Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020

Preporučeni postovi

@DelijaMomak i onda sledece sezone imamo ligu hde se 3-4 ekipe bore za vrh..i 5-6 za opstanak i imacemo 10-12 klubova koji ce mesetariti,namestati jer nam to donosi liga od 20 klubova.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Isterali su svoje i doneli odluku da ima 20 klubova, kako će to odsustvo kvaliteta biti, pola lige će se boriti za evropu, ima da prše nameštanja na sve strane. Pogotovu što će im to omogućiti onaj "španski model", ljudi misle da se rukovode i po broju klubova sa primerom. Kakva smo mi cirkus fudbalska liga. Sve više sam za to što je Terzić predložio da se igra Regionalna liga, ovo postaje smešno. 

Link teme/posta

@DelijaMomak Mozda i u Lazarevcu( to navijacki kazem 😂). Valjda ce preseci na kraju, da znaju ljudi na cemu su, a ne kao Kabel, ljudi ubacili u 5 brzinu, najbolji fudbal igrali i sada nista. Mada rekli su da ce da se zale, al opet, nema od toga nista. 

Link teme/posta

Misle da imamo klubova kao neke od top liga, samo što kod Engleza svako svakog može da pobedi, a mogu misliti kako će to kod nas da izgleda, pa 70% lige će služiti za nabijanje gol razlike, još se ni ne zna koji tačno klubovi ulaze iz Prve lige. Nema tu ko od klubova šta da se žali ako su im dali na glasanje da se izjasne koliko klubova žele sledeće sezone, ako su izglasali da to bude 20, onda im sigurno to odgovara. Isti timovi će se boriti za Evropu, ne vidim ko tu nov može da se uključi, a što se tiče ispadanja verovatno će jedno deset klubova biti na nekih pet bodova razlike i boriti se za opstanak. Ne vidim uopšte šta će biti svhra toga što će povećati ligu.

Link teme/posta

Ovo sa 20 klubova ima jedino smisla ako bi 10 ispadalo.. Pa da vidimo onda kako bi se “klali”

Link teme/posta
Guest Бели вук

Odakle im sad ideja sa 20 klubova. Bilo je 16, pa se igrao plej of da bi oni što su malo jači igrali više međusobnih utakmica da bi imai što više jačih utakmica za Evropska takmičenja. Ako bude više ekipa ispadalo , a samo dve ulazile tek onda ne razumem šta se proširivao ligu da je opet skraćuješ. Ovde nijedan sistem takmičenje ne može duže od 4-5 sezona da traje, a da se posle neko ne doseti nešto da menja

Link teme/posta

@Бели вук Verovatno im je opravdanje za to proširenje to što se neće igrati plej of i plej aut pa da niko ne bude oštećen. Samo će problem biti kako će se dalje odvijati, odnosno koliko će timova isplati sledeće sezone a koliko ući. Vrlo moguće da će biti tako, da četiri tima ispadnu a dva da uđu, mada opet onda će liga imati 18 klubova umesto sadašnjih 16. Živo me zanima šta će smisliti kad se zvanično oglase. Ako se liga proširi automatski znači ukidanje plej ofa za stalno, ne samo za sledeću sezonu, znači da ubuduće svakako gledamo dvokružni sistem, samo ne znamo sa koliko klubova. 

Link teme/posta

kakve sve gluposti nece da se uvedu u ovaj nas cirkus program pa to je neverovatno dakle 20 klubova imas czv par za titulu to su prva dva onda ide 4-5 ekipa za evropu i 3-4 za ispadanje to je 11 nek je i 12 klubova sa ambicijama i onda imas ovih 8-9 koji lade tu jajca i mogu da stelkuju kako im volja prelaze 3 za 3 igraca za bodove ovo za ono da se nauzivaju narednih 10 godina u ling longu da ne brinu ni za sta. Pa ovo ce biti teska smejurija a za var prvo moras imati obucene ljude da znaju da koriste to a jok teletabise

• Svidja mi se 1
Link teme/posta

Napraviše cirkus od lige sa 20 klubova.Mislim da je sada jasnije zasto ne liga sa 20 klubova.Prvak ima 105 bodova,a 4 na tabeli 60 bodova.Ako nekog zanima poslednjeplasirani Borac samo 22 bodova iz 40 utakmica ili ti 0.55 bodova po kolu.Kome treba normalnom ovakav cirkus i sprdnja.

