Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Rusija - Premier League, Cup, Supercup


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 72
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tabela u momentu prekida fudbalskog prvenstva Rusije.

Posted Images

Ruska liga, mozda i svakom kladioničaru vrlo primamljiva, dok se čekaju englezi i ostali. Ne moze mi ni jedan pravi kladioničar reći da kada sastavi tiket, a da ne stavi Ruse u 9:30 ili  12:00( 2+ cela, ili Pp2+, 3+), uz popodnevnu kaficu kada se ustane ( ukoliko se ima slobodan dan ?). Liga u kojoj bar 5 timova moze osvojiti ovu ligu ukoliko im ne sezona naklonjena( 2018 - Zenit, 2017-Lokomotiva, 2016- Spartak, 2015- CSKA), mada ove godine verovatno Zenit overava titulu jer ima 9 bodova vise od drugoplasirane Lokomotive. Po meni, ove sezone FK Rostov je veliko iznenadjenje, koji verujem da moze da osvoji mesto za Ligu Šampiona, jer je tim koji ovo zasluzuje. Liga koja, poput i Spanske lige, gde su na vecini utakmica kvota na golove velike, koju svakako kada krene treba ispratiti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prema nekim pisanjima, Marko Nikolic bi trebao preuzeti Lokomotivu iz Moskve i to od 1 jula, ugovor bi trebao biti potpisan na 2 godine uz mogucnost da se produzi. Opcije kao i u svim ligama, jesu da se prvenstvo zavrsi, pa bi time Lokomotiva sledece godine isla direktno u Ligu Sampiona, ili jednostavno da se takmicenje nastavi, onda ce zbog male bodovne razlike, morati da se potrude da ostanu na 2 poziciji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada uff, mozda i preveliki zalogaj.. Gotivim ćelavog i sve ali je Ruska liga prejaka a on bi tamo došao kao realativni anonimus.. Pitanje koliko bi ga trpjeli ako bi krenulo loše..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kao i u vecini zemalja i Rusija planira da se vrati fudbalu. Datumi koji se pominju jesu 21 ili 28 Juna, dok planiraju da se sezona zavrsi pocetkom Avgusta. Bilo je razmisljanja i da se prvenstvo prekine, ali nikako na stetu 2 lige, jer bi u sezoni 2020/2021 usla 2 tima, sto znaci da bi naredne sezone 18 klubova igralo 1 Rusku ligu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Zaista mislim da bi bar Rusi mogli da zavrse sezonu do kraja, jer ne bi bilo fer da ne bude ispadanja, a samo liga da se siri. 

https://www.meridianbetsport.rs/fudbal-evropska-takmicenja-rusija-premijer-liga-zenit-lokomotiva-sampion-kraj-sezone/

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ruski fudbal ponovo od 21. juna

Na sastanku Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Rusije u petak je doneta odluka da se fudbalska sezona u ovoj zemlji nastavlja 21. juna.

Branislav Ivanović u dresu Zenita

Sezona u Premijer ligi Rusije biće nastavljena 21. juna, a završena 22. jula, odlučeno je u petak.

Pravila koja će važiti po povratku na treninge još su deo razgovora sa izvršnim vlastima i biće usvojeni čim stigne dozvola za njihovu primenu.

Kako je predviđeno protokolom koji je osmislio FS Rusije, svi mečevi biće igrani pred praznim tribinama. Takođe, odlučeno je da se za završetak sezone prihvati mogućnost pet izmena po meču u skladu sa odlukom koju je doneo Bord FIFA.

Dva kluba će ispasti, a dva najbolja kluba iz Prve lige plasiraće se u Premijer ligu ukoliko budu ispunjavali kriterijume licenciranja. Ukoliko to ne bude slučaj, zameniće ih drugi klubovi, a prioritet će imati timovi koji su bili 15. i 16. na tabeli Premijer lige u ovoj sezoni.

Biće nastavljeno i takmičenje u Kupu Rusije za koji je planirano da bude nastavljen 25. juna.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Congamislim da će lik uspeti u lokomotivi kako sam čitao nisu mu tražili da se svake godine bori za titulu od njega imaju normalne zahteve borbu za Evropu i afirmaciju mladih igrača 

Nikolić u svakom klubu u kojem je bio podigao je nivo igre svaka ekipa sa njim je bila bolja nego pre njegovog dolaska i kakve bi rezultate samo postizao da je imao dovoljno razumevanja od strane uprava da mu nisu rasprodavali ekipu svake sezone a on je opet pravio mnogo veće rezultate od očekivanih

Ovo će mu nadam se biti odskočna daska za top lige za koje sam ubeđen da ima potencijal

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Nadam se da će stvarno biti tako, mada nisu mi Rusi baš nešto poznati po tome da imaju strpljenja za takve stvari, pogotovo što je Lokomotiva poslednjih godina i osvajala titule i igrala LŠ. Volim Nikolića ali imaće stvarno težak zadatak tamo. Slažem se da je svaki klub u kojem je bio podigao na viši nivo, tu nema šta.

Ako uspe da uradi nešto u Lokomotivi i ja kažem da će mu to biti odskočna daska, iskreno se nadam da će tako i biti, pa za početak da ga gledamo barem u nekom u nekom osrednjem klubu iz TOP 5 liga, mada mi se stvarno ne sviđa što su odmah osuli drvlje i kamenje po njemu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Tozakoliko sam ja shvatio kod njih je došlo do promene uprave i nova uprava ima novu viziju pogotovo u ovoj situaciji kada će svi imati finansijskih problema da probaju sa novim trenerom i novim sistemom a kritikuju ga ovi što su izgubili i sad su kao opozicija pa bacaju kamenje na njega a tako bi bilo i da su doveli Fergusona lično 

Ova što sam pročitao je neki političar kritikuje što su doveli Nikolića zato što nije nikad čuo za njega a sigurno većina nisu čuli tamo za njega ali im je izneo svoje ideje i sadašnja uprava je stala iza tih ideja 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Da da, i ja sam baš čitao komentare kako mu zameraju što je vodio sve "smešne" klubove do sada. Svakako bih voleo da ga istrpe i da im pokaže šta zna, a verujem da ima šta da im pokaže. Sad koliko će mu vremena dati, to je pitanje.. Ne znam šta su oni očekivali, koga god da su doveli verujem da bi bili isto komentari, što ti kažeš da je Fergi došao opet ne bi valjalo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Čak petorica fudbalera moskovske Lokomotive zahvatio je koronavirus. Nakon što je ranije ovog meseca bio pozitivan iskusni napadač Džeferson Farfan, sada su još četvorica zaražena.

Radi se o ruskim igračima Dmitriju Barinovu, Antonu Kočenkovu, Timuru Sulejmanovu i Romanu Tugarevu.
Lokomotiva je 2 na tabeli, a na Marku Nilokicu je da to drugo mesto zadrzi, jer ono vodi direktno u LŠ, ali isto tako imaju isti broj bodova kao Krasnodar, tako da ce Nikolic morati da se potrudi, kako bi ostao na zeljenoj poziciji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

@Vlada Šteta velika, baš sam gledao bio raspored Lokomotive kad ih je ćelavi preuzeo, reko sad će opet imati priliku da otrese onog kvazi trenera i šaljivdžiju, kad ono pobeže Grof pre vremena 🤣

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...