Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

@Krnja95Aj sad zamisli da je okrenuta situacija da li bi isto pricao? I prije nego odgovoris znam odgovor..

Partizan je igrao 21/22 kola da bi imao punu Arenu i prednost domaceg.. Vidio si zadnje dvije sezone kako se prolazi u Podgorici i naravno da bi vam MNOGO bolje bilo u pozorisnoj atmosferi u nekom Zagrebu.. Zato lijepo napises: Ja bih opciju koja najvise odgovara mom timu i cao. Da ne guramo pricu o objektivnosti i sl..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

@Vuko Ne ne, mislim da si pogresno shvatio, razumem ja tebe isto bi to govorio da je obrnuta situacija, ali ovo nema nista sa nekim prepucavanjima ili nesto slicno, jednostavno sistem je takav i po meni je on sranje i po meni bi trebalo da prvak bude ekipa koja je bolja cele sezone , to bi bilo najpostenije. Tako da samo na sistem mozemo da se ljutimo, ali nazalost ovaj sistem dozvoljava timovima da ne igraju u kontinuitetu cele sezone i ostavlja im prostora na puno gresaka i puno taktiziranja. Nerealno je da se preko F4 osvaja titula, jer jedan tim moze da bude u formi koji nije igrao cele seozne  i da je osvoji potpuno nezasluzeno, al dok se to ne promeni tako je kako je.. A ovo za Zg, ne bi nama odgovaralo da vi igrate na domacem terenu ? ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Krnja95 Zanimljiva ali vec vidjena provokacija na kraju ?

Da ne nastavljamo pricu ali ne zaboravi da se sa 3/4 pozicije od uvodjena plejofa ne osvaja titula..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nijedna ekipa nema tu šta ta traži, pa tako ni cigani. Pogotovo pred punom Arenom, iako više volim Pionir gde ljudi stoje jedni na drugima nego Arenu gde je i sa 10.000 ljudi prazno. A za cigane bi bilo najbolje da izbegnu Budućnost, jer kako i sam kažeš videli su kako prolaze u Podgorici u poslednje vreme, tako da mislim da bi to bilo baš neizvesno. Verujem da je zvezda završila kao prva da bi to Čovke očas posla rešio da im se dodeli titula, pa mu ne bi smetalo što je prekinuto ili bilo šta, ali dobro, razumem i njih ? Partizan je sigurno šampion, a ostali neka se poređaju kako im je volja!

  • Svidja mi se 2
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan je najdominantnija ekipa na Jadranu ove sezone. Sigurno da nije pravedno dodeliti titulu za zelenim stolom, ali mnogo gore je nekom poništiti sezonu, kolo pre kraja, gde je i teoretski obezbeđeno prvo mesto. "Branioci pravde" na ovim prostorima zagovaraju poništenje sezone ili da se igra play off bez publike, ne bih pristao ni na jedno rešenje. 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaSuper si ti to poredjao, sve u svemu ja mislim da se svi slazemo da je ovde najveći gubitnik upravo Partizan, sve moze da se desi al da im se da titula nema sanse, pa makar se ponistilo prvenstvo, a od nastavka prvenstva tek nema nista eno je cedevita otpustila pola tima, cibona u katastrofi, ceka se samo Bartomeu da i zvanično potvrdi ono sto svi znamo da nema evrolige za Aba ligu pa da se razilazimo, od sledeće sezone nece biti Aba lige to je moje mišljenje. Slazem se da je zvezda prva ovo bi vec bio kraj sezone, titula bi bila nasa, Čovke bi to izmuljao. A partizan ima sansu za evroligu i to mnogo realniju kroz evrokup, a evrokup ne moze da se ponisti a i tamo ste bili prvi 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jutros bas gledam Covketa kako prica o ABA na jednoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom. Kaze da ABA treba da se prekine i da vise nije regularna,cak iako se nastavi ili se administrativno dodeli titula partizanu da nije regularno. Mislim da kada bi Zvezda bila prva da bi vrteo skroz drugu plocu,jbg svako vuce na svoju vodenicu. Ali sta god da se odluci bice neregularno za neke. Kod nas i do sada tesko smo prihvatali tudje titule koje su regularne,a kamoli u ovakvoj situaciji. Svakako bice dobra TV serija gledati prepucavanja iz dvoriste u dvoriste i dodeljivanje/oduzimanje titule. Televisa presenta pocinje uskoro... :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@DelijaMomaksamo sam cekao kada ce coki da se oglasi. Po cemu je njwmu neregularno? Pitanje je da li bi pricao tako da je npr Buducnost prva. Zaista ne bih da trosim reci na coveka, koji.... Ne znam.