20200514_194841.jpg

Link teme/posta

@Flaki Au tabele majko moja. Tako će i sada otprilike biti. Partizan, zvezda, Vojvodina, Čuka, TSC i to je to, mogu misliti koliko će npr Mačva sakupiti bodova, ili neko od timova koji će ući u ligu, pa još manje od Borca te sezone. Živo me zanima kakvu će odluku doneti za onu tamo sezonu, evo ubij me ako ne donesu odluku da se liga proširi za stalno. Jedva čekam da vidim na šta će to ličiti kad krene. 

Link teme/posta

@Toza to sa 20 klubova nikada nijedna sezona kod nas nije licila na nista...tako ce i ovo biti,napravice se na tabeli razmak koliko hoces,zivi bili pa videli.

Link teme/posta

@Flaki Bilo neizvesno prvih pet kola 😂 Eto, ta tabela je čist dokaz, mislim da se ni sledeće sezone neće nešto puno razlikovati, samo ljudi ne shvataju da je i ovo sad što imamo puno klubova, a ne da dodaš još četiri. 

Link teme/posta

liga sa 20 klubova je preogromna. Rece neko da ce pola klubova se boriti za Evropu?? Sumnjam da ce se 6 klubova boriti za istu. A sto se ispadanja tice to ce tek biti cirkus. $ ispadaju, a liga se popunjava KUPOVINOM MESTA?? Pa cek, ako sidja recimo ne udje ove sezone, lepo se nadju terza i recimo gazda rada, pa kazu evo ti ispadni, ja ti dam tolko love, plus cu platiti za tvoje mesto, a ti meni posle vratis istu lovu prodajom 2 igraca koja ti vrede!! Fantazija!!

Link teme/posta
Guest Бели вук
5 sati , Flaki rekao/la:

Evo ti i dna tabele,i to liga sa 21 klubom !? 🤓 @Toza

20200514_203403.jpg

Da se odmah razuemo i ovo je liga koja je proširena  zbog posledica bomnbadovanja, Samo ima neparan broj klubova jer Priština iz svima znanih razloga ni tad, ni sad ne igra u Srpskom fudbalu. A kad sa ove distance glednam naravno da se Miliconar izvikao jer su Jovica Stanišić Vlajko Stojiljkovć stajali iza njih. A i Sartid je držao Vlatko Matković tada visoki funkcioner SPS-a.

Link teme/posta

Čitam sad izjavu Lazovića što je na čelu zajednice klubova kako će samo sledeće sezone SLS imati 20 klubova, pa one tamo verovatno 18 i onda opet 16 kao što je i sada, što znači da će više klubova ispadati, što otprilike znači još veći cirkus. Ali meni je zanimljivo ovo glasanje za proširenje lige, pitali su i klubove iz Prve lige, pa naravno da će svi reči da su za proširenje, sigurno neće reći da nisu pa da ostanu u rangu niže, kao i što su pitali Rad, Mačvu i ostale koji su takođe rekli da su naravno za proširenje. I onda imaš par klubova koji su bili protiv proširenja i imaš otprilike 20 do 30 klubova kojima je odgovaralo proširenje. Koja je onda bila svrha glasanja uopšte? Ili je baš zato i bilo glasanje, što se znalo kako će ko glasati. 

Link teme/posta

Potvrdjeno je sledece sezone ping pong liga imace 20 klubova ali ce se to postepeno smanjivati prvo na 18 pa na 16 klubova kako je bilo dosad 

partizan-zvezda-derbi-61385-696x473.jpg

• Haha 1
Link teme/posta
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...