Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

19 sati , Toza rekao/la:

@Bole_1981 Na to se i aludiralo. U košarci Partizan prvi, poništava se sezona. U fudbalu zvezda prva, igra se još četiri kola. U rukometu zvezda ispada, poništava se prvenstvo. U hokeju zvezda prva, prvenstvo se prekida ali se važi plasman do tad, dok je npr u juniorima Partizan bio prvi pa se prvenstvo prekinulo ali se plasman nije važio. I dolazimo do futsala gde je zvezda isto bila prva pa se prekinulo prvenstvo ali se važi plasman. Eto, to je značio transparent. Nemam nameru da se raspravljam oko bilo čega, samo sam objasnio značenje. 

Mnogo se sekirate zbog hokeja... A nemate prvi tim u hokeju, tj postoje samo 4 kluba i to Crvena Zvezda A i B i Vojvodina A i B. Npr Partizan u hokeju nepostoji. Znači nepostoji.

A ima i ovo. Sezona u hokeju je završena 14 marta, Zvezda je osvojila titulu pobedivši u finalu Vojvodinu sa 2:0 u pobedama. 

https://hockeyserbia.com/7122/crvena-zvezda-osmi-put-sampion-srbije/

Dalje rukomet. Niko nigde u nijednom sportu nije ispao iz lige. Čak i u fudbalu koji se nastavio. 

Za te klince hokeja stvarno ne znam. Nisam toliko strastveni navijač kao ti da pratim klince koji treniraju hokej. Ali kad pogledas malo bolje te klince, vidis npr da U16 generacija da je Zvezda prva, a U12 i U14 Partizan, tako da eto...

Futsal isto. Ne postoji Klub malog fudbala Partizan. Ne znam isto što vas to interesuje. Vama ni iz dzepa ni u dzep. 

Pre nego sto pokupite te gluposti sa društvenih mreža koje kače likovi koji imaju 12 godina...proverite informacije majku mu... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Gretna Pa otprilike to je i jedan od problema. Sto je najuspjesniji Srpski HK doveden do nivoa kojeg je doveden..

Ali vama Zvezdasima je izgleda normalno da se gase Partizanovi najveci klubovi ili dovode do nivoa ikebane (KK, VK, HK)

A ti prije nego sto se odlucis da pravis analize i pravis se pametan, iskljuci rsb i razmisli malo mozgom i ukljuci obraz..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Pošto se vodila polemika  čiji je fudbal bolji . Evo klupskog koeficijenta sa sajta UEFA. Pa kako to ako su tolko kvalitetnija liga da budemo ispred njih

Untitled.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук Ovo je samo jedan od pokazatelja ali ni blizu da odredjuje nesto.. To je znak da su Czv/Par u zadnje 3 sezone usli u 5 grupa i osvajali solidno bodova..

https://www.fifa.com/fifa-world-ranking/ranking-table/men/ Sto mislis o ovoj listi?

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Druže ja sam ti samo izneo činjenice, šta pokušavaš da mi osporiš, da niste pobednici u svakom sportu nakon ove situacije?? Uopšte nije bitno da li Partizan ima tim u hokeju ili nema, bitno je da je u svakom sportu namešteno da bude kako zvezdi odgovara. Opet ti ponavljam da sam samo pojasnio šta je transparentan značio, nemam nameru da se raspravljam oko toga sa takvima kao što si ti pa pokušavaš da ispadneš pametan a neke činjenice ne možeš da osporiš. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
3 minuta , Vuko rekao/la:

@Бели вук Ovo je samo jedan od pokazatelja ali ni blizu da odredjuje nesto.. To je znak da su Czv/Par u zadnje 3 sezone usli u 5 grupa i osvajali solidno bodova..

https://www.fifa.com/fifa-world-ranking/ranking-table/men/ Sto mislis o ovoj listi?

 

Znam da su kao reprezentacija dosta uspešniji od nas. Nego ovde koliko sam skapirao se vodila oko liga priča. Jer jedno je reprezentacija, a drugo liga. Evo ti odbojka u njoj smo kao reprezentacija šampioni Evrope, a klubovi ništa u Evropi ne mogu da urade, mnoge lige su ispred nas

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук Pa prica je bila generalno o fudbalu (liga, reprezentacija, igraci, sve)

To sto je Srspska liga trenutno ispred (nadam se da ce ostati) nije ipak nikakav pokazatelj..

Njihova liga, klubovi a pogotovo reprezentacija su od raspada Jugoslavije ipak bolji od ostatka ex-yu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Poceo TSC da gazi Javora i onda sudija hladno ne vidi lika iz TSC-a kako namerno izbacuje rukom loptu iz gola,penal,crveni karton i dovidjenja,ali ne,sudija na centru gleda sta se desava,linijski naravno slep i eto.Javor ce do kraja da primi jos dva.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
18 minuta , Vuko rekao/la:

@Бели вук Pa prica je bila generalno o fudbalu (liga, reprezentacija, igraci, sve)

To sto je Srspska liga trenutno ispred (nadam se da ce ostati) nije ipak nikakav pokazatelj..

Njihova liga, klubovi a pogotovo reprezentacija su od raspada Jugoslavije ipak bolji od ostatka ex-yu..

To da, ako računamo od raspada do sada,  generalno jesu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Kako jedna greska, promeni ceo tok meca, mislim vrv bi TSC pobedio, ali ne sa ovolikom razlikom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Mačva izgubi sa igračem više, šta su oni sve u stanju da promaše. Oči u oči sa golmanom, igrač im skida sa gol linije....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

teske stele se nastavljaju tsc javor tekma nema da se igra u kladzi sve igre blokirane pred pocetak meca. macva zali boze ovog fudbala sta sam ja gledao nemam reci stvarno je sramota gledati ovo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

na tsc jos pre 10 dana kad je objavljeno da se liga nastavlja 1i3+ je bilo 2.15, sto sam odma okarakterisao poklonom, da bi danas na tu igru bila 1.4!!! tolko o tome. a da gledam macva-vozd?? paaaaaaaa, kad ne bi imalo sta drugo, gledao svoj kanal s kamerama u ulazu nego to!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa zato sto se takve utakmice igraju u nasem prvenstvu,zato ti klubovi isoadaju odmah u prvom eventualnom u drugom kolu evropskog takmicenja.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Tacno tako, nasima su na prvom mestu glumacke, pa tek onda fudbalske sposobnosti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan postoje klubovi koji jure Evropu i onda cekaju prvo kolo da izgube kuci na kvotu 7 od Flore iz Talina i zavrse pricu tako.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki mozda taj TSC i bude izuzetak od pravila... Mozda.

Nije iskljuceno da ce doci Fulji iz severne Albanije i nakantati ih ili Tre Pene. Ok preterujem, ali ne bih iskljucio mogucnost da Tsc cak i prodje do 2.kola kvalifikacija

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki @BeconiWR Mislim da ne treba da poredimo TSC i Niš, TSC je mnogo zdravija priča, nema veze što ih njihovi guraju, logično je da ulažu u njihov klub, prave stadion, planiraju izgleda ozbiljnu priču i to je skroz super, tako da verujem da neće imati izlete u Evropu kao Radnički, da odigraju jedno kolo i da se pozdrave, pogotovo protiv takvih ekipa kao što su Flora, Tre Pene i šta znam. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza naravno, zato sam i rekao da bi mogli biti izuzetak od pravila. Ipak je fino ulozeno u njih. I zaista deluju ozbiljno. E sad da li ima kupovin3 bodova, verovatno.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...