istoriju, ipak je 13 god u skoro 130 malo.. Ali ja bih ga svakako vratio na dres jer ga svugdje drugo svakako koriste ili bih ga ako ostaje sam

Posted Images

@pretendent Stavio je Stvi dva brutalna gola plus je bio siguran i sa 11m.. A pogledaj tek kakve je golove primio Liverpul..

A ima još dosta pametnjakovića koji spočitavaju Stiviju što nije uzeo titulu..

Nikad ali NIKAD Liverpul za vrijeme Džerardove karijere nije bio ni u top2 tima ni po igračima ni po kladionicama..

Od 2000-2004 imao si brutalne Mančester i Arsenal. Od 2004 se priključio Murinjov Čelzi sa brdo keša i top timom koji su zadržali 10godina.. A onda imaš i vrhunac sa Sitijem i njihovom lovom/trenerom/transferima..

Eto baš bih volio da vidim recimo da li bi Lampard/Skols uzeli titulu na Stivijevo mjesto.. Evo ja bih se kladio da ne bi ni oni.. Dok bi SG u Man/Čelzi isto tako naosvajao..

I na kraju Stivi poslije Istanbula 2005 nije morao ni igrati više fudbal..

DC755E75-FC91-4F3F-8C02-18AD06824D88.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoEm sto ih je izvukao iz grupe golom protiv Grka, em sto je bio zasluzan za veliki povratak u Istanbulu. A ne mogu da pomenem noc u Istanbulu, a da ne pomislim na Dudekovu magiju izmedju stativa. Zovi to srecom ili kako god hoces ali svaka mu cast.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Jirgen Klop sprema prvo pojacanje ,po pisanju medija u pitanju je najbrzi igrac Premier Lige Adama Traore 🙂 Koliko mi je samo poena doneo u Fantasy-ju 🙂 Salu na stranu ,ne znam koliko je ovakav igrac potreban Liverpulu uopste ,al' svakako je pokazao kvalitet ,resio dosta utakmica ,secam se one sa Man.Cityjem 🙂 Vulvsi traze minimum 70m 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Velika ce biti borba za njega, bice na kraju ko da vise, uzece ga. Nekako mi deluje za Man City, al otkud znam, mozda ode i u Bayern. Opet i Junajted je ozbiljan kandidat prema medijima 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Njemu definitivno sledi transfer u veći klub sada je već jedan od najboljih igrača u premijer ligi sigurno će biti još bolji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

15 godina kasnije: Liverpulovo sećanje na Istanbul

Liverpul obeležava 15 godina od osvajanja evropske titule u legendarnom finalu igranom protiv Milana u Istanbulu.

Liverpul - Milan 2005.

Liverpul je uspeo da se vrati nakon prednosti Milana od 3:0 na poluvremenu, a potom stigne do pobede boljim izvođenjem penala.

Akteri finalnog meča, Džejmi Karager i Ćabi Alonso prisetili su se nekih zanimljivih momenata sa utakmice.

"Izgledaš uplašeno, Ćabi", prokomentarisao je Karager trenutak kada je Španac izvodio penal za izjednačenje.

"Ne, ne, baš mi je laknulo jer sam dobio priliku da šutiram iz odbitka."

"Tvoj prvi penal u profesionalnoj karijeri. Kada si znao da ćeš izvoditi penal, pre utakmice, ili ti je Rafa rekao?"

 

"Razgovarali smo o tome na timskom sastanku, ne sećaš se?"

"Ne, to je bilo pre 15 godina! "

"Ja se sećam, jer mi je to bio prvi put. Obično je to radio Stivi, ali on je promašio penal protiv Totenhema na poslednjem meču. Sečaš se?"

"Ne. Dakle zbog toga nije bio u opciji za penale?"

"Naravno, jer ja nikada nisam bio zadužen za izvođenje penala. Ali on je promašio taj penal, i ja sam rekao: OK. Bilo je ili Hari Kjuel ili ja", otkrio je Ćabi.

Karager je istakao da je bilo ključno to što je Liverpul sve golove postigao u razmaku od nekoliko minuta.

"Morali smo da postignemo te golove brzo, to je kao kad si u boks meču i onda nekoga nokautiraš, ali moraš da ga dokrajčiš u toj rundi."

Da smo dali Milanu još pet, šest ili deset minuta na 3:2, mislim da bi se oporavili, povratili mentalnu snagu i nastavili da igraju. To bi nam otežalo posao", zaključio je proslavljeni defanzivac.

View image on Twitter

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Grujic je izjavio da mu je san da se vrati u Liverpul ,msm da ce decko napraviti veliku gresku ako ne ostane u Herti jer igra odlicno u bundesligi 🙂

 

lVlTo5J7.jpeg.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Tesko da se on u ovoj konkurenciji moze izboriti za minutazu.. Svakako neki jaci tim od Herte bi mu dobro dosao..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Ako je pametan neće praviti dva puta istu grešku , taman je pronašao svoju igru i ne treba da mrda iz Herte ,msm da ne može on mnogo vise od ovoga sto je pokazao ,nije on za te najveće klubove 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim svi naši igrači prave grešku u tome što nakon samo jedne dobre sezone odlaze u veći klub a to odmah znači i veću konkurenciju a oni još uvek nemaju kontinuitet i onda ih to samelje

Jednom je pogrešio i dobio je priliku da je ispravi nadam se da neće ponoviti istu grešku

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ima li kakvih novosti za tima vernera i liverpul hoće li biti šta od toga na kraju ili ne. A i živo me zanima ko bi se prodavao ako dođe timo jer teško da bi on pristao da bude rezerva

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

https://meridianbetsport.rs/fudbal-jirgenklop-fkliverpul-fkcelsi-timoverner-novac-iskreno-smanjenje-plata/

Svaka cast za ovaj potez.. Ovo garantuje da imas zadovoljnije igrač sledeće sezone.. Plus svakako Verner ne bi bio neko poboljšanje.. Pogotovo dok Mane/Mo/Bobi igraju kako igraju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na današnji dan pre tačno 9 godina Liverpool je od Sandrlenda kupio Dzordana Hendersona! Henderson je kao kapiten Liverpoola podigao trofej Lige Sampiona, a sve su izgledi da će podici i trofej Premier Lige sa "Redsima". 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...