Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Prva asocijacija na FK Partizan ove sezone mi je Holandija i taj AZ.. Držao si u šaci tim koji je ove sezone tukao Ajaks i koji realno može biti šampion Holandije, držao si ih u šaci gotovo 90 minuta, mogao da im daš pet komada, i na kraju sve to prospeš.. Ali zato je Partizan Partizan, kroz svoju istoriju je imao mali milion takvih situacija. Naša Linglong liga - puno prosutih bodova protiv dosta slabijih timova, a još znajući da ovi sa druge strane brda ne mogu i ne smeju da kiksnu, mislim da je sve rečeno..  A igrački kadar je više nego zanimljiv, počevši od Natha, pa do Umara Sadika. Bibars Natho je jedan od najboljih stranaca koji su igrali ne samo u Partizanu, već u Srbiji. Takav pregled igre, pas, čvrstina, sve sve, može da školuje ceo vezni red Linglong-a, sa pola gasa. Hvala Bambiju Tošiću što je pogurao taj dolazak. A Umar Sadik, pa o njemu treba otvoriti posebnu temu. Totalno atipičan špic, kad ga vidiš, misliš srušiće se pri svakom koraku, a on natrpao golova i asistencija, što u Evropi što u našoj ligi. A setite se komentara posle prvih utakmica, smešan je, ništa ne zna.. Ali dobro, svako od nas je stručnjak, naravno ? Najbolji tim, to svako zna..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slazem se za ovu sezonu toplo-hladno. Ali kad je bilo to toplo, momci su razbijali i stvarno igrali lep fudbal i posle par sezona igrali smo stvarno fudbal bilo je lepo gledati. Sa ovakvim sredstvima, pojacanja su bila dobra. Medjutim, ostaje zal za le i tim nasim mentalitetom kada vodimo i igramo, mozda Savinim neiskustvom i losim potezima. Umesto tad da ih kao svabe jos vise zgazis i napadas, ti se branis i cuvas nesto, pa od koga se branis?! A prosuti bodovi u ling long ligi su posledica kratke klupe i rostera. Jednostavno nisu tog kalibra momci i ne mogu izdrzati na visokom nivou i tamo i ovamo. Jbg, ali tako je..plus sve cari nase lige, sudije, dogovori, pritisak bla, bla, bla.. Savo me je iskreno iznenadio na momente fudbalom koji smo igrali, nisam ocekivao. I naravno, rana su primeri Stevanovica, Pavlovica, ali takav nam je fudbal...samo da momci ne zavrsi u nekoj turskoj, belgiji, holandiji da greju klupu u nekom osrednjem timu...jeste kinta i sve, ali dosta nasih klinaca i talenata nije tako nista napravila u fudbalskom smislu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mnogo više sam očekivao od ove polu sezone niko nije otišao mislio sam zaista da će mo  biti mašinerija ali to mi nikako nije jasno kako se desio toliki pad u odnosu na prvi deo sezone,i to je zaista bilo mučenje gledati,nijednu lepu akciju nisam video sve što je vredelo bilo je posle prekida a tako igrati u našoj ligi je jako teško jer protiv partizana se svi brane sa 11 igrača možemo mi da se bunimo da su sudije protiv nas ali protiv toga ne možemo ništa ali ne sme da se dešava da gubimo a da je izgovor da se protiv zvezde ostale ekipe ne bore.

