Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Borussia Dortmund


Preporučeni postovi

  • Vuko changed the title to FC Borussia Dortmund
  • Odgovori/odgovora 219
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Uginho @Đunisimus Teško da oni mogu izdržati taj tempo, vežu par dobrih utakmica i onda izgube od nekog autsajdera, i tako u krug. Dok Bajern melje li melje, kad uđu u seriju to je to. Kao što kažeš,

@Đunisimus ali je ostatak ekipe i te kako odradio posao na terenu , dominacija Dortmunda od prvog minuta !!! 

Dortmund silovito započeo postkorona eru, srušen Šalke Utakmicama Bundeslige u subotu definitivno je okončana pauza u evropskom klupskom fudbalu zbog koronavirusa. U derbiju izmađu dva velika lok

Posted Images

Erling Holand ? Mozda i najbolja investicija Dortmunda? Kakav mlad ubica tim imaju , preozbiljna ekipa ? steta sto kljucne meceve odigraju lose ,kao i prosle sezone , u vrhu su pola godine ,guraju,onda dodje bayern i da im 5ardu, sad ih PSG oduvao , kontam mlada postava ,imaju vremena,sve ce to biti vrhunski igraci. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho sve to polako dolazi na svoje da se uigraju malo i da sastav nameste. Nadam se prodaji Sanča jer od tih para se može dovesti 3-4 dobra fudbalera ako ne to onda 2 odlična da se popune neke rupe u timu kojih ima. Kao što su sa pulišićem uradili pa doveli trojicu. Haland je ja ne znam dečko ubiaca taj njuh za gol ta glad u očima da se ne staje nego samo gol, vrhunski potez odlazak u dortmund kao odskočna daska za najveće klubove. Samo je to boljka kad je najbitnije tad se igra najslabije i to ne valja tu mora nešto da se menja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Borusija od kada je otišao klop je postala jedan osrednji klub držali su se uglavnom na drugom mestu na tabeli ali svima je bilo jasno da ne mogu da ugroze Bajern čak i kada je u krizi.

Tuhel jednostavno po mom mišljenju je jedan prosečan trener koji nije kalibar za timove te veličine ali nažalost takav se pokazao i lusian farv od kojeg sam očekivao da vrati Borusiju u sam evropski vrh ali on tome nije ni prišao nije čak ni unapredio igru a u ovom trenutku ima verovatno i jednu od najtalentovanijih ekipa na svetu sa igračima kao što su Sančo i haland jeste ovaj drugi kasnije došao ali i pre njega su imali veoma kvalitetan sastav.

Farv je ubrzao igru  ali ekipa se ne brani primaju previše golova da bi bili u opšte kandidat za titulu,po meni Borusija mora da ga promeni jer verujem da sledeće sezone sa njim na klupi mogu da budu sa još slabijim rezultatima ,jer imali su oni par dobrih utakmica ali to jednostavno nije dovoljno za tim kao što je Borusija

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Po ovim pricama, Sanco ostaje u Borusiji, jer do sada niko nije ponudio velike pare, ali po svemu sudeci, ko ponudi najvise, njegov je Sanco.

https://www.meridianbetsport.rs/fudbal-liga-petice-bundesliga-nemacka-borusija-dortmund-dzejdon-sanco-sportski-direktor/

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaPa da ,svesni su u klubu da trenutno možda imaju ekipu i za titulu ,gledaće da ga zadrze svakako ,i ako dođje do transfera ne sumnjam da će ga i te kako dobro naplatiti i odma pokusati da nadju zamenu za njega .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada ostaje zato sto trenutno niko nema da iskesira 100+ miliona za njega koiliko borusija zeli da uzme a ima ugovor svakako do 2021. ili 22. tako da ne moraju sad ni da ga prodaju nego sledeci rok a da ce da se naplate u to ne sumnjam bice kao sa pulisicem lepa parica i dobvodjenje par igraca

@Nemanja ma ne mogu oni do titule nema to pojma bajern kolko god lose igraju ovi opet ne mogu da im pridju mnogo golova primaju po tekmi rasipaju bodove kao protiv leverkuzena kad sa 3:2 ti dozvolis da primis 2 gola za 5 minuta i izgubis 4:3

