Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

@BeconiWR @Conga Po meni je Vitas pojačanje za našu ligu, i čisto da bude u rotaciji, ne verujem ni da je planiran za startnih 11 kad krenu kvalifikacije za LE jer realno nema kapacitet, barem po meni. Opet, ostaćemo samo sa Ostojićem i možda Miletićem ako ga prebace na štopera, što znači da sigurno dovodimo štopera, a možda i dva. Markec mislim da uopšte nema samopouzdanja, možda je uspeo da se sabere malo tokom ove pauze, samo malo da se sredi u glavi i to je to, dobićemo pojačanje nad pojačanjima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

@Toza  e bas to hted9h reci, odbrana nam skripi. Za napad i sredinu se ne brinem. Fale nam rasni stoper i desn8 bek. Da se i Miletic malo odmori.

Bitno da se uigra rkipa za kvalifikacije. Ostalo ce doci

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan da ima iole kvalitetniju završnicu bi do vrha napunio mrežu Radnika iz Surdulice, ovako je morao da strepi do samog kraja utakmice za konačan rezultat! Opet se pokazalo da desna strana odbrane uopšte ne funkcioniše, opet gol preko Miletića i Vitasa! @Toza Jurimo mi opet Banjaka, ali mislim da nije realno očekivati da dodje kod nas! Miletića treba prodati! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Boga mi što Sava kaže, Sadik polako troši sve više i više kredita, ne znam šta je on sebi uvrteo u glavi. Ne znam koji im je plan što se tiče napadača, da li će se računati samo na Sadika i Matića ili će se tražiti još neko rešenje.

Banjak se pominje koliko već, samo da se ne ispostavi na kraju da smo ga džabe vijali, iskreno nemam pojma kakav je, u životu ga nisam gledao. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Pa isto tako je Sadiq i poceo mandat u Partizanu, mnogi su ga osporavali, verovali da nije za Partizan i cak su mu se podsmejavali, poremetilo ga je to što su mnogi klubovi zainteresovani za njega! Raduje me samo Lazar, poceo je malo bolje da igra, ali opet nije na 20% svojih mogućnosti! Za Banjaka mislim da ako ga zelimo da cemo morati da platimo obestecenje! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Osporavali su ga u početku što se tiče igračkih kvaliteta, ali sad se malo uzdigao, misli da je zvezda, mora to Sava srediti kako zna i ume. Ili ga prodati dok je još vreme, uzeti lovu i to je to.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ma sredice to Sava sa svojim stručnim stabom, meni se Matic nikako ne svidja, da sam ja u Partizanu, Sadiqa bih zadržao još jednu sezonu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Što? Ima Matić dobru završnicu. Za rezervnog špica super, za prvog nam naravno treba neko bolji. Ako Sadik ovako nastavi može Sava da ga pomeri na klupu, što mi ne bi bilo neko iznenađenje, možda već sad za vikend u prvenstvu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ma nema Matic bog zna kakvu zavrsnicu, doduse ima bolju od Sadiqa, sto i nije tako teško, ali pogledaj kako igramo sa Sadiqom a pogledaj sa Maticem koji je klasičan sidras u napadu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Pa jeste, zato imamo dva različita špica pa možemo da igramo kako hoćemo, sa Sadikom ili Matićem kao sidrašem, naravno zavisi i od protivnika. Dobro je što su različitog tipa, pa po potrebi ubacivati jednog ili drugog. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Kad je Matic u napadu mi nemamo adekvatne igrace za njega, ko ume u nasem timu da krsteno centrira po stranama, jedino Natho, ali on je ipak zadnji vezni ili ofanzivni vezni!? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Natho je nama i ofanzivni i defanzivni i sve živo. Pola tima bukvalno. A što nemamo krštenog beka koji zna da centrira već godinama, to je posebna priča 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Au ljudi, znate kolika je mene euforija spucala kad sam video da igramo sa ciganima, i to na našem stadionu, toliko sam se uželeo svega toga

DOŠ'O JE I TAJ DAN!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada On je materijal za veca djela odmah, samo se nadam da ce odigrati barem jednu sezonu u Partizanu kao nosilac igre..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Šta dečko radi majko moja, bukvalno se igra fudbala, tako lako sve radi, neverovatno. Tačno imam utisak da na njemu možemo da uzmemo najveće obeštećenje IKADA.

Usput, kad će prekid?? 🤣

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Jednog feninga ispod barem 10mil ga ne bih dao.. 

edt. Kakva akcija za 1:2.. Tako to izgleda kad se sa loptom u nogama ide pravo na gol. Naravno odlican i asistencija Sadika.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...