Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Nastupi u Evropskim takmicenjima


Preporučeni postovi

@Vuko Uvek tako kad smo bili domaćini nekom osrednjem timu gde smo bili favoriti uspemo da odigramo totalno bezveze. Više mi se čini da ćemo uspeti da iznenadimo nekog od favorita u gostima. Bilo kako bilo - samo da se mi nekako domognemo grupne faze, sad gde ćemo i kako igrati uopšte mi nije bitno.

Ali iskreno da ti kažem više bih voleo da uzmemo titulu nego išta, makar i žrtvovali ovu sezonu u Evropi. Ali opet Evropa ti donosi i prihode tako da ne možeš ni to, bukvalno živimo od toga 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 331
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Partizan - Real  Madrid 0:0 Beograd, 4. novembar 2003. - U utakmici 4. kola "F" grupe evropske Lige šampiona beogradski Partizan i madridski Real iz Madrida odigrali su bez golova na krcatom i du

Na današnji dan 1998 godine na tadašnjem Sent Dzejms Parku, Alan Sirer u sendviču između Vladimira Ivica i Sase Ilica!   

@Nemanja Dosta ljudi je razocarano igrom i sl. ali ne kapiraju koliko je vazna utakmica igrana sinoc.. Prvo igrao si za proljece u Evropi a nije da smo 50 puta to ostvarili u istoriji, drugo igra

Posted Images

@Toza @BeconiWR

Bacis sve karte na ulazak u grupe EL i ako ne uspiješ onda jako napadnuti titulu..

Ja ne bih bio previše razočaran i da ne udjemo ako će to značiti da se kvalitetno borimo za titulu..

E ali u tome imaju dvije velike začkoljice..

Prva je što bi Partizan ako ne udje u LE ostao bez mnogo keša.. 

Druga i mnogo važnija je što komšije kreću svake sezone sa 20-0-0 i “kiksaju” tek kad matematički postanu šampioni..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @BeconiWR Po meni svakako treba jako napasti titulu jer naravno to ti donosi pravo da se boriš za LŠ gde je mnogo veći keš. I kao što kažeš ni ja ne bih bio previše razočaran da ne uđemo ako ćemo kidati za titulu, naravno pod uslovom da ne bude neki bolan poraz 😅 Baš zato što unapred kreću sa 20 pobeda bih voleo da se borimo maksimalno za titulu i da je UZMEMO.

A što se njih tiče od srca im želim da svoje učešće u Evropi završe već u prvom kolu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Titula je prioritet realno ... sve pored toga je dobro došlo  , msm da će naredna sezona biti daleko bolja od ove !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Pa od ove mora biti bolja, barem po broju trofeja jer za Partizan je katastrofa da sezonu završi bez i jednog. Ali ne bih voleo da postajemo klub koji se zadovoljava time što igra lep fudbal a trofeja nigde, Partizan je mnogo mnogo veći od toga 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Što reče moj drugar danas cilj im je da budemo u minusu do Derbija pa onda i ako ih dobijemo nije strašno. Možda nam je i mala prednost što ćemo imati gostovanje u Pazaru odmah na početku pa neće biti publike. Nadam se da ćemo bukvalno iz svih snaga napasti titulu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Meni licno je ovo jedna od najbolnijih utakmica u istoriji Parnog valjka u Evropi! Mreza je bukvalno bila zacarana, dominirali smo 210 minuta, daleko bolji rival pogotovo u Beogradu, ko zna kakva bi karijera bila cuvenom Kameruncu Pjer Boji, ali sta da se radi! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga @Toza Manite se proslosti pogotovo ove ruzne 😳😉

Ako Celzi veceras osvoji FA kup velike su sanse da budemo nosioci i u PO za Evropa Ligu (naravno ako do njega dodjemo)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ta Artmedia nam ostaje dok smo živi nažalost.

Baš sam danas čitao o mogućim ishodima i protivnicima, ima tu jakih timova čak iako budemo nosioci. A i kakve smo (ne)sreće Arsenal će uzeti kup 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Da ima publike navijao bih za što atraktivnijeg rivala, ovako pošto nema navijam da dobijemo što lakšeg protivnika i da uđemo u LE makar i skrnavo prošli sva kola, na penale ili kako god

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...