Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

@Toza Kao i uvjek 3:0 😉😂

Baš je teško prognozirat, manje/više niko nije u neku baš top formu.. Dobro je što igramo kući.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

Partizan ce veceras vrlo verovatno nastupiti u sledećem sastavu :Stojkovic, Urošević, Miletić, Ostojić, Pavlović S, Scekic, Zdjelar, Natcho, Asano, L. Marković, Sadiq! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ja se nešto ipak nadam da će  Stevanović početi, mislim da je zaslužio, sad umesto koga, videćemo. Ili ako Marković počne garantujem da će ga već na poluvremenu zameniti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Meni se čini da odavno nije bilo slabije interesovanje za derbi.. Ja sam moja očekivanja sa 20k+ spustio na 15k+ i bio bih zadovoljan..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja lično mislim da ce Partizan igrati na polukontre i kontre! Ocekujem da Natho izdominira veceras u derbiju, i da spaja sa golom Asana i L. Markovića! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Treba igrati kao jesenas čvrsto, pametno i graditi igru postepeno a onda će doći i šanse a nadam se i golovi..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Baš danas pričam sa ljudima, i ja isto kažem da mi je plafon 15k ljudi i to je to, a kao pričamo kako smo se uželeli i ne znam ni ja šta. Znaš kad se ne oseti uopšte neka euforija niti bilo šta, niti vidim da se u medijima nešto piše o Derbiju. Tako da definitivno će 15k biti plafon i to je to. Još će i vreme biti kakvo će biti tako da i tu oduzmi koju hiljadu, pogotovo ako padne pred Derbi.

Što se mene tiče mogu i sekire da padaju ili šta god, ja sam tamo pa sam tamo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Slazem se, samo sto je u Zvezdi drugi strateg i nema Marina, vrlo verovatno ce Zvezda igrati bez klasicnog centarfora, verovatno će igrati sa laznom devetkom! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Novica Veličković : "Bili smo već ove sezone na derbiju i idemo i večeras. Postaje tradicija. Derbi je najveća utakmica koja postoji u domaćem sportu i mi idemo, kao prijatelji, da fudbalerima damo podršku". 💪👊🖤🤍

 

20200610_141032.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Činjenica je da mi imamo 2-5k ljudi koji će tu bit šta god se dešavalo.. Nijesu ni oni previše tu bolji (max 5-10k ljudi)

I onda se frljamo “milionskim” armijama a derbi nije bio rasprodat bez 2-3 u zadnjih 25godina..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pa pazi, ja mislim da mi toliko ne forsiramo priču o armiji koliko to oni rade, a činjenica je da ih ima više od nas i to dosta, tako da kad uporediš broj navijača, i naših i njihovih posete su realno baš baš smešne. Ti kad odeš na JNA, kad je "obična utakmica" tačno znaš ko gde stoji, kome zviždi, kome aplaudira, bukvalno se svi ljudi sa tribine poznaju. I meni je deset puta draže i tako nego ovo što će biti danas, dođu svakakvi koji su tu samo sad i opet za sledeći Derbi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR @Vuko Niti mi je ovo prvi Derbi niti prva pobeda u Derbijima, ali mi je svaka draža od prethodne bukvalno, ne mogu vam opisati.

Vidimo se na finalu!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Za razliku od poslednjeg derbija moram biti zadovoljniji. Kakva je tuca bila dobro su odigrali nasi momci. Odbrana na nivou. I tek mi je sada zao Pavlovica i sto ide sa 19 godina. Pa on je maltene srednjoskolac. Decko je zver, iako je '01, igra majstorski kao da mu je ovo ne znam ni ja koji derbi. Ima sve predispozicije da ima strasnu karijeru. Natho opasan plej. Asano neprimetan, a moze da koristi brzinu. O potezu sadika ne vredi trositi reci, iako je pas nakon toga bio los i verovatno bi lopta otisla iza natha da je njihov igrac nije zakacio 🙂 ali degenekova izjava kako je cuvao i bolje igrace, ovaj ga izlomi i posalje po cetvrt sa mesom, jos lezi ja mislim na terenu...neprocenjivo. Markovic mi je razocaranje. Izgubio je eksplozivnost i hitrinu, nema tu drskost i hrabost, tehniku da pominjem. Mislim da je on zaboravio da igra lopte i da je stevanovic bio bolje resenje, ali sta ja znam 🙂 savo je dobio derbi. I mali podatak da nam gospoda na poslednja 4 derbija nisi dala gol (da ne pominjem onaj bez udarca u okvir). Ali to su sampioni ove drzave i ling long lige i ucesnici ls...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...