Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

Spominje se za sada poprilično stidljivo da bi ovog leta umesto Sadiqa koji je na izlaznim vratima Humske 1 mogao doci Aleksandar Prijovic i to kao slobodan igrač! Takođe je opcija i Vincent Aboubakar, clan Porta sa kojim ima ugovor do Juna 2021 godine i koji uopšte ne igra! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Conga Realno je teško Pavloviću naći zamenu kako god okreneš, ali nisam nešto optimističan što se tiče stranih štopera, poslednji mi Fabrisio pada na pamet.

Partizanovci, idete li na Derbi u sredu? 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ajd da je samo Fabricio Dornales nego i Anderson Marques, jedino je Ivanov ispao vrh, i njega smo baš dosta jurili kao sada Banjaka, slicno je i obestecenje, još samo da budu kao Ivanov na terenu i top! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ajd Ivanov je sa ovih prostora pa njega ne ubrajam baš u "strance". Ali činjenica je da se najbolje pokazao od svih. Anderson je odigrao nešto malo, čini mi se i dao gol Radničkom iz Kragujevca, ne mogu da se setim da li je liga bila ili kup. I to je to, više ni traga ni glasa od njega. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

U prvenstvu je Anderson dao gol Radnickom! Dosao je povredjen,mislim da je samo tu utakmicu odigrao u dresu Partizana u ligi! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Jeste i ja se sećam da je imao neku povredu, možda bi i igrao nešto da nije bio povređen.

Nadam se da Banjak neće biti promašaj, već dve sezone se pominje, valjda su ga dobro skautirali za to vreme 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@TozaVidecemo, mislim da necemo pogresiti sa Banjakom, ali sacekajmo da ga vidimo na delu u dresu crno-belih! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Umar Sadiq, od raznoraznih pogrdnih naziva na pocetku mandata u Partizanu od strane novinara i navijača do potencijalno najveće zvezde letnjeg prelaznog roka u Srbiji, a vrlo verovatno i na Balkanu! Mnogi emisari velikih evropskih klubova su u notesu podvukli njegovo ime! Videcemo na kraju kom ce se jatu privoleti! 

20200612_141513.thumb.jpg.ba09511fb6e3bc5303b7e7c2ae023ef8.jpg

20200612_141509.jpg

20200612_141507.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Znaš kad sam znao da će se odmah Iliev oglasiti, kao što se i jeste oglasio, pa reče čovek da su mu se ljudi smejali kad je doveo Sumu i Sadika, što je skroz istina. Najjači su mi bili ovi komentari lažnih Partizanovaca kad je došao Sadik, svi su mu se živi smejali, meni je on i dalje na neki način smešan jer je atipičan, misliš da će pri svakom koraku da padne ali on samo nastavlja i nastavlja. A danas ga svi živi kuju u zvezde, ali dobro, demantovao ih je na terenu i to je to. Sad verujem da se razbacuju sa ciframa i da će otići za mnogo manje, ali opet verujem da možemo da uzmemo dobre pare na njemu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ja sam jos proslog leta sa Sadiqa rekao da će da kida! Najbolji Drugar  koji je Zvezdas mi se smejao, kladili smo se i izgubio opkladu! Sadiq je mnogo nezgodan za cuvanje, solidno tehnički potkovan, visok, zavidno brz, još ako popravi zavrsnicu ko zna koji mu je krajnji domet u karijeri! Ispod 10 miliona ne trebamo uopšte da pomisljamo na pregovore o njegovoj prodaji! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ATOMSKA TRANSFER BOMBA!💥Gotovo! Maki Banjak je novi fudbaler Partizana 💪

Klub iz Humske je za bivseg igraca Barselone platio 500.000 evra, plus procente od dalje prodaje i odredjene bonuse u slucaju osvajanja trofeja! 

 

20200616_163811.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Nadam se da nije jedino pojačanje u odbrani.. Jer zbog odlaska Pavlovića i godina Ostojića treba nam igrača..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Slazem se sa tobom, samo da ne dođe Ivan Miladinovic! Decko vodi skroz nesportski zivot, zesca kiksara, znam ga licno! Voleo bih da vratimo svoje dete, Sapica iz Cukarickog, ali nije realno! Spominje se i napadac, domaci igrac, ali igra u inostranstvu, navodno je zainteresovan da obuče crno beli dres, a izazvace mnogo bure ako dodje! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @Conga Koliko je meni krivo što Pavlović odlazi, ne mogu vam opisati. Jedan od borbenijih igrača koje sam gledao, i još me je posebno oduševilo to što se ni malo nije štedeo iako je potpisao za Monako već, mogao je lagano da kaže šta me briga, idem tamo da uzmem lovu, što bih se ovde trošio, ali je nastavio da kida kida i kida, kapa dole zbog svega.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Veruj i meni tesko pada sto Strahinja Pavlović odlazi, ali to je nazalost neminovnost! Zna šta znači nositi dres Partizana za razliku od drugih, nije on od igrača koji gleda novac, sto je još jedna njegova vrlina i pozitivna strana, jednom rečju VELIKI GROBAR!

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...