Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

Evo kada se već vodi polemika, da podsetimo ko je prvi poceo sa lazima u Aba plej-ofu! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

@sin_mitar On da “odraste” a ti da prestaneš da spinuješ/izmišljaš i sl..

Isti ste nam legendo i vi i Buducnost, ista ste ekipa.. Jedan dan gledate iz loža zajedno utakmice a drugi se koljete..

Ili mora da je Milo u loži i Bokan pored terena fotomontaža?

I ne daj bože kad se “karma” bude pojedinima vraćala, biće veselo..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@sin_mitar Tacno tako. Ajde sto selektivno pamte, nego kad ih i podsetis na nesto, prave se da se to nije desilo. Uvek drugi krivi, dok je njihova uprava najpostenija na svetu. Cak ni poraz nisu u stanju da prihvate, uvek je za to kriv sudija, Covic, Bokan, Vucic, Soros, Djordi... Sta mislis sta ce biti izgovor za sledecu sezonu ako nista ne naprave, korona ili ih je poremetilo uvodjenje 5G mreze? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma gde nije selektivno. Pa pogledaj koje gluposti se pišu o 5. utakmici a niko reč da kaže o seljačkim skupovima u podgorici u te dve utakmice, niko ama slovo da napiše.

Malo su dobili i odlično su prošli u Beogradu, Čović je mala maca kako bi reagovali mnogi na sve ono. Ali ne, priča se o 5. meču samo.

I iznose se neki dokazi, drugi zaboravljaju i guraju pod tepih, glumata neka nevinost i poštenje, a pritom ona pijana budala od Danilovića i cela ta ekipa koja se ogradjivala i otimala pare od igrača, predstavljaju kao andjeli.

Još zaboga, neko se drznuo da napiše nešto o pijanoj budali, ugovorima koji se nikoga ne tiču (po njegovim rečima) Duletovim kombinacijama i Tošinim tiketima iz tog vremena.
Ali je zato Čović djavo lično.

Karma. Sve se vraća i plaća.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Vidim docekao si kompanjona za vasu "cigansku istinu".. Uzivajte..

@sin_mitar Ista ste "pasta" i vi i Bokan.. Nema razlike, stari drugovi koji se malo vole malo ne..

I "pijana budala" je nesto sto vi u vasoj istoriji nikad nijeste imali. Cak vjerovatno nijeste imali ni igraca koji 30% "pijane budale"

I samo nek je vama gmizavac legenda, uzivajte dok vas vodi proslavljeni kosarkas i kosarkaski radnik..

O objektivnosti vasoj dovoljno sve govori sto ne vidite razliku izmedju Danilovica i covica.. Tuzno..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Odma frka kad nije 5 na 1, klasicno grobarski. To zapravo govori o Danilovicu, koliko se nisko spustio da ga neko poredi sa Covicem. Ovde nema ni lazi ni istine, nego razmena misljenja iz raznih perspektiva...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iz koje to uopšte perspektive Danilović može da se poredi sa ćoravim gmizavcem?? Da li je uopšte moguće da se njih dvojica stavljaju u istu rečenicu? Čovek koji je toliko toga doneo srpskoj košarci i ovaj drugi koji je šta? Po zanimanju profesionalni kriminalac, to mu je titula, tako? Ko vam je bre kriv što nemate jednu jedinu legendu pa morate da pljujete po tuđim. Ili sa vaše "perspektive" ipak imate legendu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Ufffff, pa vi najbolje znate kako je to ici 5 na 1 i to barem zadnjih 30 godina..

Pa svi znaju da je Danilovic za covica INSTITUCIJA a samo ih vi mozete porediti.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Milan Ajde da malo okrenemo pricu sa PAR/CZV ako hocete..

Sad nesto razmisljam, definitivni pobjednici ove situacije u Aba ligi je Hrvatska kosarka. Bili su na pragu da ostanu bukvalno bez i jednog tima a ispade da ce imati ni manje ni vise nego 3..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Da pobegnemo sa te teme, barem na kratko 😅 Evo upravo sad gledam tabelu, i zaboravio sam kakav je bio plasman na dnu, bukvalno su bili na pragu da ostanu bez klubova u ABA, ajd možda da računamo da bi Split ušao ili da bi jedan od klubova uspeo da izvuče opstanak, svakako bi bili na gubitku + ne verujem da će im se situacija nešto popraviti ni sledeće sezone sem ako im neko iznenada ne uleti sa kešom, tako da će opet biti glavni konkurenti za ispadanje. A na kraju 'ladno izboriše da igraju sa tri kluba naredne sezone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Gledaj, po meni nije to nuzno lose.. To su veliki klubovi iz kosarkaskih sredina ali moraju biti ravnopravniji i dici se iz ovog kanala..

Na kraju radije gledat Zadar/Cibonu nego pojedine privatne/menadzerske klubove..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Dzabe njima ti klubovi kad nisu konkurentni. Jedini sto mogu da se bore za opstanak.

@Toza Nece niko ulagati jer nemaju navijace. Jedini klub u poslednje vreme koji je imao solidan budzet je upravo zbog manjka navijaca presao u Sloveniju. Jedino da se Cibona preimenuje u KK Dinamo, mada je i tad pitanje da li bi pratili kosarku...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Pa valjda pocnu da ulazu, jer ako im se sad nije upalilo crveno svijetlo ne znam kad ce..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @Milan Naravno, ne treba uopšte diskutovati o veličini tih klubova, znaš i sam npr da je veliki derbi kad Partizan igra sa Cibonom i ako to više nije onaj odnos snaga i intenzitet, ali je ipak derbi. Takvi klubovi zaslužuju da igraju ma ne ABA ligu već i mnogo veća takmičenja, gledano po istoriji i tradiciji, ali da su u kanalu - jesu. Cibona od onog osvajanja ABA lige ne zna gde udara, ko zna šta bi bilo da su uspeli da igraju EL, verovatno bi ih to podiglo i to dosta što se tiče finansija, sponzora, igrača i ostalog.
Verujem da publike nema u većem broju baš zbog tih rezultata koje postižu, odnosno ne - postižu. Imaš Tornado Zadar koji ajd napravi kakvu takvu atmosferu ali čini mi se samo kad dođu naši klubovi i to je to, ovo ostalo ih ne zanima. A Cedevita je bila privatna i bukvalno nije imala navijače, mogli su da igraju 15 puta EL za redom - džabe.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Propustena je njima velika prilika da sastave Cibonu i Cedevitu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pa u suštini bi to bio jedini spas za Cibonu, ali garantujem da bi odmah naišlo na negodovanje kako se jedan klub sa tradicijom kao što je Cibona spaja sa klubom koji postoji par godina, kako se uništava ono od ranije i sve tome slično. Ali da bi to bio spas za Cibonu bio bi, ali opet onda je pitanje kako bi se zvali i sve tako slično tako da baš ne znam da li bi to bilo izvodljivo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Pa da su imali malo sluha da daju Tedeskiju da vodi i bude predjsednik Cibone, a sto ne i mozda vlasnik. I onda mozes na ime Cibona dodati sponzorsko Cedvita..

Naravno po meni ime,boje,tradicija Cibone bi morala ostati..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Podiglo bi ih, ali kako kada su upravo zbog finansija odustali od EL. 

@Vuko Mogli su oni da spajaju i 5 klubova ali opet niko ne bi gledao. Zato Cedevita, ne da je pobegla iz grada, nego cak i iz drzave

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...