Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Vlada

Mala ispravka, Nikola Boranijasevic je desni bek, koji bi nam legao samo tako, možda Savo prekomanduje Miletića na stopera, tako da bi dobili jos jednu opciju u odbrani. Takođe se spekuliše sve cesce da Partizan zeli da vrati još jednog igrača upravo iz Svajcararskoh prvenstva.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo kako pojedini nasi mediji prenose Partizan je naciljao zamenu za golmana Vladimira Stojkovića u pitanju je clan mladjih kategorija Sportinga i clana Estorila kome istice ugovor ovog leta,a da ironija bude veca, bratanac je golmana Partizana a identično ime i prezime. Ovaj igrac je i u ranom periodu povezivan sa crno belima, ali izgleda da je sada mnogo ozbiljnije, jer i sam golman Partizana ima visoko mišljenje o njegovom bratancu a i bice slobodan, pa crno beli ne bi morali da placaju obestecenje. Do sada je Vladimir Stojković(junior) branio jednom za omladinsku reprezentaciju Srbije dok je trener bio bivsi igrac i strateg "Parnog valjka" Ivan Tomic. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sto se tice dvojice iz odbrane sigurno mi je drazi ostojicev potpis i mislim da je kvalitetniji i da uz njega stvarno moze da se nauci, dok imenjaku svaka cast za borbenost i srce i licnost, ali meni je on drven nekako i nema mi to nesto. A ako bratanac potpise za nas, komsnica ce stvarno imati problema sa tim imenom i prezimenom ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prva opcija za zamenu Sadiqa je definitivno Kamerunski napadac i clan Porta sa kojim ima ugovor do 2021 godine, ali je ove sezone skrajnut u drugom planu ovog Portugalskog giganta. U pitanju je Vincent Aboubakar, o igracevoj karijeri se bavi kontroverzni menadžer Pini Zahavi, koji je jako poznato ime u Srbiji, pogotovo u Fk Partizanu, u kome ima ogromnog uticaja u transferima. Ovaj igrac je vec ponudjen od strane menadžera klubu,i primotom je opcija da se dovede na sestomesecnu pozajmicu sa pravom otkupa koji ne bi bio veliki, takodje igrac ne traži preveliku platu za uslove u Srbiji,dok Rikardo trazi znatno vecu platu, tako da je dogovor vrlo moguć.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan je doveo mladog vezistu, reč je o 17-godišnjem Denisu Stojkoviću. Momku koji se fudbalski školovao u Juventusu i Čelsiju. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da li je moguc povratak Danila Pantica u Partizan, ili ostaje da sedi na klupi u Engleskoj ? Posto sve vise vesti dolazi da je moguce da cemo ga videti u crno-belom dresu opet.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Sad sam i ja baš čitao da je blizu povratka, svakako mu uskoro ističe ugovor tamo u Engleskoj. Ne znam šta reći o tom potezu, nije se baš poneo kako treba prema klubu još u prvom mandatu ali očigledno ga niko neće sem nas. Bio je u Mađarskoj gde na kraju nije ni igrao, jedino mu Partizan ostaje da pokuša da čupa karijeru. Dobro je on igrao kod nas sad poslednji put kad je bio, tu nema šta. Sad umesto koga ga dovode, da li umesto Sume ili imaju možda nešto drugo na umu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Koliko sam ja razumeo sledeći vikend će igrati sa Zemunom kao neku generalku pred nastavak prvenstva a sutra će igrati međusobno, podeljeni u dva tima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Moguće, ja sam razumeo da će tek sledeći vikend igrati sa Zemunom, a vidim da nema meča u današnjoj ponudi kladionica, tako da je verovatno greška. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dragan Mance Cup 2020 godine biće ipak održan u periodu od 19-21 juna na SC Partizan-Teleoptik. Više informacija i poštovanju vanrednih mera, a koje su tesno vezane za održavanje Kupa, možete dobiti na FB profilu 'Dragan Mance Cup! 

 

20200515_171650.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prva povreda u ekipi Partizana. Naime na prvoj proveri između dva tima Partizana Aleksandar Lutovac je obnovio povredu zadnje loze leve noge, podsetimo ista povreda mu se desila zimus na pripremama u Turskoj! 

 

20200516_144802.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pratiš li to? Meni je do sada najbolji onaj gde je Sinan Sakić na slici, možda dva - tri pre ovoga.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mladi fudbaler Nikola Čolić potpisao četvorogodišnji ugovor sa crno-belima. Nikola Čolić, dosadašnji stipendista crno-belih, talentovani igrač sredine terena, potpisao je profesionalni ugovor na četiri godine. Mladi fudbaler 17. avgusta napuniće 18 godina.


20200520_125403.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...