Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Istorija, legende, bivsi treneri i igraci


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 208
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Toza Mnogo jaka slika ?

Neka nam je sa srecom braco grobari 

-2 puta najbolji strelac prvenstva Jugoslavije  -9 golova u jednom prvoligaškom susretu  -7 golova za redom od 38 do 88 minuta -8 golova u jednoj kup utakmici  -41 gol u kupu

Posted Images

DARKO MILANIČ: "Ja razlikujem dve vrste Partizanovaca: one koji su ludi za njim od rođenja, kao moj prijatelj Zlatko Zahovič, i ovakve kao što sam ja, koji smo zaraženi".

 

20200530_002644.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi, kako komentarišete postavljanje Saše Ilića za, još uvek nezvanično, potpredsednika?? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Nadam se samo da je dobro iskalkulisao u čem se upušta..

Nada što se mene tiče Sale ima toliko kredita da može i da zapali JNA ja mu riječ ne bih rekao..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Mislim da ce na prvu "muljazu" da izadje iz svega toga, jednostavno zna covek da nece to trpeti, mislim da je vec negde to rekao.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @Vlada Iskreno, meni se ne sviđa što je on iznenada promenio ploču i odlučio da se prihvati posla u FK-u, baš me zanima koji je tačno razlog za takvu odluku. Naravno, dok sam živ neću reći ružnu reč o čoveku kojeg sam gledao i kojeg i dalje gledam kao Boga, ali znamo da se nije dobro razišao sa njima, da nije dolazio ni na utakmice, i evo sad iznenada na mestu potpredsednika. Nadam se da je sve čisto sportski motiv i ništa više, možda je to ono "nešto veliko" što je Bjeković najavio pre neki dan, mada sam ja iskreno očekivao da ozvaniče povratak Ilieva na to mesto jer se i ovako sve pita iako zvanično više nije sportski direktor. Kako god okreneš, Saletu želim svu sreću i da nastavi tamo gde je stao kao igrač. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na današnji dan , 1987: Partizan - Velež 3-0, Milko Đurovski postiže gol koji će Partizan približiti osvajanju 11. titule prvaka, dve nedelje kasnije.

 

20200531_114052.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Svaka im čast majke mi, ima slika i tekstova vezanih za utakmice od osnivanja kluba bukvalno, pre neki dan su izbacili sliku sa prvog meča u istoriji KEŠ-a protiv Sportinga.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Proglašen je za drugog najboljeg fudbalera u Evropi u anketi "Frans fudbala" za 1997  godinu, iza Ronalda! 

 

20200531_131635.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 31.5.2020. at 0:04, Vlada rekao/la:

@Toza Mislim da ce na prvu "muljazu" da izadje iz svega toga, jednostavno zna covek da nece to trpeti, mislim da je vec negde to rekao.

Naravno da hoce...cudi me i da je prihvatio s obzirom da je pricao da sada nema mesta za njega u ovakvom partizanu. Plus to je isti soj ljudi koji je oterao stanojevica, zbog koga npr.jokana necemo gledati jos dugo u srpskom fudbalu...sve u svemu kapitenu zelimo svu srecu...trebace mu svakako

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Vidim da još nisu ništa ozvaničili ali mislim da je to to svakako, da će narednih dana biti sve po "protokolu". Ja sam se baš baš iznenadio kad sam ga video u loži jer znamo šta je izjavio, da se blago rečeno nisu poneli "lepo" prema njemu, i onda op, eto ga. Ne bih voleo da ga vidim u upravi jer se bojim da će mnogi navijači krenuti da ga pljuju posle kratkog vremena. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...