Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Juventus


Preporučeni postovi

@NemanjaNis nekako mi je djelovao mnogo bolje u Ajaxu, ovde stvarno dosta grešaka i to amaterskih, ima srce stvarno , jak je i grize do kraja ...fali mu ta neka sloboda kao u Ajaxu i da ne igra u grču ali razumem ipak je u Juventusu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 352
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alessandro Del Piero je u dresu Stare dame iz Torina postigao u Ligi Sampiona mnoštvo lrpih golova iz slobodnog udarca, majstorije, popularni "Pinturikio", uzivajte u ovom klipu!.  

@SaLe @Step po meni glavi igrač u Juventusu kada je napad u pitanju ,preuzima veliku odgovornost i sve kreće od njega ,  ovo je najbolji potez kluba ,sačuvali su trenutno najvrednijeg igrača u ekipi i

@Vlada hahaha "felerican" ? Tesko ce se Juve odreci  Dybale , realno on moze da odigra jos 10tak sezona sigurno , tu je vec 5 sezona , vrlo moguce da ce tu ostati dugo , prava 10ka a i po meni se odli

Posted Images

  • 2 weeks later...

Pao dogovor: Artur u Juventusu, Pjanić u Barseloni?

Kako prenose italijanski mediji, Artur je dogovorio sve uslove sa Juventusom, dok Miralema Pjanića u narednim danima očekuje transfer u Barselonu.

Miralem Pjanić

Artur je navodno prihvatio ponudu Juventusa. Očekuje se da Brazilac potpiše petogodišnji ugovor, prema kome će zarađivati oko pet i po miliona evra po sezoni.

Pričalo se da bi italijanski klub za Artura trebalo da izdvoji 70 miliona evra. Ipak, Barselona će dobiti 10 miliona i Miralema Pjanića.

Ističe se da je Pjanić odavno dogovorio lične uslove sa Barselonom, te da će narednih dana potpisati trogodišnji ugovor.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Sari: Ako Ronaldo nešto nameri, teško ga je zaustaviti

Fudbaleri Juventusa došli su nadomak osvajanja nove titule šampiona Italije posle pobede nad ekipom Lacija, a trener Bjankonera Mauricio Sari posle susreta je izjavio da tim treba da se fokusira na finiš sezone.

“Stara dama” je u ponedeljak uveče slavila sa 2:1, a čovek odluke je ponovo bio Portugalac Kristijano Ronaldo.

„Uvek govorim o tome – kada govorimo o prilici da se osvoji titula kao da govorim o šansi za gol. Ne znači apsolutno ništa ukoliko se ne ostvari. Moramo da budemo izuzetno koncentrisani da bismo osvojili još četiri boda i ispunili cilj”, izjavio je posle meča sa Rimljanima trener Juventusa Mauricio Sari.

Juventus će u četvrtak imati priliku da protiv Udinezea u gostima obezbedi deveti uzastopni naslov prvaka Italije, a čak 36. u bogatoj istoriji, ukoliko Inter ne bude trijumfovao protiv Fiorentine.

Da bi osigurali novi naslov, potrebna su im još četiri boda u poslednja četiri kola, pošto imaju bolji međusobni skor u odnosu na Nerozure.

Kristijano Ronaldo postao je prvi igrač Juventusa od pedesetih godina dvadesetog veka koji je postigao 30 golova u jednoj sezoni Serije A, a mnogi razmišljaju o tome da bi u finišu sezone mogao da obori rekord Gonsala Iguaina, koji je u dresu Napolija u jednoj sezoni postigao 36 golova.

„Ako Ronaldo nešto nameri, veoma ga je teško zaustaviti. Videćemo da li ćemo ga odmarati u narednih nekoliko rundi, ali on je i dalje u odličnoj fizičkoj formi, pa deluje da mu odmor nije potreban. Dibala je imao bol u leđima, ali je problema imao i Iguain. Imamo problema sa napadačima u ovom trenutku“, dodao je 61-godišnji stručnjak

Maurizio-Sarri-Cristiano-Ronaldo.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 takav je Ronaldo uvek gladan golova i željan dokazivanja ,zato i jeste takva klasa, i opet najbolji strelac lige stvarno neverovatno kakva gol masina . Juve mora potražiti opciju u napadu nemaju klasičnog napadača Higuaina ne računam realno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sari: Pogubili smo se

Juventus je imao šansu da pobedom u Udinama obezbedi novu titulu, devetu u nizu. Ali uprkos vođstvu doživeli su poraz i tako ne samo odložili overu trofeja, već se i dodatno učvrstila sumnja u trenera Mauricija Sarija.

