Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Barcelona


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 405
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trio fantastiko  

@Nemanja Pa da, u pravu si. Meni je taj tandem tesko precijenjen, pogotovo Pike.. 

Barselona spremna za kupovinu, spisak postoji, nadaju se i velikom popustu! Prvo će morati da se oslobode nekih igrača i onda predstoji veliko ulaganje Katalonski Sport danas se pozabav

Posted Images

@Vuko definitivno odabrana koja pravi ozbiljne kikseve , jedini koji igra na vrhunskom nivou je Alba iz zadnje linije i on je konstantno u dobroj formi igra odlično i napad i odbranu . Imace problem na desnom beku ako ne promjene nešto . I taj tandem Pique -Leglent deluje mi kao da nisu tandem na terenu nego svako igra za sebe i tu ima mnogo rupa u odbrani ... treba ojačati poziciju stopera definitivno .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Citao sam na nekom sajtu da Barsa planira da vrati Nejmara ,da su se pokajali sto su ga pustili?

sta mislite?  ima li nade , mnogo su dominantan trio bili NSM ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginhopo meni je to sa prodajom neymara  fenomenalan posao  od kada je otišao stalno je povređen a i kada igra nije to taj nivo, sad je više na društvenim mrežama nego na terenu i mislim da se to neće ni menjati 

Barsa bi trebalo da se okrene ka nekim drugim igračima a definitivno bi bilo najbolje da opet počnu sa igračima iz svoje škole jer ovo im za sada ne ide u opšte,sa dovođenjem igrača jer se niko od njih ne uklapa u taj stil koji bi oni želeli da igraju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da se Neymaru ne svidja u PSG-u, pa bi hteo da se vrati u Barsu. Nekako mislim da to nije moguce, plus ako sada dodje Lautaro, ali opet Neymar zeli toliko u Barsu da bi ptistao na  50% manje para, sto bi Barsi moglo biti interesantno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaSad sam baš to pročitao na netu, izgleda da je shvatio da se zeznu, ne vole ga u Parizu zato što je veliki folirant, uzdigao se do nebesa, a sad kad su ga spustili na zemlju sad bi da se vrati na staro. Ne bi ga uzeo ni za pola cene. Mnogo je za njega 100 milki, al realno nije više u formi kao što je ranije bio. Mnogo boljih igrača može Barsa da dovede za te pare.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Citao sam i ja to za Lautara ,msm da bi bio odlican posao , slican mi je tip igraca kao Suarez ,plus je Argentinac ,msm da bi se odlicno uklopio u Barsinu filozofiju ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Xavi uskoro postaje trener Barse? pišu da je samo pitanje trenutka kad će se ovo obestiniti, stvarno i jeste to zaslužio, 17god tj. celu karijeru je maltene proveo u tom klubu?Ne znam samo da li je to možda preveliki zalogaj, ipak nema ni malo iskustva za takvu poziciju ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Seti se kako je Gvardiola počeo, nešto malo u Barsi B i odmah ga bacili u vatru kao trenera prvog tima, pa onda svi znamo šta je bilo. Mislim da Barsa ume sa takvim stvarima, ne kažem da bi Ćavi bio kao Gvardiola ali mislim da bi to bio odličan potez. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Citao sam i ja, pricao je nesto za Mesija, al mislim da ce se sacekati jos neko vreme da on dodje na klupu, kakav je igrac bio, i na kojoj je poziciji igrao, on jednostavno ne moze a da ne razume fudbalske taktike

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho po meni bi bilo idealno da on ili Iniesta sednu na klupu Barce ,to su igrači koji razumeju fudbal Barcelone i mogu nastaviti posao u klubu kao treneri , neće sigurno dovesti nekog trenera koji će im uticati na sistem igre samo bi napravio pometnju !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Barselona spremna za kupovinu, spisak postoji, nadaju se i velikom popustu!

Barselona spremna za kupovinu, spisak postoji, nadaju se i velikom popustu!

Prvo će morati da se oslobode nekih igrača i onda predstoji veliko ulaganje

Katalonski Sport danas se pozabavio veznim redom Barselone, koja će na leto imati previše igrača na sredini terena i moraće da proda barem polovinu.


Barsa igra u formaciji 4-3-3, neki od ovih igrača su ofanzivniji, pa mogu da igraju i po krilu, ali sve u svemu, ogroman broj koji tera klub na rasprodaju.

Spisak veznih igrača, kada se pojedini vrate sa pozajmice, je sledeći:

Serhio Buskets, Serhi Roberto, Frenki de Jong, Filipe Kutinjo, Ivan Rakitić, Arturo Vidal, Artur, Karles Alenja, Riki Puig, Rafinja, Trinkao, Mateus Fernandes.


Poslednja dvojica su kupljena zimus, Trinkao na leto stiže iz Brage i igra desno krilo ili ofanzivnog veznog, dok je Mateus Fernandes zadnji vezni, stigao je iz Palmeirasa i prosleđen na pozajmicu u Valjadolid.

Što se tiče ostalih, izvesno je da će Rakitić i Vidal napustiti klub, da će Roberto češće igrati desnog beka, dok se sa pozajmica iz Bajerna, Betisa i Selte vraćaju Kutinjo, Alenja i Rafinja.

Jedino zagarantovano mesto u timu imaće Serhio Buskets i De Jong, a još uvek se ne zna da li će Barsa zaista dopustiti da ostane bez Artura.

Glavna enigma svakako će biti Kutinjo, najskuplje plaćeni igrač u istoriji kluba, koga Kike Setijen vidi u veznom redu i želi da mu pruži šansu po povratu iz Minhena.

