Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Vlada Bolje da razmisljaju o stoperu i desnom a i lijevom beku a ne da dovode igrca na poziciji dje smo najaci..

Inace dobrodoslica Stanoju i  da nastavi dje je onomad stao!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da ce Stanojevic zahtevati još jednog napadaca, jer voli da igra sa dva napadaca, a mislim da Matic nije tip napadaca koji ce imati prostora kod Saleta, možda Lazar Marković bude lazna devetka uz Sadiqa, ili pak da Suma bude taj drugi napadac! Iskreno se nadam da ćemo dovesti krstenog desnog beka, a da to nece biti povratnik Aleksandar Miljković koji je elem slobodan igrač, takodje se postavlja pitanje da li ce stici novi stoper, vidi se da skripi u odbrani, Vitas po meni nije kvalitet za Partizan, uzgred ocekujem da ce Brezancic biti prvi izbor Stanojevića, a ako kojim slučajem dodje Jojic da ce Natcho otici iz kluba! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
22 sati , Conga rekao/la:

Mislim da ce Stanojevic zahtevati još jednog napadaca, jer voli da igra sa dva napadaca, a mislim da Matic nije tip napadaca koji ce imati prostora kod Saleta, možda Lazar Marković bude lazna devetka uz Sadiqa, ili pak da Suma bude taj drugi napadac! Iskreno se nadam da ćemo dovesti krstenog desnog beka, a da to nece biti povratnik Aleksandar Miljković koji je elem slobodan igrač, takodje se postavlja pitanje da li ce stici novi stoper, vidi se da skripi u odbrani, Vitas po meni nije kvalitet za Partizan, uzgred ocekujem da ce Brezancic biti prvi izbor Stanojevića, a ako kojim slučajem dodje Jojic da ce Natcho otici iz kluba! 

😀

15883267465f50c00d341e2066933239_w640.JPG

17578472955f50c00d6e431940390409_w640.JPG

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nemanja Miletić najverovatnije odlazi iz Partizana, ali ne u Tursku ili Rusiju, već u Saudijsku Arabiju. Miletić bi trebalo da ode u Al Raed iz Burajde. Stvari još nisu gotove, ali su pregovori u fazi da se "peglaju detalji", tako da je dogovor jako blizu. Ugovor bi trebalo da bude potpisan na tri godine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iskreno ne verujem da ce moci bilo sta da promeni, bar na pocetku drugog mandata u klubu! Otisao Miletić, dosao Miljković, igrac slicnih karakteristika! Vidim da se pominje Sveta Marković, i to mi se uopšte ne dopada, iako je nase dete, ali po meni nema kvalitet za Partizan! U prici je i Cumic, takodje se stidljivo pominje i Planic! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jaki odgovori i FSS-a, ali i Partizana. Ovde necega mora biti, neki epilog cemo gledati, nadam se samo ne na stetu Partizana. Pruzili su podrsku i navijaci

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Nazalost FSS i njegovi saradnici rade upravo na stetu crno-belih i tu nema nikakve sumnje! Elem Gospoda imaju podršku maltene svih klubova u SLS i Prvoj ligi! Kako to da najbolji srpski arbitar Jovanovic uopšte nije deligiran od 2019 godine na mecevima Crvene Zvezde u Linglong Superligi Srbije?! Slučajnost? Ne bih rekao! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...