Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

Što se mene tiče nek uđe bilo ko bukvalno, sem Dinama iz Vranja i onog kretena Antića. Kakav je to indijanac, ja to u životu nisam video majke mi. Što dalje od SLS a i od fudbala uopšte. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Flaki @Vlada Graficar ce renovirati stadion, ali kad smo kod toga, ne znam da li Radov stadion uopste ispunjava uslove... Verovatno su skapirali da Zvezda ulaze vise para u taj klub, nego sto bi zaradio igranjem u SL. Po meni je to posteno, da ostanu u istom rangu. Ako nista vise, barem ce se jedan klub osposobiti za neki naredni period.

@Bole_1981 Koji tacno tim Graficara? Kada bi igrali sa svojim timom, ne da ne bi usli u SL, nego je pitanje i da li bi ostali u drugoj ligi...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
8 sati , Toza rekao/la:

@Kneza90 Tog ni deset korona ne može da opere, kako god okreneš. 

Nemoj tako,  Nemački sud je rekao da je dovoljno odmardeljao  😂😂😂😂😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Krece najzad nase prvenstvo,da li Zvezda moze do titule vec danas protiv velikog Rada.Takodje utakmica Vojvodine I Cukarickog ce biti prava poslastica.Naravno,danas treba cestitati najtrofejnijem klubu na ovim prostorima godisnjicu osvajanja titule evropskog sampiona.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovaj nastavak je samo otaljavanje posla,jer bukvalno prvenstvo je zavrseno nema ispadanja..jedino u kup takmicenju moze biti malo zanimljivosti i neizvesnosti...tako da u sredu kada se igra 1/4 finala kupa mozemo ocekivati neku borbu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Reče Lalat kako će Mladost da se odmara protiv Partizana pa da ih izbace iz Kupa, tako da nam verovatno sledi otprilike isti cirkus koji je i bio 😅 Biće jedino borbe za to četvrto mesto, a možda za treće i to je to, ostalo je sve jasno i igra se eto čisto radi reda. Ovi ostali će napasti Kup pa ako neko bude imao sreće da napravi neko iznenađenje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Bas gledam Indjiju sada, nije to toliko lose, ne znam kako su 14 na tabeli, al mi drago sto ce ostati u ligi, pa da se malo presaberu do sledece sezone. Opet Spartak igra dobro, i drago mi je sto su se orjentisali ka mladima, jos kada bi i neku Evropu uzimali sledecih godina, to bi bilo pun pogodak za takvu ekipu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada indjija nije bila uopste losa tokom cele sezone,par puta je sasecena u koren na pojedinim gostovanjima...sada igraju rastereceno nemaju brige oko opstanka i zato izgledaju jos bolje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa bilo je ocekuvano,petrada za titulu,fantasticna igra novog starog sampiona.Sa ovakvom igrom I evropa nije daleko.Ovo ce biti decenija Crvene Zvezde.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Ne moze ni titula da se slavi bez provokacija.. Uzivaj, pusti decenije, vjekove..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Polako sa zelatanjem oko decenija i vekova, brzo se to okrene 😉

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

31. titulu jesmo uzeli sa stilom, ali mi nije jasno dokle ce ovo sto se ne moze zvati ni klubom, niti terenom, stadionom, svima, da igra super ligu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...