Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Vlada Što bi cigani rekli blic laže ljude.

Restoran na stadionu ne radi godinama i ja mislim da trener Partizana tamo nije kročio bar 20 godina..

Sad ga istina je navijači koriste ali da je Savo dolazio tamo čisto sumnjam..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Notorna laz! Nista više od toga, kako to bas sad pred nastavak sezone se prvo objavljuje da ce Savo u Aston Vilu, a posle toga da su ga i navijači samarali? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Imate saopštenje Južne tribine od večeras kojim demantuju to. U suštini bi demantovali i da se stvarno desilo, ali nije li "malo čudno" što se to objavljuje baš sad pred nastavak sezone? Šta je sledeće? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nista me ne moze cuditi od tih kvazi navijaca, koji misle da kontrolisu sve, a ustvari kontrolisu 20 ljudi. Nadam se da je ovo jos jedna u moru lazi, a bice ih jos. Ovo je mozda i najbrutalnija, jer ja razumem spekulacije da neko odlazi zbog boljih uslova tamo vamo, ali ovako nesto...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sad ce vrlo brzo da se piše da Partizan mora da prodaje svoje najbolje igrače ispod cene jer su pogodjeni krizom zbog pandemije, i da ce vrlo verovatno otici svi stranci! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pantiću ti li si? 😂 Ne razumem zašto potreba da se sada to piše, niti se lomi za titulu ili bilo šta slično, ne znam zašto sad pokušaj destabilizacije kluba. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo sta ima da kaze Milosevic na to

Uzgred, pozdrav za Bilju, ako cujete nekog da doziva Bilju sa tribine, to sam ja 😂( uvek se odazove).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Tačno će biti onako kako smo svi rekli posle duple krune, da će sve uraditi da u narednih pet godina ne uđemo ni u priču oko titule, i tako će i biti.

@Vlada Hahah, ja sam je jednom nahvatao za sliku i to je to, iako je ne gotovim nešto jer mislim da ne radi dobar posao oko marketinga, blago rečeno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

⚫⚪️ Transfer novosti 

 

Osim Srdjana Spiridonovica, Partizanu je ponovo ponudjen Ibrahima Tandija. Crno-beli zele stopera Olimpije Maki Banjaka za 500 000 evra ! 

20200531_132636.jpg

20200531_132634.jpg

20200531_132631.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada @BeconiWR Ništa još nije zvanično iako su mnogi mediji bliski Partiznau objavili da su dogovoreni svi detalji, ali koliko puta smo tako pročitali nešto pa na kraju propadne posao. Tako da dok ga ne vidim sa šalom u ruci nikome ništa ne verujem.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Maki Banjak juce nije igrao za Olimpiju na gostovanju protiv Sezane, njegov menadžer je već dogovorio uslove, tako da je ostala samo formalnost sto se tice Banjaka! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Je l' gledao njega neko od vas? Ja nemam pojma iskreno kakav je, u životu nisam gledao utakmicu Olimpije pa tako ni Banjaka. Naravno gledao sam klipove na YT ali to nije merilo 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Gledao ga ja na par utakmica, izuzetno brz, dobar na lopti i u pasu, odlicno cita igru protivnika , brine me malo samo sto se tesko nosi sa korpulentnijim napadacima iako je zavidne visine! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...