Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vuko Slažem se, šta te briga ko investira, što kažeš neće sagraditi stadion pa ga odneti. Ali vidiš da ih je, kad smo već konkretno oko Vojvodine, Bata držao tako što im je sve plaćao i to je to, oni uvek gledaju svoj interes, i zasmisli sad da neko sa strane dođe i kaže ja sam taj i taj hoću da investiram i na neki način preuzmem Vojvodinu. Stvarno mislim da su veoma male šanse da bi se to i ostvarilo, Firma bi prva digla glas, dajem ruku da bi tako bilo.

Oni su spasili Rijeku bukvalno, da nisu uleteli ko zna gde bi Rijeka danas bila, a ovako su postali najozbiljniji konkurenti Dinamu, naravno da su ovi dominantni i verovatno će biti još mnogo mnogo dugo ali kao što kažeš pogledaj skor npr sa Hajdukom, tuku ih redovno, čak u poslednjih par godina imaju dobre rezultate i protiv Dinama, mislim koliko dobri mogu biti, što dokazuju i tri osvojena kupa. Ona titula se desila pa se desila, drago mi je bilo svakako što su barem na kratko prekinuli dominaciju Dinama. Volpi im je bukvalno udario temelj i sad samo treba da nastave tim putem, naravno da nije realno da osvajaju titule ali šta znaš, možda i do toga dođe.

Evo malo sam kucao na netu pa sam naleteo na ovaj tekst;

https://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/STVARANJE-NOVE-RIJEKE-Prije-tocno-sest-godina-se-krenulo-put-Spezije.-Volpi-je-rekao-da-a-ostalo-je-povijest/

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Toza Ma kakva firma i ko bi njih 100 pitao ako bi dosao ozbiljan investitor koji bi pravio nov stadion i sl. Naravno ime/grb/dres i tradicija da ostanu, to se podrazumijeva.. Nešto ne vjerujem da je draža Riječanima bila borba za opstanak ili to što su dobijali Evropske velikane i osvajali trofeje..

A za ovaj link, znam skoro sve, pošto mnogo više pratim ex-yu fudbal od top5 i sl.. Čak sam i bio na derbiju na Maksimiru 3.12 2016 kad je Rijeka sa 1:1 sačuvala 6 bodova prednosti i olakšala na proljeće put do titule..

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Meni je želja da odgledam Hajduk - Dinamo i Željezničar - Sarajevo, baš da vidim kakva je atmosfera i kakav je fudbal u poređenju sa našim Derbijem

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaPa dobro ali se valjda slazemo da derbi ne pobedjuje bolji nego gladniji za pobedom i ekipa sa vise zelje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Pa dobro, ne moze bas ni pobediti slabiji, to je isto ono kao u Engleskoj, ko dobije derbi, miran je, to je stvar duhva svih nas, kod mene u kraju, nije bitno da li je Crvena Zvezda prva ili ne, ako smo dobili derbi, oni su manji od makovog zrna. Ne raduju se toliko tituli ako izgube u derbiju, tako da, za mene je najvaznija utakmica u sezoni derbi, i njega ako dobijemo, mozemo biti drugi, meni je nebitno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Dobro, u derbiju nema favorita, ali bode oči da ako je neko kvalitetniji tim da bar da gol u 180 minuta protiv najvećeg rivala, zamisli da jedan tim ne uputi udarac u okvir gola, nije to nedostatak motiva i zelje, već ipak nesto drugo! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Poslednji derbi je bio odvratan za gledati.... Derbi pre toga. Oducili smo vas od fudbala. Dobismo vas lagano. 

Tacno je, derbi je derbi i nebitno ko je u kakvoj formi, bitno je ko udje napaljeniji u mec. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa isto je tako bolo oci 11 godina bez poraza Zvezde na marakani,pa jel to znacilo da je Zvezda bila uvek bolja.Sto se tice pobede u derbiju ili titule ja razumem da ima ljudi koji se tako osecaju da im je pobeda u derbiju bitnija od titule ja nisam medju njima,tako da oko toga ne vredi komentarisati kada su nam stavovi dijametralno razliciti.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90  ne postoji osoba u svetu kojoj nisu podjednako bitne pobeda u derbiju i titula. Da vise mi osmeh na lice izmami pobeda u derbiju, pa onda kao sto Lola rece odvojite titulu ako vas nije sramota... Isto vazi i suprotno. Derbi>titula

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svi znamo da je osvojena titula bez pobede u Derbiju ništa. Bio si najbolji u prvenstvu a nisi pobedio najvećeg rivala iz dva ili tri meča?? Džabe ti onda i milion pobeda protiv Surdulice, Inđije i ostalih.

@BeconiWR Trebalo je da bude 0:9 😅

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Aj se ti naloži na derbi, kad si mesec dana ranije igrao sa Liverpulom ili Bajernom... vama je najvaznija utakmica Derbi u sezoni, nama nije...to je ključna razlika... 

 

A bice nadam se prilika da odmerimo u kupu taj derbi 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Ti druze kao da igras LŠ 20 godina, a ne 2 godine, pa ti sada nije bitan derbi, nemoj te price molim te

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna

Mene bi bilo sramota da se ponosim titulom u SLS a da najvećem rivalu nisam makar dao gol, jel to ima još negde u fudbalu, da tim koji suvereno hara ligom bas protiv najvećeg rivala u dve utakmice od mogućih 6 bodova uzme samo 1?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Meni je hit što ti pričaš kao da ste vi redovni učesnik evropskih takmičenja, a ne samo poslednje tri sezone, još kad čujem priču kao kako je dobro da naši klubovi igraju Evropu, a vi ste deceniju ispadali u sezoni kupanja 😅 čuj aj se ti naloži na Derbi, pa Derbi je najvažnija utakmica u sezoni bez obzira na poziciju na tabeli, učešće u Evropi i sve ostalo. Imali ste vi vaše "cigane" Vujadina Savića i Stojkovića, kako su se ono zvali, hor Kolibri? 🤣 Kako njima Derbi nije najvažnija utakmica ako su toliki cigani? Meni je Derbi mnogo draži i važniji od pobede u LŠ makar bila i protiv Barselone a verujem i da je tebi, odnosno vama, samo ne možete da dobijete taj Derbi pa da to i kažete. Čuj to, VAMA je Derbi najvažnija utakmica, pa za to ti ne treba nikakva posebna priča, uđeš maksimum naložen i pokidaš, igraš protiv onih koje mrziš, šta će ti više? Ostalo su samo izgovori. Ili su se možda redovni učesnici LŠ toliko premorili pa ne mogu da pobede ni u jednom Derbiju.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
21 sati , Toza rekao/la:

@Vuko Meni je želja da odgledam Hajduk - Dinamo i Željezničar - Sarajevo, baš da vidim kakva je atmosfera i kakav je fudbal u poređenju sa našim Derbijem

Odg sam ti na BIH temi da ne zatrpavam ovu..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni je dzaba pobeda u derbiju, ako nemas titulu na kraju. Titula donosi i radost i broj i kvalifikacije za ls. I svi znamo da se titule dobijaju u tzv."malim" utakmicama. E sad sto je u ling long ligi stanje takvo kakvo je, to je druga prica (namestene i zatvorene te "male" utakmice). I sigurno se ne bih ponosio titulom, a da u derbiju nisam imao sut ka golu rivala. Mada daj ti meni titulu, a u derbiju bolji neka pobedi. Mada naravno i jedno i drugo u kompletu ako moze

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...