Mauricio Sari

- Ovo se dešava kada se izgube oblik i organizacija. Dobro smo igrali u prvom poluvremenu, ali smo se pogubili posle izjednačenja. Pokušavali smo da dođemo do pobede po svaku cenu, počeli smo da rizikujemo, a to je opasan pristup i postali smo dezorganizovani. Na kraju smo izgubili u 93. minutu - rekao je Sari.

Teško i pored ovog poraza Juventus može da ostane bez titule, jer ima još dve šanse, prvu već za tri dana na svom terenu protiv Sampdorije, ali evidentno je da Stara dama loše igra, što svakako zabrinjava pred revanš sa Lionom u osmini finala Lige šampiona.

- Teško je naći balans u ovom momentu. Svi su umorni, ni mi delom zbog toga nismo agresivni. Ali verujem da je organizacija važmnija od agresije trenutno. Više je mentalni nego fizički umor. Utakmice su mnogo drugačije od nastavka, ali moramo da izvučemo pouke.

Juventus tri kola pre kraja ima šest bodova više od Atalante, a do kraja igra protiv Sampdorije i Rome kod kuće i protiv Kaljarija u gostima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Juve igra na kvalitet pojedinaca , timska igra slaba realno , nema prepoznatljivog sistema igre kao kod Napolija ,Atalante ...zato i dolazi do ovakvih padova u igri i loših rezultata ,to sebi takva ekipa ne sme da dozvoli 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 24.7.2020. at 16:07, Nemanja rekao/la:

@Bole_1981 Juve igra na kvalitet pojedinaca , timska igra slaba realno , nema prepoznatljivog sistema igre kao kod Napolija ,Atalante ...zato i dolazi do ovakvih padova u igri i loših rezultata ,to sebi takva ekipa ne sme da dozvoli 

I za sve to, po meni, je iskljucivo krivac Sari. Koliko nisam voleo Alegrija i njegove "taktike" (pogotovo ako juve povede), i kod njega inkod kontea si imao fudbal koji je licio na nesto, imao neki smisao, bio cak lep za oko. Ovo sada je katastrofa. Da ti od raspalog milana primas 4 komada, da te okrece udineze posle vodjstva.... sumnjam cak i u prolaz protiv liona u ls

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis takav tim mora imati svoj stil igre , ne moze svaka utakmica biti posebna za sebe i svaki put šta bude biće šta uradi Dybala ,Ronaldo ako zakažu nista onda ... daj bre 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Imam osjećaj da nikako nijesu iskoristili poslednje Kristijanove vrhunske sezone.. On daje brdo golova jer puca penale i jer je doktor ali doveli su ga da napadaju LŠ a ne titule u Italiji..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko morao sam staviti Ronalda  uz Dybala jer ako nista drugo bar je dao toliko golova ...ali ucinak njegov na terenu po meni jako slabo sto se tiče igre generalno ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pirlo preuzeo selekciju Juventusa do 23 godine, sve naginje ka tome da ga pripremaju da sedne za kormilo prvog tima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

On mi nekako i ide uz taj trenirali posao ,pisao sam još na početku sezone da će brzo preuzeti da trenira nekih ekipu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sari: Očekivao sam manje od Juventusa

Trener Juventusa iznenadio je mnoge izjavom da je očekivao manje od svojih igrača u eliminaciji od Liona u Ligi šampiona i da je njegov tim protiv Francuza prikazao izvanrednu igru.

Maurizio Sarri

Stara dama po starom. Ponovo je Juventus osvojio titulu u Italiji, devetu godinu zaredom, ali opet se sapleo na putu do evropske krune.

Ni dolazak Mauricija Sarija nije to promeni. Juve nije uspeo da se plasira u završnicu Lige šampiona, jer je u revanšu u Torinu pobedio Lion sa 2:1, dok je u Francuskoj još krajem februara poražen 1:0.