To što svi ginu protiv nas bi trebalo da im bude samo motiv više zar ne?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step u pravu si, dosta više se očekivalo od ovog dela prvenstva, ali izgleda da je došlo do nekog zasićenja, ili jednostavno nezainteresovanosti jer znaš da ne možeš da se umešaš u borbu za titulu. Ali govoreći o prvom delu sezone zaista milina za gledati, prelep, napadački fudbal. Partizanu je izgleda teško da igra protiv tih bunker ekipa. I svaki tim gine protiv Partizana, i treba da gine, a ne da se sklanjaju zbog raznih kombinacija i dogovora, to će bolje objasniti dr Zvezdan Terzić ? pogledajte samo poslednja tri derbija, pa zvezda nije ni prišla Partizanu, a ne gol da im je dala..
PARTIZANE NAPADAJ!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step@TozaNe znam koliko ste bili u prilici da gledate zimske pripreme Partizana,i onaj turnir sto je igrao protiv Ruskih timova,dosta je Savo rotirao igrace,svima je hteo da da priliku,u nekim trenucima je igra podsecala na jesenji deo sezone,jednostavno u ligi se znalo da nemamo sta da trazimo jos pre zimske pauze,tako da verovatno tim nije imao dovoljno motiva za nastavak prolecne sezone,i ptice na grani su znale da Zvezdu ne moze niko da dobije sem nas,tako da je i bolje da se okrenemo narednoj sezoni,koja nas ocekuje,da  od starta igramo kvalitetno i lepo za oko,a sto se tice Az Alkmara,dva puta smo ih drzali u saci,i na domacem terenu i u Hagu,sve ti ide na vodenicu,igrac vise i vodjstvo,ali neke decje bolesti izgleda moramo da prelezimo da bi bili iskusniji u evropskim takmicenjima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga verovao ili ne, odgledao sam svaku utakmicu, bilo je tu dobrih stvari i par stvarno dobrih partija Partizana, nema šta, zato sam nekako i očekivao više.  Zvezdu niko ne može i ne sme da dobije sem nas. A onda dođe Derbi pa Suma i Tošić pokažu onom Borjanu gde mu je mesto i kraj priče. Možda je glupavo ali ja bih više voleo Partizan koji je lep za oko nego Partizan koji igra ziheraški non stop se brani a ipak ima rezultate. Zato uvek vičem napadaj napadaj i napadaj!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Mislim da je nama strucni stab mozda najjaci u zadnjih 10 godina,velike zasluge za igru Partizana ima Milan Djuricic,onako previse podcenjen od strane javnosti,a vrsni poznavalac modernog fudbala,veliku pomoc daje ekipi i Savi kako na terenu,tako i van njega.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Jeste, drago mi je što njega neko pominje, jedan je Đumi! Mislim da Partizan stvarno ima dobru struku i da bi bilo idealno da ih zadrže na duži vremenski period, da li je realno ne znam..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da smo dodatno ojacali strucni stab dolaskom jos jedne istinske legende,a to je Igor Duljaj,sam Zidan je izjavio da ga je Igor Duljaj najkorektnije cuvao od svih protivnickih igraca,baz grubosti,a markirao ga je na svakom delu terena,pritom ima i zavidno iskustvo,mislim da je kod Fonsece bio u strucnom stabu Sahtjora,takodje itekako je cenjen u Sahtjoru,cak sam negde nacuo da ce se potpisati neka saradnja sa Sahtjorom,mozda  bi trebali da razmislimo da razvijemo malo trziste Juzne Amerike,tu pre svega mislim na Brazil,gde se nas bivsi igrac sam nudio da pomogne na bilo kakav nacin,mislim na Jucu(Juliano Antonelo Roberto).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Savo  Milošević o Lazaru Markoviću:jedan od najvećih pojačanja u istoriji pojačanja ako se uzme u obzir gde je igrao i za koji novac. Teško da možemo skupljeg igrača da dovedemo u naše redove. Doveli smo ga da pravi razliku. Njegov put i povratak će biti dug, jer nije bio u takmičarskom ritmu. 

 

20200531_131925.jpg

sp-lazarm.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga @Vuko Šta kažete za partiju od juče? Lepe akcije su bile, i neki "šmekerski" potezi kao ova štikla Asana kod prvog gola + solo gol Stevanovića (opet). Ne znam koliko ste imali priliku da čujete i vidite raspravu oko penala i reakciju Natha posle izlaska sa terena, a i Miloševića.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza  e pa mogu ti reci da smo lepo odigrali. Napadacki, mozda primlieni gol malo kvari utisak, ali generalno sam prezadovoljan prikazanom igrom.

A ovo oko penala nisam cuo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Bezveze smo primili taj gol, još iz prekida, mada realno imala je Mladost šansi da izjednači u prvom poluvremenu. Ne uliva mi Vitas neko poverenje, mislim da je to duplo lošije nego kad je Ostojić tu, ali ajd, prva je utakmica pogotovo njemu, ovo mu je debi za klub i to posle ove korone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni se nikako ne svidja Vitas, Lazar nije ni na 10% svojih mogućnosti, Natcho igrao onoliko koliko treba, Scekic kao i uvek borbeno! Fali nam ofanzivniji desni bek, Urošević mnogo bolji u napadu u odnosu na Miletića! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Markec ce biti paklen kad se malo vrati ustaru formu. Treba i Vitasu dsti sansu. Ne mozemo osudjivati nekoga posle prve utakmice. 

Bitno je da se uigraju za sledecu sezonu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Ma ne sudim ja na osnovu jedne utakmice, ali meni se nikako ne svidja Vitas, losija verzija Cirkovica, spor, fale mu utakmice u nogama, ali nije meni on pojacanje za Partizan i ne verujem da ce praviti razliku! Jurimo opet Kamerunca Makija Banjaka iz Olimpije! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...