Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Atlético Madrid


Preporučeni postovi

@Nemanja Tako je, prosto da se naježiš kada vidis napad. Pa valjda ce krenuti na bolje, kad se ovo zavrsi okrenuto se napadu, odnosno traziti napadace. Opet kada su im svi govorili, trazite napadace, oni se uhvate za jednog od najskupljih( Felixa). Ali mora i on proraditi bunim kapacitetom, tek je 23 godine, ne treba se njega odreci tako lako. Ali pored njega, mora tu biti jos neko, ajde mozda jos sledecu sezonu Costa i Morata, ako mogu i toliko, treba tu neko bolji, uz svo postovanje pomenutih. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 186
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vukotu nema spora nisam gledao mangalu dok je bio u portu ali ovo što je igrao u Sitiju nije bio ni amaterski nivo  

@Nemanja Tako je, prosto da se naježiš kada vidis napad. Pa valjda ce krenuti na bolje, kad se ovo zavrsi okrenuto se napadu, odnosno traziti napadace. Opet kada su im svi govorili, trazite napadace,

@Nemanja Meni se cini kao da se atletiko sprema za gerijatriju, a ne da napadne LS i ligu

Posted Images

Costa je prošlost on nikada više neće biti kao što je bio a morate jednostavno nije klasa da može da drži napad tima kao što je atletiko nigde nije mogao da bude glavni napadač tako je i sada

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Cavani potpisao predugpvor sa Atletikom , ako Costa ostane imace dve zveri u napadu ,biće to opasan napad po svaku ekipu ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Jan Oblak nije primio gol na 100 utakmica u Primeri. Golman Atletiko Madrida je ovim oborio rekord koji je do sada držao Pepe Reina.

Slovenački čuvar mreže je do 100 “odbranjenih” utakmica došao posle 182 meča, dok je njegovom prethodniku za to trebalo 222 duela.

Na meču Altetika i Osasune Oblak je potvrdio da je, trenutno, jedan od najboljih golmana. On nije bio savladan, dok je njegov tim na istom ovom meču postigao pet golova.

Oblak je u klub iz Madrida došao u sezoni 2014./15.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Simeone: Čelsi želi Oblaka? Ne čudi me, imamo najbolje

Trener Atletiko Madrida Dijego Simeone nije iznenađen interesovanjem drugih klubova za golmana Jana Oblaka.

Jan Oblak

Oblak je najbolji golman La Lige četiri sezone u nizu, a ove sezone do sada je primio samo 26 golova na 36 mečeva.

Navodno, Čelsi želi 27-godišnjeg Slovenca u dogovoru u kojem bi Jorgandžijama dali Kepu Arisabalagu plus novac.

“Ne čudi me to, svake godine naše najvažnije igrače žele najbolji klubovi na svetu. Normalno je uvek tražiti najbolje, a mi ih imamo mnogo. Neki su otišli, drugi su ostali. Logično je i normalno da neko želi Oblaka, on je naš kapiten i važan igrač. Nadam se da će nastaviti da obavlja enormno veliki posao za nas“, kaže Simeone i dodaje:

“On je igrač koji donosi prevagu, važan je i na terenu i u svlačionici, napredovao je u svakom pogledu – i kao golman i unutar grupe“.

Oblaku je ljubljanska Olimpija bila prvi profesionalni klub, četiri godine u Benfiki uglavnom je proveo po pozajmicama, a u Atletiju je od 2014. godine.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 months later...

Samo Kuman retard moze tako da otera ovakvu igračinu ,eto Atletiko je dobio vrhunskog napadača tako lako i jeftino . Sada mi se već svidja kako izgleda napad atletika ,realno mnogo opasniji nego prošle sezone i nadam se da nećemo gledati svako kolo od 0-2 gola 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

"Neću slaviti gol Barsi, uperiću prstom u odgovorne"

Luis Suares je posle šest godina napustio Barselonu i prešao u Atletiko. Kaže da kada bude dao gol za madridski klub na "Kamp nou" zna već kako će proslaviti gol protiv katalonskog kluba koji ga se lako odrekao.

Luis Suares je ovog leta uz suze napustio Barselonu i prešao u Atletiko Madrid. Nije bio zadovoljan kako se uprava katalonskog kluba ponašala prema njemu, a i dalje smatra predsednika Đosepa Mariju Bartomeua za najodgovornijeg za katastrofalno stanje u klubu.

"Neću vikati ali ću pokazati na one odgovorne. Proveo sam šest godina tu i osećam da sam zaslužio poštovanje. Zaslužio sam da znam svoju sudbinu pre nego što ona bude u novinama", rekao je Luis Suares.

"Takođe trener Ronald Kuman je došao do mene i rekao mi da ne računa na mene. Međutim to je bilo posle trenutka kada mi je klub već rekao da će biti promene igrača. Zbog toga sumnjam da je to bila odluka trenera".

On takođe negira za ESPN da je njegov odlazak imao veze sa njegovim odnosom sa Leom Mesijem.

"Mnogo je kontradiktornih stvari. Našao bih rešenje da je finansijski problem. Da je sporski problem shvatio bih. Nije mi jasno zašto su to odlučili. Mislim da su hteli da me sklone sa Mesijeve strane. Možda ih je nerviralo što sam imao dobar odnos sa njim".  

Atletiko neće skoro gostovati na "Kamp nou" tako da će Luis morati da sačeka na gol Barseloni kako bi pokazao prstom na odgovorne ljude. Taj duel je tek u drugom delu La Lige, a 22. novembra bi ovi rivali trebalo da se sastanu u Madridu. 

 

Screenshot_20201011-144233_Sportklub.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Nije dobro proslo slavlje u Madridu ... dečak je bio u kombiju i lako pisu proturio je glavu kroz prozor i udario o zid ,dobio je teške povrede glave i nisu uspeli da ga spasu 😔

1D267322-E8D9-4110-8964-63502B79208A.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kako prenose Španski mediji Atletiko je poslao zvanicnu ponudu od 60 m€ na adresu Fiorentine za našeg Vlahovića ,ako se ta ponuda odbije spremni su da uključe još 10m€ bonusa za ovaj tresver koji bi onda iznosio rekordnih 70m€ sto je i rekord sto se tiče naših igrača ..

2C7324D2-1C01-43B2-BB7D-311111AB85C9.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...