Posle revanša na pitanje novinara da li je očekivao mnogo više od svog tima, Sari je odgovorio potpuno suprotno:

"Očekivao sam manje. Smatram da smo prikazali izvanrednu igru večeras", rekao je Mauricio Sari, a zatim počeo da obrazlaže tvrdnju:

"Bili smo u zaostatku zbog njihovog penala posle samo deset minuta igre što je dodatno zakomplikovalo situaciju. Ali uspeli smo potpuno da se vratimo, preokrenemo rezultat i pobedimo uz još šest ili sedam izglednih šansi za gol".

Image

Sari naglašava da ne može ništa da zameri svojim igračima.

"Ekipa se potpuno oporavila poslednjih dana i da nismo eliminisani, bio bih veoma zadovoljan njihovom igrom. Na žalost, ispali smo zbog prve utakmice u Francuskoj. Tačnije zbog prvog poluvremena prve utakmice."

Sari smatra da je Juve napravio mnogo više problema Lionu nego PSŽ nekoliko dana ranije u Liga kupu Francuske, ali da nije imao dovoljno sreće.

"Ako stavimo na stranu činjenicu da smo eliminisani, onda mogu slobodno da kažem da sam srećan kako je tim igrao u revanšu, pokazali su karakter i dali sve od sebe."

Sari ne očekuje da mu je ova eliminacija ugrozila budućnost na klupi Juventusa.

"Moje reči nije bilo teško protumačiti. Mislim da direktori u vrhunskim klubovima neće donositi odluke na osnovu jedne utakmice. Oni će ocenjivati celu sezonu. Smatram da je ovo pitanje uvredljivo, ali ne prema meni, već prema direktorima. Imam ugovor, poštovaću ga i ne očekujem ništa", zaključio je Sari.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sari, arivederči: Juve već kontaktirao Poketina

Dan posle eliminacije iz Lige šampiona italijanski mediji javljaju da su čelnici Juventusa razgovarali sa argentinskim trenerom Maurisijom Poketinom, koji ne krije da mu je san da trenira klub iz Torina.

Mauricio Pochettino

Da li će Maurisio zameniti Mauricija? Dan posle Pirove pobede nad Lionom 2:1 i eliminacije u osmini finala Lige šampiona, mediji na Apeninskom poluostrvu već su otpisali trenera Sarija.

On je posle revanš meča sa Francuzima pohvalio igru svog tima i rekao da je bio prezadovoljan, ali da prosto nisu imali sreće. Rekao je i da ne očekuje otkaz, jer direktori jednog velikog kluba moraju da donose odluke na osnovu cele sezone, a ne jedne utakmice.

Videćemo da li se čelnici Stare dame slažu s njim, tek stiče se utisak da mediji žele da Sariju što pre vide leđa. Sportitalia tvrdi da je klub već kontaktirao Maurisija Poketina posle eliminacije iz Lige šampiona.

Navodno, Poketino nije jedini kandidat za Sarijevog naslednika, ali Juventus je napravio inicijalni kontakt da vidi da li je nekadašnji trener Totenhema spreman za izazov kakav nosi posao u Juventusu.

ovpgD1hv?format=jpg&name=small

Sari ima čvrsti ugovor sa torinskim crno-belima, javno ima podršku kluba, ali navijači nisu zadovoljni igrama koje je Juve prikazao ove sezone. Titula je osvojena sa bodom više od drugog, a doživljeni su porazi od Lacija u finalu Superkupa i Napolija u finalu Kupa Italije.

Posle svega usledila je najbolnija eliminacija od Liona, koji je ove sezone podbacio u Francuskoj i osvojio tek sedmo mesto u Ligi 1.

Vodeći italijanski mediji pišu da je prvi izbor predsednika Andrea Anjelija zapravo bivši fudbaler Juventusa i aktuelni trener Real Madrida, Zinedin Zidan, čiji klub je takođe u petak doživeo eliminaciju iz Lige šampiona.

Kao kandidat pominju se i trener Lacija Simone Inzagi, ali štampa ističe da je trenutno Poketino jedini od pomenutih slobodan na tržištu. Osim toga, on je jednom prilikom izjavio da mu je san da trenira Juventus, jer njegova porodica u Argentini ima korene upravo iz Torina i okoline.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...