Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

@Toza @Conga Mogao je Kalaba da se čuva ali je ispao šmeker i za polusezonu se zacimentirao u našim srcima.. Tako to rade normalni i pravi momci.. Da je čuvao noge pljuvali bi ga svi i bio bi samo jedan od prolaznika u FK.. Ovako su mu vrata uvjek otvorena..

Svim maldim igračima treba kao primjer navoditi Blekija i kako se on ponašao prema i klubu i navijačima!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Conga @Vuko Šmekerčina, igračina i pre svega veliki GROBAR! On i Bleki Milenković treba da budu primeri svim mladim igračima, da vide kako se bori za taj dres i grb i kako se ponaša kada napuštaš klub. Mnogo su mi dragi obojica, baš baš, nadam se da ćemo ih jednom videti nazad 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bice tesko, jedna tekma, bira se izvlacenjem ko je domacin, kako igramo prve utakmice, tesko nama.

20200617_180641.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Lepo Sava kaže da nam ovo neće nikako odgovorati. Kakve smo sreće lagano ćemo sve igrati u gostima. Po meni baš nepravedan sistem. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Vlada Nadam se samo da ćemo biti nosioci i u PO a za ostalo ćemo već vidjeti.. Da ne “kukamo” unaprijed, kako nama tako i ostalim..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Odslušao sinoć u noćnoj.. Podražavam ih maksimalno i slažem se sa skoro svime što pričaju..

Osvrt na košarkaški dio podcasta..

EC je kao i EL jedno smiješno takmičenje u kojem se ne znaju šeširi do poslednjeg dana.. Da se bar znaju pa da je lakše fantaziranje o gostovanjima 😉😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Takođe, u većini stvari se slažem sa njima sem u nekim sitnicama koje nisu toliko ni bitne, ali u suštini su to stavovi većeg dela Grobara 😅 a seti se koliko je pre ta EL bila ozbiljno takmičenje i koliko smo čekali žreb prvo za prvu grupnu fazu a onda i za drugu, odnosno TOP 16. Ovako što ti kažeš nemaš pojma ni gde ti je potencijalno gostovanje 😅

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizanov mogući put ka Ligi Evrope u ovom trenutku :

 

Najtezi put:

drugo kolo:🇰🇿Kairat🇦🇱Kukesi🇮🇱Makabi H.

trece kolo:🇳🇴Rozenborg🇫🇷Rems🇭🇷Hajduk

plej-of:🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Totenhem🇹🇷Besiktas🇵🇹Sporting

 

Najlaksi put

drugo kolo:🇲🇹Valeta🇬🇮Linkoln🇦🇩Santa K.

trece kolo:🇦🇱Skendija🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿NJu Saints🇦🇲Alarskert

plej-of:🇸🇪Malme🇧🇾BATE🇩🇰Kopenhagen. 

Za sada smo prvi ispod crte ako se domognemo poslednjeg kola u kvalifikacijama za Ligu Evrope! 

 

20200620_131720.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U FKP je stigao Jula 2017 kao pojačanje na poziciji štopera. Prekomandovan je na desnog beka, gde se ustalio i stekao status A reprezentativca. Za crno-bele je odigrao 135 zvaničnih mečeva, postigao 9 golova i upisao 8 asistencija, uz 3 osvojena Kupa i 2 plasmana u grupnu fazu Lige Evrope! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Još mu titula fali i to je to 😀 Dobar je Ćelavi, ume da napravi kiks to svi znamo ali je jedan od većih boraca, za to mu kapa dole, čudi me da ga sada nisu prodali jer sam mislio da je došlo vreme da naplati dobre igre kod nas. Uvek mi je u glavi ona slika kako davi Pankova na Derbiju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Ja verujem u ovog momka , puna podrska!💪🖤🤍 

"Desio mi se taj peh, nikako da se oporavim od zimskih priprema. Hvala Bogu, sada je to iza mene i mogu da dam doprinos timu". 

 

20200708_180420.jpg

20200708_180418.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Savo: Da bi neko došao mora da bude mnogo dobar

Savo Milošević je u Instagram uključenju uživo odgovarao na pitanja novinara. Trener Partizana je sa priprema na Zlatiboru pričao o aktuelnoj situaciji u klubu, pojačanjima i početku takmičenja u Superligi.

Savo Milošević

Posle sezone bez trofeja Partizan je na pripremama na Zlatiboru. Crno-beli imaju svega tri sedmice da se spreme za prve utakmice u Superligi koje su već početkom avgusta. Trener Partizana Savo Milošević je mišljenja da liga treba da počne tada bez obzira na epidemiološku situaciju u državi. 

"Kad su u pitanju odluke zvanične i instuitucionalne ne bih se mešao. Ono što je moje mišljenje je da mislim da nemamo nijedan razlog da odlažemo ligu, igra se u celoj Evropi. Pretpostavljam da neće biti publike ni u avgustu nego i posle toga. Imamo i kalendar i raspored takmičenja, ako pomerimo ligu par nedelja ne znam kako bismo redefinisali raspored. Ne vidim nijedan razlog zašto mi ne bismo igrali fudbal ako ga igra cela Evropa", kaže Savo Milošević. 

On poručuje i da svojim igračima ne može da zabrani da posećuju kafiće, ali da to nije ni neophodno.

"Niko živ to ne može zabraniti. Deo mera je da igrači izbegavaju javna mesta, da izbegavaju mesta van našeg kolektiva. Narediti ne vredi ništa, ja verujem i ono što je moje iskustvo je da su jako disciplinovani momci. Više puta sam rekao da je ekipa profesionalna i kada je u pitanju taj noćni život. Nismo imali takvih problema i sigurno će ove mere poštovati, posebno ove dve tri nedelje priprema", poručuje trener crno belih.

Milošević je još rekao da se dugo poznaje sa novim pomoćnikom Radovanom Ćurčićem i da sa te strane nije bilo potrebe da se njih dvojica uhodavaju, a takođe je pričao o desnom beku Abdulaju Siseu kog je Sejduba Suma preporučio. Sise je na pripremama i ako se dokaže, kaže Milošević, imaće mesto u timu i biće potpisan ugovor. Što se tiče ostalih pojačanja Savo ih očekuje ali Partizan.

Image

"Ti igrači treba da budu zaista pojačanja i to neće biti lako jer imamo formiran tim. Da bi neko pojačao konkurenciju mora da bude mnogo dobar. Ti mnogo dobri su mnogo skupi ali sačekaćemo da vidimo kakva je situacija. Očekujem da ćemo dovesti još nekoga ali nećemo žuriti. Prelazni rok je do sredine oktobra".

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Stavio sam ovo u temu "Novosti i aktuelnosti" jer je Pantić u svojoj emisiji ponovo pokrenuo pitanje promene grba i naravno upoređuje nas sa Juventusovim primerom. 

Šta vi kažete na to, za ili protiv? 

FB_IMG_1594808561624.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Pa kad nas uporedjuje sa primjerom Juventusa to je dobro po nas.. Onu glupost koju su “moderni” likovi iz Torina uradili ne bi valjda napravio niko više na svijetu..

 A i ko je ta budaletina da on nešto predlaže i zagovara..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...