Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Bundesliga 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 212
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Citam zvanicni sajt Borusije Menhengladbah i ne verujem koliko kreativno a jednostavno rade posao. Posto ce se nastavak Bundeslige verovatno igrati pred praznim tribinama (prica se da ce biti par stot

Evo upravo gledam utakmicu,Frankfurt je uzasan,ovo ne lici ni na sta,Kostic imao jedan slobodnjak i to je to.3 dana da se igra nece dati Mehengladbahu gol.Katastrofa...

@Vladadečko očigledno ima pravilno razmišljane počeo je karijeru u velikom klubu sigurno je video mnogo talenata koji su propali je im nije pružena prava prilika i on sada ne želi da pravi slične greš

Posted Images

  • Vuko pinned this tema

Bundes liga ove godine je bila poprilično zanimljivija u odnosu na prethodne to je najviše posledica promenljive forme Bajerna koji je neočekivano slabo započeo sezonu ali sa promenom trenera krenuo je i uspon i sad su veoma blizu tome da odbrane titulu ali u toku sezone se činilo u više navrata da će biti sasvim drugačije u jednom trenutku Borusija imala veliku prednost a zatim se na prvom mestu preuzeo red bul ali na kraju tu je stalni vladalac Bundes lige 

Nemački klubovi su se dosta oslanjali na mlade igrače tako da ima dosta 20 godišnjaka koji su glavni igrač u svojim ekipama

Bayer Leverkuzen jeste najdalji od svih pretedenata na drugo mesto ali po meni igraju najlepši fudbal od svih ekipa i to ne samo ove sezone i sada imaju jednog fenomenalnog igrača kojeg se nadam da neće bar još neko vreme preći u Minhen verujem da će ako ostane još par sezona u Leverkuzenu Haverc može da postane jedan od najboljih igrača na svetu

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dolazis u kladionicu, otvaras listu, stavis sta treba, prelazis na Nemce, i opa, 3+ kvota 1.15. Gledas jesi li ti lud, ili onaj ko pise to. Ali dolazi poznato vreme 15:30, sedas da gledas, oznacis na rezultatima, kad ono, prvo poluvreme 15 golova na 3 utakmice. E to je fudbal, a ne ono, 0:1 ili 1:0, tvrdo, zna se sta je kod Nemaca tvrdo, sve sem rezultata. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po svemu sudeći, ukoliko ne bude neprijatnih iznenađenja, Bundesliga nastavlja 9. maja. Na stadionima neće smeti da bude više od 300 ljudi tako da će mečeve svi pratiti preko TV.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Hahah ja stvarno ne znam, ali on je meni tako nekako prosecan, kao da ga drma sreca velikih razmera, ne znam. Opet golovi pokazuju za sebe, al me zanima u drugoj sredini kako bi se ponasao, kako ce se prilagoditi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

O tome pricam ,više mi izgleda napaljeno ,kao da ga cepa adrenalin na terenu ... podiglo ga ke sve ovo i to ga nosi sada ,voleo nih videti kako bi se ponasao da udje u neki post od 15 utakmica bez gola,msm da bi se tu pokazala njegova nezrelost i psihička nestabilnost ,po meni dobar spic sli ima mnogo prostora da se radi još sa njim !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mozemo mi da pricamo sta hocemo, ali golovi su tu, a i ovaj snimak apsolutne moci kada je u pitanju trcanje

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 18.4.2020. at 18:01, Vlada rekao/la:

Dolazis u kladionicu, otvaras listu, stavis sta treba, prelazis na Nemce, i opa, 3+ kvota 1.15. Gledas jesi li ti lud, ili onaj ko pise to. Ali dolazi poznato vreme 15:30, sedas da gledas, oznacis na rezultatima, kad ono, prvo poluvreme 15 golova na 3 utakmice. E to je fudbal, a ne ono, 0:1 ili 1:0, tvrdo, zna se sta je kod Nemaca tvrdo, sve sem rezultata. 

Hahahahah, pa jeste to tacno, ali se sećam ove sezone igraju Bayern - Lajpcig, 7+ kvota 8.00,za 7+ smesna kvota. Dodje lagano 0:0,gol nije pao. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Citam zvanicni sajt Borusije Menhengladbah i ne verujem koliko kreativno a jednostavno rade posao. Posto ce se nastavak Bundeslige verovatno igrati pred praznim tribinama (prica se da ce biti par stotina ljudi max), ljudi iz Borusije su dosli do zanimljivog mogu reci bizinsa. Naime, svako ko posalje sliku i naravno plati 18 evra, bice mu uradjena figura od kartona sa njegovim likom i postavljena na stolicu tokom utakmice. 18 evra je cena koja podrazumeva troskove izrade kartonskih "navijaca" a sve ostalo ide u humanitarne svrhe preko organizacije Borusije. Takodje, njihovi ultrasi ce se pobrinuti da severna tribina (gde se okupljaju) bude "ukrasena" kako dolikuje. Sajt na kome se vrse prijave za sada je na Nemackom, ali ce uskoro biti i na engleskom kako bi navijaci iz celog sveta mogli biti na tribinama(naravno do popunjavanja kapaciteta), barem figurativno ? 

Edited by DelijaMomak
  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@DelijaMomak Fantastičan marketinški potez, iskreno. Pokušavam da zamislim kako bi to kod nas izgledalo ?

  • Svidja mi se 1

U carstvu na žalu sinjega mora
pre mnogo leta to bi -
življaše jednom devojka lepa
po imenu Anabel Li -
i samo joj jedno beše na umu:
to da se volimo mi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaKoliko sam ispratio prodato je 5000 karata, mada verovatno i vise do sada. Ali da, ceo stadion ima da bude pun sigurno.

@AnnabelLee Pa bilo bi plafon 2000 kartona ?

Mada tamo zna se gde pare idu, ovde ima raznih kesa (ali to nije tema) 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja@Kneza90@Toza@BeconiWR@Milan@VukoNavijači Borusije iz Menhengladbaha napravili su sjajan potez u vidu nesvakidašnje podrške svojim fudbalerima u nastavku sezone.

Naime, navijači su kupili karte u zamenu za to da kartoni s njihovim slikama budu na tribinama na utakmicama Gladbaha!

Top...toop...toooop......odusvljen sam idejom :)

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Samo dokaz da ljubav prema klubu nema granice ! Msm da će igračima svaki vid podrske mnogo znaciti i motivisati ih ,sjajna ideja !!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jel moguce da su opet pomerili pocetak Bundeslige ...sad nije 9 nego 16, samo da ne završe kao Francuzi ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...