Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Kup Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vlada Bukvalno smo poslednjih 20ak minuta opsijedali njihov gol i ako smo imali prednost..

Ma sve i da nijesmo idemo dalje i to je najbitnije!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko pinned this tema
  • Odgovori/odgovora 130
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Mi smo se nasli, samo nam ti falis jos 

Kako je Kup Srbije "preko noći" postao bitniji od Superlige? Trofej je uvek dovoljan motiv za klubove, ali čini se da će taj motiv ove sezone biti veći nego ranije Odluka Fudbalskog saveza S

KUP SRBIJE – ŽREB: Pored prošlogodišnjeg pobednika Kupa, još tri ekipe povlašćene pred žrebanje -KAO DA JE LIGA ŠAMPIONA- Narednih dana trebalo bi da budu poznati parovi četvrtfinala Ku

Posted Images

Kako nije branio rezultat partizan od 80. minuta stojković oduglovači sa ispucavanjem marković ude u korner i onda malo falilo da autogol odvede u penale

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus Znaš kad sam očekivao ovakav meč majke mi, samo što sam mislio da će ići iz "iksa", baš baš tipičan kup meč, pogotovo na ovakvim oranicama kao što je Surdulica, damo gol - dva i onda otaljavanje posla do kraja, baš dosadno za gledanje, ali šta očekivati u ovoj fazi kupa, još pogotovo posle ove pauze.

Zna li neko kada je termin za polufinale? Koliko sam shvatio ove godine se igra na samo jedan meč, nije više dvomeč. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Od 90min mozda, tacnije odugovlacio je u 92:30 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prosla i Vojvodina na penale poslije 0:0

Kladim se da ide 1/2 Partizan-Vojvodina..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Naravno ocajan fudbal ali Vojvodini je pripao penal rulet ,Pele je jedini promašio penal za Mladost 😳

 

VOJVODINA-MLADOST-LUCANI_475-1068x712.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zali boze fudbala koji se igrao ali samo gledajte jako vosa kidise protiv partizana i lomi se u Polufinalu ako se sastanu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja ovaj fudbal kad gledam poželim da ga ne gledam nikad vise i svaki put tako ,ali opet gledam....😂

Partizan je pobedio Radnik u Surdulici sa 2-1, 2 gola Asana ,ali to je jadno majko mila 😳

 

 

radnik-partizan-6012-1068x644.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I ko ce da me ubedi da ovo nije namestaljka i 2-1 Čukarički-Vojvodina (1-2)3-2 FT

Pa ugasiti ih ,jedino sto je ovaj mali Tedić opasan klinac to posteno nevezano za ovu utakmicu ima talenta decko i danas je dao het-trik 🙂

 

cukaricki-radnicki-kup-35059-1068x751.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
8 sati , Vuko rekao/la:

Sta si ti gledao da mi je znati, pa Partizan je mogao da im da 5 komada minimum.

Istina imali su ovo slucajnu situaciju na kraju ali ovo je bilo lagano.

Činjenica jeste, drugo polvreme Surdulica nije prišla golu, ali da je Vitas mogao da vas pošalje na penale, mogao je

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
8 sati , Vlada rekao/la:

@Đunisimus Partizan branio rezultat ? Sta si ti gledao ? Ovaj golman Surdulice branio kao da je kengur, svaka mu cast. 

Teći goman Zvezde poslat u Srdulicu na pozajmicu (uzgred odakle je i došao), naravno da hoće da se dokaže, kad ako ne protiv Partizana

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Samo da ukinu od nedelje one mere da može samo pola kapaciteta stadiona. Baš bio bilo bezveze da sever i jug budu poluprazni, a i lakše bi došao do karte bez cimanja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Živo me zanima šta će raditi sad da prodajom karata i koliki će kapacitet pustiti. Termin je idealan - 20h.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
2 minuta , Vlada rekao/la:

@Бели вук kao da si prizvao, samo da jave da li ovo vazi i za derbi i bice sjajno

 

20200605_174642.jpg

Cene karata su korektne, tremin idealnan, samo da puste ceo kapacitet i spektakl može da počne 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 5.6.2020. at 14:33, Toza rekao/la:

Živo me zanima šta će raditi sad da prodajom karata i koliki će kapacitet pustiti. Termin je idealan - 20h.

Po vremenskoj prognozi termin je idealan za potop.Samo da derbi neunisti kisa.Neko je stavio sliku Marakane koja je kao bazen,nije bolje ni na JNA.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...