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus Mora i njemu cena pasti, nece izdrzati oni sa 100 miliona. Procitah sada da kao zele da ostane, ali ukolimo neko ponudi lovu, pustice ga. Cenim da ce pislati Man.Utd. nekih 80 miliona, ovi prihvate i svima lepo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada pa veoma moguc scenario a i macesteri su zagrlizi pa mozda budu dizali cenu jedi drugima i da ode za 80 to je top ja ga nesto licno i ne gotivim toliko nervira me njegova igra i voleo bih da ode a da se dovedu kvalitetna pojacanja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus I Bayern je prokockao mnogo bodova i prima golove od koga stigne , još će tu svašta da se izdešava do kraja sezone .nzm može li Lajpzig da odigra na ovakvom nivou do kraja sezone i dodje do titule .!?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja pa ja kolko citah negde cilj lajpciga za ovu sezonu je ls da se obezbedi a da titulu napadaju sledece ali ako se otvori ove sezone sansa zasto je ne iskoristiti moguce dea im ostane verner zbog svega ovoga ali mislim da ce otici posle sezone pa da vidimo sta su smislili za pojacanja i ostalo. Ova pauza ce bajernu odgovarati sigurno sad ce oni da posloze sve kockice i da opet uzmu titulu m,nogo su jaci os ostalih ako nista drugo imaju duzu i bolju klupu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne moze Fati biti toliko jaka zamena za Sanca, po meni treba naci bar nekog sa 70% vestina kao Sanco, a Fati je daleko od toga. Ali nista nije potvrdjeno, sve su to nagadjanja. 

https://www.meridianbetsport.rs/fudbal-transferi-letnji-prelazni-rok-borusija-dortmund-barselona-dzejdon-sanco-ansu-fati/0

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada prva Barselona ga nebi pustila da vredi i približno kao Sancho ,po meni los potez Dortmunda jer neće nista konkretno uraditi dovodjenjem Fatia, mali je dobro odigrao utakmice koje je proveo na terenu i dao dosta golova ,ali se prosto vidi u igri da tu treba još mnogo rada i odigranih utakmica da bi počeo da sazreva kao igrač ... ali da je talenat ,svakako da jeste .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Slazem se, mada Dortmund je oeuvek bio fabrika za dobre igrace, mozda i dobedu Fatia u redu brzo, pa za 2-3 godine bude na ceni kao Sanco

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja ali fati neće biti jedino pojačanje biće jedna od zamena kao sa pulišićem dovedu tako par igrača željnih igre i dokazivanja i to sve uklope u sistem. Mali bi opasan tandem bio sa halandom još da se rojs oporavi i zaigra ima li bi strašan napad. I zavisi koga još pikiraju ali fati može dostići sančov nivo lako 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada o tome pricam ,dve tri godine i moze biti vrhunski igrač koji moze da  preuzme dosta na sebe u igri,trenutno je to slabo @Đunisimus ako si pratio njegove partije video si da mu fali tog iskustva , voleo bih da pruzi dobre partije i da se pokaže kao dobro pojačanje ,mada mi je rano za to još kad je on u pitanju .mnogo igrača tamo se razvije i počne da igra atomski fudbal ,i šta oni urade ..odma ga prodaju ,uzmu pare ne kazem ali titule i trofeji gde su ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja pa i meni je to sranje što nema titula i toga ali izgleda da su oni to tako odlučili da prave samo profit od prodaje igrača i da ih prave u ekstra klasu. Ne znam kako nemaju neku veću ambiciju pa vidiš i za halnda da su uzeli klauzula je od 2021. 70 miliona i to može plati ko hoće

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus meni je to potpuno nejasno , nisu oni prosečan klub koji nemaju finansije ,pogledaj ti posete na utakmicama ,da nista drugo ne pominjem .totalno neozbiljno za takav klub da ne ostave glavne zvezde par sezona i napadnu titule ...nego čim izraste u igrača oni ga proslede u drugi klub ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čudne se tu neke stvari dešavaju tu tako da ne znam šta se dešava i koja im je poenta a na stadionu sam nio kakbo zdanje majko mila i kako ljudi vole i navijaju za klub to je vrh i još sediš piješ šivo niko te ne dira

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...