Ja se samo nadam da ce se liga odigrati, da ce Partizan uci u finale EK, a za EL sve po zasluzi, svakako se tu ABA ne pita nesto. Mislim kao organizacija. Djodi je tu tata

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Pa neregularno je jer nije Zvezda prva,da jeste bilo bi sve ok. Covke je izgubio kredibilitet i kod nas navijaca.ali dzabe kad ga drze u klubu ovi odozgo i njima odgovara.  Nadam se da ce se nastaviti liga,a ako vec nema uslova nek se dodeli titula partizanu,sto je posteno (iako sam zagrizeni zvezdas,ali realan). I za vreme bombardovanja je dodeljena titula partizanu u fudbalu pa se niko ne buni. Jbg zato se i zove vanredno stanje,moramo da se prilagodimo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
58 minuta , DelijaMomak rekao/la:

@BeconiWR Pa neregularno je jer nije Zvezda prva,da jeste bilo bi sve ok. Covke je izgubio kredibilitet i kod nas navijaca.ali dzabe kad ga drze u klubu ovi odozgo i njima odgovara.  Nadam se da ce se nastaviti liga,a ako vec nema uslova nek se dodeli titula partizanu,sto je posteno (iako sam zagrizeni zvezdas,ali realan). I za vreme bombardovanja je dodeljena titula partizanu u fudbalu pa se niko ne buni. Jbg zato se i zove vanredno stanje,moramo da se prilagodimo

Partizanu titula u fudbalu, Zvezdi mjesto u Evroligi..

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko uvek bih radije prihvatio mesto u Evroligi nego titulu u fudbalu ?? bilo bi stvarno zanimljivo da vidimo koliko su zvezdini rezultati uspesni, i moze li Partizan uz huk sa tribina da donese bolje rezultate u EL. 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Cesto se spominje ta nasa titula 99 a zaboravlja da su BUD/CZV u basketu dobili plasman u Evroligu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko da, nazalost o tome se ne prica toliko u toj meri. Znaci ako cemo ici tom logikom, zvezdani titula, Partizanu mesto u EL? Osim ako se Coki ne umesa, a verujem da hoce... 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , BeconiWR rekao/la:

@DelijaMomakcekaj cekaj. Malopre sam ustao, da n3 bude da sanjam, ti si objektivan zvezdim navijac? Nisi od onih zatucanih jednosmernih? 

Tako je uvek realan. Sto, mislis da ne postoje takvi? ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR kapiram situaciju, ali pruzi mi sansu ? Nadam se da ces dolaziti ovde cesto (posto ja hocu) pa cemo razmenjivati misljenje ?

Ako prelistas malo forum videces da umem i da opletem po Zvezdi ?

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sta mislite, koja bi bila idealna petorka aba lige? A da mozete da birate od 2011 do 2020? I koga biste stavili za trenera? Ja nikako ne kogu da se odlucim ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mnogo igraca je proslo, sigurno bismo nekog zaboravili, jedan mi je siguran,Bogdanović.  Mozda Rakocevic na pleja, ali verovatno je bilo boljih. Sigurno barem 3 iz partizana. A od trenera sigurno Pesic 40%, Vujosevic 60%. Mislim da nije bilo boljih od njih 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unlocked this tema
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...