Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Italy national football team


Preporučeni postovi

Jedno od najboljih finala koje sam gledao, jeste finale 2006 godine izmedju Italije i Francuske. Finale koje je bilo po mnogome istorijsko, kako po igracima koji su ga igrali, tako i po incidentu koji se desio. Sastav mocne Italije tada je bio Gianluigi Buffon, Cristian Zaccardo, Fabio Grosso, Daniele De Rossi, Fabio Cannavaro, Andrea Barzagli, Alessandro Del Piero, Gennaro Gattuso, Luca Toni, Francesco Totti, Alberto Gilardino, Angelo Peruzzi, Alessandro Nesta, Marco Amelia,  Vincenzo Iaquinta, Mauro Camoranesi, Simone Barone, Filippo Inzaghi, Gianluca Zambrotta, Simone Perrotta, Andrea Pirlo, Massimo Oddo, Marco Materazzi. Ne moze niko reci da ce Italija ikada vise imati ovakav tim. Sto se tice incidenta, svima su poznati akteri Zinedin Zidan i Marco Materazzi, razlog zasto je doslo do ovoga jeste vredjanje Italijana. Italijan je povukao Zidana za dres nakon čega mu je ovaj odgovorio : "Ako zelis moj dres, dobices ga posle utakmice". Materaci je na Zidanove reci, odgovorio : "Radije cu uzeti onu ku*vu". Na to je Zidanu pao mrak na oči i desilo se sta se desilo( ovde je Materazi mislio na Zidanovu sestru). 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

"Noć pre finala Svetskog prvenstva 2006. proveo sam igrajući karte sa Gattusom do šest sati ujutro. Nisam mogao da spavam. Ostali igrači takođe, ali oni su igrali video igrice. Spavao je jedino Del Piero. Kada smo ga pitali kako je to uspeo, rekao je da je navikao da igra finala."

Francesco Totti! 

 

 

 

tottidelpinaz-e1334737837908-1280x720.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...