Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FC Paris Saint-Germain


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 243
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Pitanja je puno a odgovora za sada malo,zbog globalne pandemije,da li ce Tuhel predvoditi svece i u narednoj sezoni od toga i zavisi kako ce izgledati tim Psg_a,mislim da je jasno i ocigledno da ce pre svega morati da se pojacaju na mesto klasicne devetke,jer Cavani odlazi a Icardi nece biti otkupljen,druga nepoznanica je Neymar,da li ce se vratiti starom jatu ili ce se Seik jos vise otvoriti zbog Sp u Qataru,jer mu je veoma bitno da ima da neko promovise od vodecih zvezdi to prvenstvo,cujem da postoje neke spekulacije da ce Barcelona dati Grizmana,Semeda i novac za Nezmara,videcemo kako ce se na tu ponudu celnici Psg_a odupreti,jasno je da ce Mbape ostati jos godinu dana u Parizu,vidim i da Leonardo ne odustaje od Paqete koga je i doveo u Milan,takodje Psg ce morati da juri desnog beka posto gotovo sigurno Menije odlazi kao slobodan igrac,jeste da tu moze da igra i Kerer,ali nije  dovoljno ofanzivan,tako da ce morati da traze ofanzivnog beka sa ofanzivnim karakteristikama,takodje i Tiago Silva napusta Pariz pa ce  i stopera juriti,vrlo verovatno da ce to biti Kulibali ili mozda cak i Umtiti,od ostalih igraca verovatno i Paredes napusta klub,mozda i Kurzava tako da ce biti buran prelazni rok kod svetaca.Zagarantovani igraci koji ostaju su pored Mbapea jos i Bernat,Verrati,Gueye,Markinjos,Kimbempe.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tuhel je verovatno bivši osim ako ne osvoji ligu šampiona za šta ima tim ali mislim da nema umeće i u Borusiji je nasledio jak tim i nije bio na nivou po meni previše se trudi da bude inovativan a to mu zasada baš i ne ide.Na njegovom mestu vidim Poketina čovek bi sa ovim timom zavladao Evropom a i zvezde bi poželele da ostanu u klubu dve muve jednim udarcem.

Pošto je cavani pred odlaskom a icardi neće biti otkupljen zanimljiva mi je ta trampa za neymara nisam to nigde video ali sa grizmanom i semedom bi pokrili mesta u timu i ostalo bi im novca,a zamena za neymara dali im je potrebna to je pitanje samo se ne sećam dali je guedes idalje pod ugovorom sa njima u toj situaciji im ni nebi bila potrebna nikakva zamena.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Alex Teles je novi igrac P S G,doveli su ga iz Porta !!! Kazu da je transfer vredan izmedju 20 i 25 milke....Takodje i Barsa ga trazila ali je izabrao ipak  P S G.....:)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo i pomalo bizarne situacije o Psg-u i Heseu, clanu Parizana koji je ove sezone na pozajmici u Sportingu iz Lisabona. Ima pravo na medalju sa Psg-om kao legitimni clan. Ovo je zaista neverovatno, ako se uzme u obzir da je u maticnom klubu u Ligi 1  odigrao bukvalno jedan minut i to u mecu protiv Meca, a dva dana kasnije otisao na pozajmicu u Sporting iz Lisabona. 

 

2019-07-17_SG_Dynamo_Dresden_vs._Paris_Saint-Germain_by_Sandro_Halank–469.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Psg i Leonardo ciljaju novo pojačanje, ovog puta gledaju ka Torinu i De Silju. Leonardo je prosto zaljubljen u kvalitete ovog Italijana,koji bi trebao da bude direktna zamena za Menijea koji izvesno odlazi iz kluba prenosi tutomercato. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

P S G zeli da dovede Umtitija iz Barselone,Barsa ga ceni 30 miliona sto je realno za princeve sica :)

GettyImages-1193266600-696x485.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po pisanju spanske Marke Dris Mertens je na meti Psg-a, koji ga vidi kao idealnu zamenu za Edisona Kavanija koji napušta klub! Videcemo da li ce i kako reagovati sam Mertens koji svakako da bi dobio veliki novac za potpis ugovora sa Francuskim gigantom, koji je jedan od platezno najmoćnijih klubova današnjice! 

