Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vuko  jednostavno nisu imali muda, iako je garantovano sve. I ko je opet najvise ostecen u celoj situaciji? Partizan, Buducnost.

Zaista treba da sve cigane bude sramota. Da se pokriju usima. Mi jesmo krali otimali, kako kazu jelte, ali ovo sto se rsdi na njihovu korist, a na stetu Partizana je sramota. 

Definitivno napustiti ligu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

Šta će bre nekome muda da dođe da odigra jedan meč i da ode kući, i još im je bila garantovana bezbednost da svih strana?? Onda ni narednih sezona ne moraju dolaziti, šta je razlika? I još se oni prave kao da su oni nekakvi pobednici u toj situaciji + se žale na odluku, kao neopravdana je ta kazna što su dobili, čovek pomisli da li su ti ljudi uopšte i normalni? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gostovali duži niz godina kao i vi, pa i ove sezone, odigrali meč, izgubili, vratili se i teraj dalje. Ništa spektakularno oko tog meča 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Očekivana odluka. Crvena Zvezda ce ostati jos godinu dana aktuelni prvak Aba lige

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Kao sto kazes, i mi smo gostovali dugi niz godina, pa ranije nije bilo tolikih problema

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Pa nije ni sad bilo problema.. Vi ste preventivno zapalili sa meča dok ste u Bar išli i to su činjenice.

I da li ti stvarno vjeruš da nijeste otišli zbog litija?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Nisam uopste spomenuo litije. Sta je bilo u proslogodisnjem finalnom mecu u Podgorici?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Tako je. I tako su u nedogled jedni drugima prebacivali, i onda pri kraju ove sezone opet počeli da šuruju. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
3 minuta , Toza rekao/la:

@Milan Tako je. I tako su u nedogled jedni drugima prebacivali, i onda pri kraju ove sezone opet počeli da šuruju. 

Teško posle svega što se događa poslednjih mesec, mesec i po da će iko iz Srbije da šurije sa KKB, ali ne bih sad o tome pošto ćemo onda morati da više pričamo o politici , a ne o sportu.  POšto je u poslednje vreme masovana pojava u hrvatskoj , CG i na tzv. ko će više da "pljune" po Srbima i Srbiji, ali kažem da ne ulazimo sad u politiku , otićićemo daleko o teme i sporta

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pre i posle korone. Osvojili bi da nije bilo korone. Sad nema smisla igrati, npr Lorrncu Braunu je sestra preminula od Korone ako niste upućeni. 

 

Mada koliko citirate i gledate Čovića očekivao sam da ste videli tu izjavu za rts. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
21 minuta , Gretna rekao/la:

Pre i posle korone. Osvojili bi da nije bilo korone. Sad nema smisla igrati, npr Lorrncu Braunu je sestra preminula od Korone ako niste upućeni. 

 

Mada koliko citirate i gledate Čovića očekivao sam da ste videli tu izjavu za rts. 

Upravo to. Ali oni izvlace iz konteksta šta Doktor kaže, i prepričavaju kako njima odgovara.

Izvlači se iz konteksta sve. Pazi kada je njih ubedio fegi da je Zvezda zbog toga u Podgorici mogla da bude izbačena iz play offa!? Ja se stalno pitam koliki IQ treba da ima neko da poveruje u to.

Uzgred, kakva izjava 'garantovala policija CG' meč usred predratnog stanja? Garantovao ko? Koje zemlje policija? Ajde otvorite temu 'takmičenje u lupetanju ' pa da tamo pričamo o ovim stvarima.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko evo jednom i da se slozimo. Stvarno je idiotizam i postupci i izjave jedan za drugim danom!!!  P.S.: licno sam ko sto sam i pisao bio da se odigra do kraja, jer, jelte, naravno da bi Zvezda uzela trofej, po meni😃

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, sin_mitar rekao/la:

Upravo to. Ali oni izvlace iz konteksta šta Doktor kaže, i prepričavaju kako njima odgovara.

Izvlači se iz konteksta sve. Pazi kada je njih ubedio fegi da je Zvezda zbog toga u Podgorici mogla da bude izbačena iz play offa!? Ja se stalno pitam koliki IQ treba da ima neko da poveruje u to.

Uzgred, kakva izjava 'garantovala policija CG' meč usred predratnog stanja? Garantovao ko? Koje zemlje policija? Ajde otvorite temu 'takmičenje u lupetanju ' pa da tamo pričamo o ovim stvarima.

 

Druže vaš gmizavac jedan dan kaže da je šteta što nemate priliku da osvojite Aba ligu i odma sjutra dan glasa da se ista OTKAŽE!!

Pošto već mjesecima IZBJEGAVAŠ da odgovoriš na pitanja i spinujes u prazno, evo ponovo jednog u nizu pitanja na koja neću dobiti odgovor.

DA LI JE BILO “PREDRATNO” STANJE 10.02 KAD STE GOSTOVALI MORNARU U BARU?
 
I neće biti teme o lupetanju koju predlažeš, mada ne sumnjam da bi na njoj dominirao!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Sa jedne strane imas izjavu crnogorske policije koja kaze da je garantovana bezbednost, sa druge strane imas izjavu srpskih bezbednosnih sluzbi koja kaze da ne treba otici dole. Kome ces vise verovati, u trenutku kada se u CG srpski narod hapsi, tuce, maltretira i ponizava?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Zar stvarno verujes u sve sto vas Predsednik KK Crvene Zvezde izjavi? Da ti kaze da je sada dan ti bi u to poverovao! Kako ima uslova da se ode u Bar, tamo nije bila ugrožena bezbednost kluba i celnika, a u Podgorici jeste? Objasni mi kako? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Bar je gradic sa manje od 20 000 stanovnika, dok je Podgorica dosta veca a uz to je jedini grad u CG sa organizovanom navijackom grupom.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...