Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Juventus


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 352
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alessandro Del Piero je u dresu Stare dame iz Torina postigao u Ligi Sampiona mnoštvo lrpih golova iz slobodnog udarca, majstorije, popularni "Pinturikio", uzivajte u ovom klipu!.  

@SaLe @Step po meni glavi igrač u Juventusu kada je napad u pitanju ,preuzima veliku odgovornost i sve kreće od njega ,  ovo je najbolji potez kluba ,sačuvali su trenutno najvrednijeg igrača u ekipi i

@Vlada hahaha "felerican" ? Tesko ce se Juve odreci  Dybale , realno on moze da odigra jos 10tak sezona sigurno , tu je vec 5 sezona , vrlo moguce da ce tu ostati dugo , prava 10ka a i po meni se odli

Posted Images

@NemanjaNis pa u prvoj postavi sigurno nema mesta ,jedina je opcija da udje sa klupe ali opet ako se dobro pokaže možda se i izbori za startnu , moze tu da se izmeni malo formacija i napravi mesta za njega 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma da...ako ronaldo ide po strani, ili dibala na neku varijantu iza napadaca kao poluspic neki. Po meni adekvatna zamena za Iguaina koji je vec u godina i na zalasku karijere

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis

Ma mora još da Markus Tiram poradi na sebi da bi uopšte mogao da racuna na neki ozbiljniji tim u Ligama Petice, iako je Menhegladbah u vrhu Nemačkog fudbala! Daleko je on od nivoa "Pipite"! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mozda samo zbog iskustva. Nazalost nije bucko vise eksplozivan, a i realizacija mu je opala..tj.treba mu vise sansi za gol. Doduse tu je snaga i iskustvo svakako. A i ako radi na sebi, juve bi mu bio odlicna sredina za to, za sezonu dve taman, nisam ni rekao da ce biti startni napadac i prva udarna igla ekipe 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Alessandro Del Piero je u dresu Stare dame iz Torina postigao u Ligi Sampiona mnoštvo lrpih golova iz slobodnog udarca, majstorije, popularni "Pinturikio", uzivajte u ovom klipu!.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga sa kojim lakoćom čovek igra fudbal i koja lepota u udarcu , toliko elegantno i lepo izgleda njegov sut ,ne zapinje kao većina fudbalera ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Zasluzio je sve sto mu se desava u zivotu.. Lgenda, institucija i jedan od par najboljih ikad..

Uzivanje ga je gledati i nadam se da ce igrati jos barem 2-3 sezone..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada mislim da je to najveći perfekcionista , toliko treniranja ,posvećenosti , rada na sebi ...ma mogao bih pisati ceo dan , sve sto ima zasluzio je svojim zalaganjem na terenu i van njega ! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja A gledaj tek ovaj klip.. 
Čovjek u doba korone, sa milijardu+ eura na računu, žena, djeca, vile, trenira 4h dnevno i dodje spremniji nego prije korone.. I to sve sa 35godina i osvojenim svim što se može osvojiti. Nevjerovatno!!

Ja ga sve više i više gotivim, svaka mu čast i volio bih da igra i sa 45..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Za njegovu karijeru dosta je zaslužan Aleks Ferrguson koji ga je dosta toga naučio o filozofiji fudbala. Jer je u početku bio dečak koji je voleo da žonglira i da se igra sa loptom više nego što treba da se drži u nogama, mnogi su mu predviđali karijeru Denilsona i Đaliminje koji su bili veliki majstori , ali nisu to na pravi način iskoristili

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko moze da prica ko šta hoce za njega , to sto on radi ne radi ni jedan fudbaler na svetu ... zato i jeste najkompletniji, nema segmenta igre u kojem nije dobar !!!! Zna se od čega je počeo...zato ga još više poštujem 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kazu gde ima dima.. daleko da je najbolji, ali uz kijelinija, bonucija, de lihta, mislim da bi imao sta da nauci i da bude ozbiljno pojacanje

https://meridianbetsport.rs/fudbal-transferi-italija-juventus-atletiko-madrid-stefan-savic/#comment-382579

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis pa sko uzmemo u obzir da dolazi iz ekipe koja igra najbolji odbranu na svetu realno ... on je po meni vrhunski stoper ,pojačanje za svaku ekipu pa i Juve .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Teško on od DeLihta da uči, prije će biti obratno.. A i koliko godina imaju Kjelini/Bonući imao bi minutažu sigurno.. Taman da sa Juventusom kruniše već vrhunsku karijeru..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vukonisam mislio od de lihta da uci, nego zajedno sa njim da bude pojacanje...kjelini koliki god da je fajter pri kraju je karijere, ali iskustvo i motivacija ne manjka. Plus savic je kod simeonea garant dosta toga naucio, imao je i od koga...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Savić je top igrač, tu nema priče i po meni može da igra u Juventusu lagano..

@Nemanja Ma on je mlad još a i veliki je prelaz iz lagane Holandske lige u Seriju A.. Mada veće sledeće sezone treba da bude bolji..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanjaimao je par kikseva i skrivljenih penala, ali daleko od toga da je los, plus je vrlo mlad za stopera, a ima potencijala da bude vrhunski stoper. Cak i za Ruganija mislim da nije dobio pravu sansu i minutazu tj.da nisu imali strpljenja za njega.

@Vukoslazem se da moze. Cak se secam ovde na cairu kad je partizan igrao protiv radnickog, na zagrevanju se videlo kakvu tehniku ima i kako dobro barata loptom za stopera. Plus sto je od tada napredovao i samo postao bolji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...