Ove sezone je u dresu Napolitanaca u Seriji A odigrao 21 mec uz 6 datih golova i imao je i 5 asistencije! 

Podsetimo ranije je Celsi figurirao kao najveći favorit za njegov potpis, ali se sada ovo drastično menja! 

dries-mertens-champions-1582702567-32421.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe mislim da ovde dobijaju oba kluba ,Barsa malo da napuni kasu i proda Umtitija na kojeg svakako ne računaju ,dobar je stoper ali se nije bas uklopio u sistem igre Barse , Parizu je potreban još jedan u zadnjoj liniji i msm da Umtiti zadovoljava njihove kriterijume ,ali otom potom videcemo ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni se čini da oni više ni sami ne znaju na kojoj poziciji da dovedu igrača, jer na svakog imaju po 2 vrhunska igrača, posle onog poraza od Barse 6 1 čini mi se i nerealnog ispadanja iz lš meni deluje da oni nikad neće uspeti da se popnu na krov Evrope, imaju godinama manje/više sličan tim i opet ništa ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Nesto tu fali, da li zelja, ili ih iskreno boli briga za sve, pare su im pomutile mozak. Plus liga ocajna, nemaju sa kim da igraju, ne znaju kako da podignu formu na 100%.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 sati , Vlada rekao/la:

@Uginho Nesto tu fali, da li zelja, ili ih iskreno boli briga za sve, pare su im pomutile mozak. Plus liga ocajna, nemaju sa kim da igraju, ne znaju kako da podignu formu na 100%.

ima tu nečega sigurno, pare su ih demotivisale tu nema greške, možda im fali iskustvo sa velikim timovima, generalno oni su na polusezoni uglavnom obezbedjeni sto se lige tiče?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada bas tako ,pare su tu napravile najveću pometnju , ne gledaju kako da uigraju i naprave hemiju u ekipi nego dovedu sto više zvezda , plus ne možeš ti igrati na vrhunskom nivou kada su ti utakmice u ligi realno slabe...imam osecaj da igraju 50 % u ligi s kad naidju u Evropi na ozbiljan klub ,odma ogroman problem ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prema pisanjima nekih medija, PSG bi mogao da krene u napad na Rajkovića. Rajkovic se pokazao kao najbolji golman u francuskoj ligi, tako da nije ni cudo sto je on jedna od meta. Svakako da PSG vec ima vrhunskog golmana, ali opet, Rajkovic je svakako "jeftiniji".

 

 

20200513_112004.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vladato mi nije baš preterano realno ne zato što on nije kalibar za PSG već zato što oni gledaju uglavnom da dovode veće zvezde a i sad imaju navasa koji je sjajan ako bi nekoga dovodili verujem da bi to mogao da bude nojer pošto se priča da nije zadovoljan u Minhenu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Slazem se, al opet, on je bolji bio i od tog Navasa, a opet, jeftiniji je i bolji od bilo kog kolmana u tom rangu, i sa tom cenom, tako da moze svasta da se desi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vladavoleo bi da pređe u veći klub pa makar to bio i PSG jer odavno nismo imali golmana u nekom vrhunskom timu a Rajković svakako to zaslužuje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Po svemu sudeći PSG hoće da otkupi Maura Ikardija , ako je istina sto se pise da Cavani napušta klub onda im i tr kako zreba ovakav napadač , Inter ne računa na njega pa će im dobro doći novac od transfera a PSG dobija brutalnog napadača ,dobra opcija za sve !!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Nekako nije mi se ni Ikardi pokazao, mozda i zbog toga sto tim vrvi od zvezda, ili jos trazi svoje mesto. Ali odlaskom Cavanija, valjda ce biti mesta i za njega, pa da pokaze sta zna

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Vise je igrao nego Cavani, koji je doduše bio i povredjen! Posle je usledio sukob na relaciji Tuhel - Ikardi! Pitanje je koliko ce Tuhel računati na Maura ako Tuhel ostane na klupi Svetaca! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...