Sve u svemu, Barsa neće kupovati vezne igrače, već će umesto odlazećih Vidala i Rakitića, šansu dobiti neki novi klinci, pre svih Alenja i Puig, a možda Kike Setijen i zaista oživi Kutinja...

Mateus Fernandes još uvek nije stigao da debituje za Valjadolid, sigurno ga čeka nova pozajmica, dok će Barsa sigurno prodati i Rafinju za koga Selta nudi 12 miliona evra.

Dokaz koliko ne znaju - 12 igrača na tri pozicije, Barsa prodaje polovinu!

 

Najavljeno je veliko spremanje na Nou Kampu, jasno je da je Barselona pogrešila u velikom broju procena, a ovog leta je spremna da ispravi svoje greške.

Prvo ime je svakako Lautaro Martinez, Katalonci su spremili ponudu koja pored 60 miliona evra uključuje i dvojicu fudbalera - Nelsona Semeda i Karlosa Alenju.

Inter je izrazio želju da u svojim redovima vidi upravo ovu dvojicu, pa će "blaugrana" pokušati da iskoristi to kako bi dobila "popust" za Argentinca koji ima otvoren poziv Lea Mesija.

Takođe, govori se o tandemu Betisa Emersonu i Nabilu Fekiru, Brazilac je zapravo i stigao u Sevilju tako što je Barsa platila deo novca u zamenu za fiksnu otkupnu klauzulu mnogo manju od one koja važi za ostale klubove.

Desni bek bi koštao 25 miliona evra što ne predstavlja problem za Barsu.

Katalonski Sport javlja da je u centru pažnje Kikea Setijena i Tanži Ndombele koji se nalazi u nemilosti Žozea Murinja, Portugalac na klupi Totenhema ga je neretko kritikovao tokom sezone, pa bi 23-godišnji vezista vrlo lako mogao i da napusti London, ali, ne za manje od 60 miliona evra koliko su Sparsi platili Lionu...

Ndombele Totenhem

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

pa opasna imena i brdo igraca se pominju ovde tako da je pitanje sta je sve od ovog koliko toliko izgledno da se desi ali svakako prodajom rakitica i kutinja mogu pokupiti dovolojno kesa a citah nesto da se totenhem interesuje za rakitu pa bi moglo da se napravi tipa on plus kes za ndombelea i ako tako uspeju da dovedu martineza oslobadjaju se viska igraca a i dobijaju pojacanja sad za fekira ima jos zainteresovanih a treba imati nna umu i da 25% ide lzonnu od sledeceg transfera tako da ce betis gledati da izdejstvuje veci kes a za desnog beka imaju klauzulu koj7u mogu da plate i njihov je tako da je fakticki na privikavanju kod zelenih

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Barsi je potrebno osvezenje redova, pomalo je ucmala ekipa, treba da se unese zivost u igru. Uz ova pojacanja i stavljanja u vatru mladjeg kadra iz B ekipe moze dobar posao da se napravi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Tozabaš sam to i pomislio, ako je takav igrač bio, svi znamo kakav maestro, mora da zna o fudbalu dosta, baš bih voleo da ga vidim u toj ulozi ? Barsi u sustini najvise trener i treba po meni. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Slažem se, baš zato što je bio maestro, baš zato i mislim da će se odlično snaći kao trener + će biti autoritet. Voleo da vidim jednog dana i Iniestu sa njim, u vidu asistenta ili tako nešto. I ja mislim da im treba trener, neko koga će svlačionica poštovati, pre svega mislim na Mesija jer izgleda da se za sve on pita. A Ćavi je baš takav, tako da se iskreno nadam da ćemo ga u skorije vreme videti kao trenera Barse.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Emerson iz Betisa je na meti Barcelone, naime ovaj Brazilac je u zajedničkom vlasništvu Barce i Betisa, Barceloni bi itekako značio kao neko ko bi nasledio Semeda koji izvesno odlazi, pritom bi Barcelona mogla da ga dobije za najviše 9 miliona evra. Podsetimo kada je dolazio iz Atletiko Mineira Katalonski klub i Betis su identično platili za njegovu slobodu po 6 miliona evra oba kluba, ali je odluceno da igra za Betis, jer tesko da bi mogao u Barseloni da ima pristojnu minutazu, pritom je i mlad, ali su se sada stvari izmenile. Takođe postoji i opcija da ga Barselona bukvalno preproda za nekih 30 miliona evra, posto su za njega zainteresovani Leverkusen i sto je jos zanimljivije i Inter iz Milana, koji bi ga dobio za dzabe, tacnije da i Emerson bude uključen u trampu za Lautara. 

 

15488472314194.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza e bas to brate , njima treba neko koga ce rispektovati u svlacionici , citao sam i ranije dosta da je njima u sustini Mesi sve ,da se trener nista ni ne pita ? au i Inijesta to bi vec shou bio ? kakva 2 magistra ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Spustiše cenu za Lautara na 60 miliona 

Barselona je ponudila Interu 60 miliona evra i dva igrača, što je Inter spreman da prihvati. Ne spominju se imena dva igrača, mada po onome što se vrtelo u medijima može se napraviti uži izbor od tri imena Arturo Vidal, Karlos Alenja i Nelson Semedo.

Na samom početku pregovora Inter je tražio isključivo novac i to 110 miliona evra, ali kako je vreme odmicalo tako su se na Meaci zadovoljili i mogućnošću da u transfer budu uključeni igrači. Takođe, govorilo se da će Barsa ponuditi i Grizmana, ali izgleda da će njega pokušati da ubaci u posao sa Pari Sen Žermenom oko Nejmara.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...