Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

Split, Borac ili Cibona u EL??? Vece su sanse da nas do kraja maja pogodi kometa koju niko ne vidi, nego da se to ikada vise desi!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

Kako prenose pojedini Turski kosarkaski portali, Evroliga specijalnu pozivnicu spremila za Crvenu Zvezdu.Sa druge strane kondicioni trener Partizana protiv je nastavka sezone, smatra da se treba spremiti za sledecu godinu. Razlog, covek smatra da ima da bude mnogo povreda, kreće se od nule, bolje da se ne igra, gledajuci iz ugla igraca, bolje da se ne igra. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Ne brini ti o kondicionom treneru Partizana.. Čovjek ima svoje mišljenje i slobodu da ga kaže, ne mora gmizavac da mu napiše šta da priča..

Dal da se onda već čestita 4 EL dobijena na mufte?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoPa nista to jos nije zvanično, sacekajmo sa cestitkama dok se neozvaniči. Evroliga odlučuje o nastavku sezone 24.maja,a gle cuda, ABA liga se sastaje 27.maja.Sto se kondicionog trenera tice, ko garantuje da Ostoja ne suflira sta da se kaze. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Vjerovatno da si ikad čuo ko je doktor Vladimir Koprivica znao bi da on nije kao covićevi poltroni da njemu ne može da se suflira.. Ili mora to kao kod vas, što gmizavac kaže to je amin?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoMa cuo sam za coveka,ljudi se menjaju,mora i on da radi za svoj klub i gazdu.Bas je sada nasao da izjavi ovo,cisto onako ,radi price,ma mozes misliti.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Moras prestati sve da gledaš kroz gmizavca.. Ili svudje drugo mora da se radi kao kod njega?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoPa dobro ne kazem da se svuda radi kao kod nas gde sve proistice od jednog coveka,ali ovo mi je zapalo za oko,pogotovo tajming,mozda je slucajno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da je svima jasno da će zvezda opet na mufte igrali EL. U suštini za njih više ABA ni nema neki značaj kad se zna da se ćoki slizao sa Đordijem i to je to, ubeđen sam 100% da će i ove godine dobiti pozivnicu, pa taman opet i sledeće godine mogu da dovode Amere jer igraju EL. Džabe ti što si cele sezone prvi kad se već zna ko i zbog čega dobija učešće u EL.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ne bih ja toliko bio siguran da će CZV dobiti specijalnu pozivnicu Euroleague! Djordi je nekoliko puta izigrao Partizan, a Partizan je po svim parametrima pokazao da zaslužuje makar specijalnu pozivnicu, imam INFO da su oba srpska kluba uputili zahtev za dobijanje pozivnice, a jedan klub je dobio odgovor, a drugi još uvek nije! Opusti se slobodno, tvrdim odgovorno 😉

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Čitao sam nešto na Kuriru, ali svi znamo koliko su oni nepouzdani. U fazonu da postoji mogućnost da se EL proširi pa da oba tima igraju, ali i to mi nešto ne pije vodu. Baš zbog toga što je Partizan bio izigran milion puta, zašto ne bi i sad? Šta se tu toliko promenilo pa da odjednom EL krene da ceni Partizan?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ma nije Kurir pouzdan, iz prve ruke Info koji kaze da je Partizanu obecano sledeće sezone mesto, mnogi klubovi se zalažu za Partizan, pritom nam u korist ide i mesto do prekida sezone, a Djordi je odgovorio Mijailovicu da mu dostavi plan finansijskog izveštaja za ovu i narednu sezonu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congaobećanje od bartomeua teško da nešto znači ne bi bilo prvi put da nekoga izigra a sigurno ne i poslednji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step

Ma znam da Djordi laze, ali ovo je povezano sa sponzorstvom Partizana i Euroleague. Takođe ce vrlo verovatno ostati i Zenit, uostalom videcemo! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čitam sad ovu izjavu čovića kako se zalaže da naš region ima dva predstavnika i šta znam, i onda kaže da je za to da se Evroliga odigra do kraja i da se zalaže za to. Zašto se onda ne bi i ABA liga odigrala, čak ima i mnogo manje mečeva do kraja, samo PO i to je to? 

https://meridianbetsport.rs/kosarka-evropa-evroliga-crvena-zvezda-nebojsa-covic/

https://meridianbetsport.rs/kosarka-aba-liga-nebojsa-covic-crvena-zvezda-prekid-sezone/

Samo nek mi objasni kako za ovo ima prostora a za ovo nema. I još je sasvim izvesno da zvezda neće biti u osam najboljih u EL, što mu je onda toliko stalo do tog nastavka, a do ABA nije? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prof dr Koprivica je sjajan covek, sa samo jednom manom, u pogresnom je klubu, sto sam mu i licno par puta na DIFu rekao. I vazi za vrlo cutljivog, ali max profesionalno. I ako je on nesto izjavio, to je ili pod a - vrlo dobro promisljeno i potkovano,   ili pod b - ko sto rekose, mozda mu neko rekao da kaze. U svakom slucaju, posle sponzorstva Gasproma za EL jasno da ce Zenit igrati istu bar dok je Gasprom sponzor, a verujem da ce i jos neki klubovi kojima je isti sponzor igrati tu ligu😄

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma Covic je ubedjen da ce igrati Zvezda evroligu nema tu dvojbe.Ponasa se kao da je to vec gotova stvar,a sto se tice Gasproma to samo moze Zvezdi da ide u korist.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...